Skocz do zawartości

cicik kupuje budkę - prośba o ocenę


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

dobra .. kolejne podejscie :)

co prawda jest ciut ponad moje max finansowe, ale zaczynam być bardziej elastyczny w tej kwesti (i zona tez)

co o niej myslicie ? moze ktoś z okolicy by ją oglądnął ? (standartowo rozlicze sie za to odpowiednio :) )

http://allegro.pl/96-dethleffs-edition-2-2-lazienka-przedsionek-i4300754480.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ze zdjęć budka wygląda sensownie. Pomijam, że w łazience pływają ryby ;) Ale tak z grubsza można by rzec, że budka wygląda sensownie. Ktoś by musiał się przyjrzeć na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

jest ciut ponad moje max finansowe, ale zaczynam być bardziej elastyczny w tej kwesti

...

 

Im więcej przeznaczysz, tym więcej narażasz na stratę. 

Nie ma reguły że jak droższa to będzie bez wad, będą wady tylko lepiej ukryte przed laikiem.

Moja rada, obetnij budżet o połowę, szanse się zmniejszą, ale nie proporcjonalnie. 

Ponadto... teraz jest zły okres na zakup, nikt przed urlopem nie zmienia (nie ryzykuje) sobie budki (nie pozbywa się swojej) bo każdy wie, że kupić teraz coś dla 100% zadowolenia kupującego byłoby cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto... teraz jest zły okres na zakup, nikt przed urlopem nie zmienia (nie ryzykuje) sobie budki (nie pozbywa się swojej) bo każdy wie, że kupić teraz coś dla 100% zadowolenia kupującego byłoby cudem.

 

niestety zdaje sobie z tego sprawę, ale tez szukam w sumie od pocz. marca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... WojtEwa, mam wrażenie, że chcesz odstraszyć kolegę. A to niech kupi na razie na próbę, potem będzie zmieniał, a to niech teraz nie kupue, bo zły moment.... Jak na mój gust, to żaden moment nie jest dobry, bo teraz - nikt sensownych nie sprzedaje. Na jesień - nie pojeździsz z budką i nie zobaczysz jej mankamentów odpowiednio wcześniej. Na wiosnę nie, bo jak coś wyjdzie, to akurat na wakacje będzie w remoncie, a zimą to w ogóle lepiej budki nie dotykać. Jak na mój gust cicik powinien stale trzymać rękę na pulsie, na  bieżąco pytać na forum. Znajdując coś sensownego przydałoby się, żeby ktoś w okolicach zechciał chwilę poświęcić na rzut okiem na omawianą budkę, a nie zniechęcał kolegi. Z tego, co widzę, to cicik doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożeń, dlatego też oczekuje pomocy z forum. A po to chyba jesteśmy, a nie w celu zniechęcania do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok ... juz poczytałem ze firma nietolerowana :D na forum

to taki cóś za to znalazłem ....

http://allegro.pl/dethleffs-przyczepa-kempingowa-1996-stan-idealny-i4310144909.html

??

jakiś kolega z okolic strgardu szczecińskeigo sie znajdzie by pomoc w ocenie ?

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego edition 96 w ten weeken bylem ogladac w Ostrowiu, robilem zdjecia lustrzanka jak chcesz to napisz maila Ci podesle. przede wszystkim nie ma umywalki w lazience, sprzedawca powiedzial ze byla peknieta i juz jest zamowiona nowa jesli kupie to mi odesle a jak poczekam do za tydzien bedzie, pozatym nie znalazlem ukrytych wad i powaznie sie zastanawialem, ale pan Bilan byl niesklonny do negocjacji cenowych a tyle kasy nie mam, niestety. pozdrawiam z Holandii, moze jutro wroce z przyczepka :-D

acha, a firma nazywa sie Karawaning (cos wspolnego z forum?), wlasciciel(ka) na nazwisko ma Bilan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, a firma nazywa sie Karawaning (cos wspolnego z forum?), wlasciciel(ka) na nazwisko ma Bilan.

 

www.karawaning.net

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.