Skocz do zawartości

proszę mnie pocieszyć !!!


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jezeli koniecznie kolego chcesz na wlasnej skorze przetestowac poogladac duzo i nie picowane to wez trzy dni urlopu, razem z weekendem to bedzie sporo czasu, i przyjedz do holandii. najpierw w domu napisz sobie punkty i adresy ktore cie interesuja, mozesz tez prywatnych ogloszen poszukac, troche angielskiego albo niemieckiego sie przyda, idealnie byloby z kims kto cos o przyczepach wie, i wio! jak wroce do kraju to moge ci podac linki do przyczep ktore ogladalem ale nie kupilem i punkty w ktorych bylem, trzymajcie kciuki zebym nie wrocil bez ogona :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Koledzy się rozgadali. Wyżej jest 31 postów i ani jednego linka do jakiejś oferty z  przyczepą. To się Cicik pocieszył. ("na próbę" to sobie chyba brzytwę kupi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mnie pocieszy? Chciałbym mieć na wydanie na przyczepę dwie dychy, ale żona mnie blokuje :]  Spokojnie bym zaraz coś sobie wynalazł. Niestety do tego trzeba przeważnie narobić kilometrów... Nie ustalaj sobie progu, że za 20 , to musi być powyżej 2000r itd, szukaj np 97/8rok a zadbanej.... Wojtek z tą próbą trochę racji ma...jeśli to pierwsza buda, to potrzeby/ wymagania mogą zostać zweryfikowane raz dwa... ja np. tak mam, bo nie licząc 1-szej przyczepy , która była złomem, to tą którą mam teraz będę chciał niedługo wymienić, mimo że jest w niej wszystko ok. Niestety moje wymagania co do potrzeb właśnie zweryfikowały się same...

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mnie pocieszy? Chciałbym mieć na wydanie na przyczepę dwie dychy, ale żona mnie blokuje :]  Spokojnie bym zaraz coś sobie wynalazł.

uwierz ze to też nie takie proste ... :)

ja już powoli podrzucam żonie takie oferty 17-19 ... ale sam do nich nie jestem przekonany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz ze to też nie takie proste ... :)

ja już powoli podrzucam żonie takie oferty 17-19 ... ale sam do nich nie jestem przekonany :)

Wierzę, bo to przerabiałem. Uwierz mi, że da się :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dlaczego ma rezygnować z tego co konkretnie chce, dlaczego brać coś na próbę, co i tak od początku nie  

będzie spełniać jego oczekiwań.

...

Spytaj tych, którym sprzedałeś szrota, czy nauka którą im zaserwowałeś była

dla nich tania.

...

No właśnie Kolego, no właśnie...

Widzę że dochodzisz sedna, że ta buda nie była dla nich a mimo to...

To bardzo częste zjawisko, "mieć za wszelką cenę" dlatego staram się chronić potencjalnych napaleńców przed wydaniem kasy.

Tu stawka to nie 4kilo ale już bodaj blisko 15, czy więcej Kolego cicik?

Poza tym, wszystko co napisałeś Marko, podzielam jak najbardziej z doświadczonego punktu widzenia.

.

Owszem, z pomocą kogoś doświadczonego jest łatwiej coś znaleźć/zaakceptować, ale mamy już czerwiec, już po ostatnim dzwonku wg mnie, ale wiem że cuda się zdarzają tylko te najczęściej przechwytują handlarze i czar pryska bo nabiera ceny o jakiej wspominał Kristofer - typowe prawo rynku.

gdzieś powyżej napisałem ze własnie takie mam podejscie do tematu :):yes:

Brawo. Temat ze zdrową polemiką daje same korzyści i łatwo się rozeznać w poglądach a z tego już wnioski wyciągniesz sam.

Oczywiście, trafisz/kupisz extra budkę, to zapewniam że wszyscy będą bili brawo/gratulowali bo decyzje często są wynikiem niejako z naszych nauczań.

Powiem tak, kubeł zimnej wody i działaj dalej bo inaczej marne szanse na zakup do wakacji wymarzonej,

albo... tymczasowy kompromis - żeby nie zabrzmiało że na próbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kasy... teoretycznei moge kupoć prawie nowa.

ale uwazam ze kwota pomiedzy 10 a 15 (a ostatnio 15-20) jest dla mnie sensowna.

(biorąc pod uwagę ile będe mógł nią jezdzić)

wiec temat moich widełek na cepke również uznaje za zamknięty :) ... szukam/my przeczepki w takim j.w. przedziale , do 1000dmc z 2ma sypialniami , oczywiscie w dobrym stanie :) i w miare jak najmłodsza (oczywiście nie ma kompromisu pomiędzy stanem a rocznikiem!) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.