Skocz do zawartości

cicik kupuje budkę - prośba o ocenę


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kolego uzytkuje kipa i powiem tak prowadzi sie rewlacyjnie i mnijeszcze zuzycie paliwa w porównaiu do cepek o mniej opływowych kształtach, w srodku surowe ale za to mocne i solidnie wykonane i to nie tylko moja opinia, co do wyposazenia to mozesz trafic nawet wersje z solarem i ciepła woda, ja mam ciepla wode w oryginale i dziaisj dolozyłem sobie solar 70W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kip słyszałem że dobra marka:)

Potwierdzam, chociaż sam nie użytkowałem ale rozmawiałem z właścicielami Kip'ów spotkanymi na kempingach - chwalili! A wygląd zew. to rzecz gustu, mi się podobają bo są trochę inne niż reszta marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, chociaż sam nie użytkowałem ale rozmawiałem z właścicielami Kip'ów spotkanymi na kempingach - chwalili! A wygląd zew. to rzecz gustu, mi się podobają bo są trochę inne niż reszta marek.

dokładnie tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra. w ten week chce odwiedzić pare komisów z przyczepami. prosze poradźcie gdzie jest warto pojechać a które omijać ?

wystarczy mi "wyliczanka"

mam caly piatek i sobote. (najlepiej gdyby to było tak max 200 km od wrocka - chodzi o czas, ale jak cośjes twarte podjechania dalej to oczywiscie podziękuje za namiar :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicik, ja Ci zaproponuję daleko od Wrocka - zagłębie przyczepkowe w Bieruniu. A4 od Wrocka przelecisz do krzyżówki z S1 (nie myl z wcześniejszą A1!!) i z S1 dojedziesz do Bierunia, gdzie są 3 komisy jeden przy drugim. Ale to niestety daleko od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicik, ja Ci zaproponuję daleko od Wrocka - zagłębie przyczepkowe w Bieruniu. A4 od Wrocka przelecisz do krzyżówki z S1 (nie myl z wcześniejszą A1!!) i z S1 dojedziesz do Bierunia, gdzie są 3 komisy jeden przy drugim. Ale to niestety daleko od Ciebie.

eee dokładnie 219km  - SUEPR .. a któryś dokładnie jest godny polecenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Który wart polecenia? Ja kupowałem w drugim jadąc od strony Tychów (center-camp). W pierwszym (klaja) nie widziałem nic szczególnego. Zaś 3-ci (s-camp) ma dobry serwis, polecany na forum. Myślę, że w każdym możesz zobaczyć "coś" interesującego i w każdym trzeba mieć się na baczności. Choć panowie oferują dość rzetelne informacje, jednak zawsze trzeba się pilnować. Nie ma cudów, nawet jeśli są bardzo uczciwi, to mogą czegoś nie zauważyć. Więc trzeba pilnie oglądać. Ale oferty często mają dość duże. Oczywiście, musisz brać pod uwagę, że sezon już w pełni, więc i wybór będzie mniejszy.

Edytowane przez Michalc3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, musisz brać pod uwagę, że sezon już w pełni, więc i wybór będzie mniejszy.

tia .. właśnie przeglądałem ich ofertę i w sumioe 2 , 3 przyczepki ktore "wstępnie" mogą mnie zainteresować (dmc <1000 i 2 sypialnie)

tak czy siak, jade - moze coś w międzyczasie dowiozą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia .. właśnie przeglądałem ich ofertę i w sumioe 2 , 3 przyczepki ktore "wstępnie" mogą mnie zainteresować

W przypadku Braci Klaja ofertą z netu bym się nie sugerował. Jestem z ich ofertą na bieżącą bo w niedzielę wypożyczam od nich przyczepę na 2 tygodnie. Np ten KIP po gradobiciu sprzedany został już miesiąc temu. Również Burstner Scala DMC 1100 został już sprzedany. Z kolei ja od nich podczepiam przyczepkę której na ich stronie w ogóle jeszcze nie ma (świeżo przywieziona z NL) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.