Skocz do zawartości

proszę mnie pocieszyć !!!


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro stoi masa takich z lat 80 i nikt tego nie kupuje... (aut)

 

Zobaczysz że za 5 lat będą stały te same ale w zdecydowanie wyższych pieniądzach - moda "retro" wraca :) a do takiego auta musi być odpowiednio dobrana przyczepka :)

 

Jeśli o sam zakup chodzi to po pierwsze trzeba sobie jasno i stanowczo określić czego tak na serio oczekujesz od przyczepki bo jak trafi się coś fajnego na serio w dobrym stanie to możesz nie zdążyć się zastanowić czy Ci to odpowiada... Dobre budki sprzedają się szybko chyba że cenę mają zaporową na pokaz a nie na sprzedaż...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Bieruniu (koło Tychów) u Klaji stoi Dethleffs 390 chyba z 1999r. Przyjęli go w rozliczeniu, 2 łóżka, toaleta z kasetą, bagażnik rowerowy, stabilizator itp. Pobieżnie go obejrzałem i ma IMO 2 wady. Ma grzejniczek elektryczny zamiast Trumy i popękaną w kilku miejscach ścianę czołową, choć podobno u nich już naprawioną od środka - to taka wada tych modeli. DMC 1000 kg. Nie ma jej na stronie, ale możesz zadzwonić i może jeszcze ją mają

Widziałam ją w środku, bardzo ładna. Ogrzewanie elektryczne i cena i nie przyglądałam się dalej.

Do Bierunia warto się wybrać, trzy duże komisy. Mam nadzieję, że na dłuższy czas będzie to ostatni odwiedzony przez nas komis. ;)

U pana Bilana moim zdaniem ceny zawyżone.

W Centrum Campingowym w Kutnie w sumie drogo (chociaż dużo do negocjacji), ale tam głównie nowe i wielkie przyczepy.  Mają jedną Francuzkę z końca lat 90. Pierwsza przyczepa, jaką oglądaliśmy. Podłoga słaba, dobrze by ją było jednak wzmocnić (ten typ tak ma). Ogrzewanie elektryczne tylko. Mniejsze łóżko krótkie 120/170. Szału nie robi, ale jakby nie patrzeć lekka. http://cckutno.pl/index.php/produkt/gruau-420-tropic

Edytowane przez magdu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

POCIESZAM :)

 
 

koledzy, znajdę coś w końcu ?? :)

 

znajdziesz, znajdziesz ;) ale niestety cierpliwości. ja uparłem się na Knausa, waga nie mogła być większa niż 1230. Szukałem długo, ponad rok, portale ogłoszeniowe wertowałem kilka razy dziennie. aż pewnego wieczora znalazłem taką jedną, w Krakowie..Następnego dnia telefon i od razu zarezerwowałem. Jak zdarza się dobra cena i stan, to trzeba się spieszyć.

 

Mój Knaus DMC 1000, spanie dla 4 osób, łazienka, spokojnie w Twoim budżecie. Więc da się, ale jak mówię, szukaj szukaj szukaj. Ja też miałem czasami dość już oglądania tych igieł w necie, i miałem też już ochotę porzucić pomysł o zakupie budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ... boje sie tylko ze wtopie wiekszą kase a przyczepka bedzie unieruchomiona. 

A ja zawsze powtarzam, pierwsza budka ma być na próbę a nie na lata i tego się trzymaj.

Zmniejsz budżet o połowę, też kupisz. Wyklarują się potrzeby, dojdzie doświadczenie i równolegle możesz szukać tej jednej jedynej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze powtarzam, pierwsza budka ma być na próbę a nie na lata i tego się trzymaj.

Zmniejsz budżet o połowę, też kupisz. Wyklarują się potrzeby, dojdzie doświadczenie i równolegle możesz szukać tej jednej jedynej...

Wojtek co to znaczy na próbę . :niewiem:

Jak ktoś nie jest pewien czy taka forma wypoczynku mu 

będzie odpowiadała. to na próbę powinien sobie wypożyczyć przyczepę na

jedne wakacje.

Jeśli ktoś ma  sprecyzowane potrzeby względem wielkości, wagi, wyposażenia.

Do tego wie ile chce, lub może na nią wydać.To o jaką próbę chodzi.??

Czy wedle Ciebie ma kupić przyczepę mniejszą, uboższą niż oczekuje.

Po to tylko żeby raz pojechać i za moment sprzedawać, bo albo za mała, albo za uboga.

Na próbę to ja kupiłem sobie e-papierosa, a nie przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

1. też do końca nie zrozumiałem intencji z tym "na próbe" :) boje sie ze za polowe mojego budżetu dostane cos co skutecznie zniechęci mnie do karawaningu do końca zycia :)

2. chciałbym publicznie podziękować koledze MORO , bo dzięki niemu nie kupiłem szrota :) a na pewnie zaoszczędziłem paręset zł na paliwie.

3. c.d. poszukiwań i po kolejnych kilku rozczarowaniach nadal potrzebuje pocieszenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicik, co to Baba jesteś? Pocieszać Cię trzeba? Już, stawać prosto, pierś do przodu, łapki na klawiaturę i szukać po necie, a nam dawać do oceny, co znajdziesz! Pocieszać się będziesz w budce na wakacjach! A teraz do szukania! Wsparcie forum będziesz miał jak tylko coś wstawisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na próbę" sprzedał nam WojtEwa zgniliznę. Może chodziło o poznanie anatomii przyczepy i tego, jak może być zniszczona. Bez doświadczenia łatwiej się nabrać, nie można kierować się tylko forumowymi "autorytetami" przy zakupie.

Edytowane przez magdu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi swoją przyczepę udało się upolować w ciągu miesiąca tuż po sezonie, szukałem podobnych parametrów jak ty czyli DMC do 1000 kg, dwa oddzielne spania, nie zgniła i do tego koniecznie przedsionek ( trafił się naprawdę ładny i duży). Swoje lata ma ale jest super utrzymana, mamy ją drugi rok i jeden sezon wyjazdowy za sobą i prędko się nie rozstaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, nie chciałam zasmucać, po prostu uczulić. Przyczepa gdzieś czeka, tylko nic na siłę, a zwłaszcza "na próbę". :) podałam przykład z Kutna, który może szału nie robi, ale daje radę. Nic, tylko szukać lepszej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.