Skocz do zawartości

Jaki GPS zakupić.


Krolewicz3

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze raz podkreślę:nie kupujecie samej nawigacji -tylko palmtopa z GPS.

Ile ludzi tyle opinii, ja z kolei jakbym teraz kupował to tylko nawigacje, bez palmów :-))))))).

na pewno :hmm: są różne potrzeby,tak samo jak w kwestii auta,przyczepy i jej wyposażenia.Dla jednych soś jest zb edne,dla innych niezbędne ,a inni nie wiedzą ,że coś takiego w ogóle istnieje :ok: .

Nie chcę nikogo namawiać ani przekonywać -podam tylko co mnie przekonało do palma:

-możliwość posiadania kilku róznych map(róznych producentów)

-baza danych -adresy,kontakty

-przechowanie zdjec,muzyki

-mozliwosc wgrania praktycznie dowolnego software np:slowników i latwa ich obsluga

-dodatkowe programy uzytkowe:liczenie trasy,wydatki i milion innych uzytków

-internet z hot-spota(www i maile)

ja z w/w rzeczy korzystam :ok:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

możliwość posiadania kilku róznych map(róznych producentów)

-baza danych -adresy,kontakty

-przechowanie zdjec,muzyki

-mozliwosc wgrania praktycznie dowolnego software np:slowników i latwa ich obsluga

-dodatkowe programy uzytkowe:liczenie trasy,wydatki i milion innych uzytków

-internet z hot-spota(www i maile)

Nie chcę Cię zbijać, bo Twoje racje są jak najbardziej słuszne. dopisze do teog co daje nawigaca jako nawigacja, dla uzupełnienia Twoich informacji:

-baza danych -adresy,kontakty - tego nie ma, ale wiele nawigacji ma Bluetotha, gdzie wtedy masz te wszystkie dane na telefonie, no i masz zestaw głośnomówiący współpracujacy z nawigacją, adresy, wyciszanie itp itd

-przechowanie zdjec,muzyki - jak njabardziej to maja nawigacja dedykowane, dodatkowo maja możliwośc czytania książek w specjalnych formatach jako booki

-mozliwosc wgrania praktycznie dowolnego software np:slowników i latwa ich obsluga - jak najbardziej tak, ale w strandardzie danej nawigo (np dla Garmina GP Mapa, NT 9.0 czy jaka kolwiek inna mapa wektorowa

-dodatkowe programy uzytkowe:liczenie trasy,wydatki i milion innych uzytków - też jest sporo softu, przewodniki, słowniki, kalkulatory walut tras ...

-internet z hot-spota(www i maile) - tego nie spotkalem, nie widzialem :-)

Pozdro

Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie nie nie mam zamiaru sie przekomarzac w tej sprawie :hmm: .

Dl;atego napisalem krotko. I ostatni raz krótko nawiąze do Twojejej uwagi:

wszystko prawda-jednak:

- fuknkcjie ktore opisałem posiada niemal kazdy palm

bez łas ki i konieczności dodatkowj zabawy z blootothem

-ilosć softu do nawigacji w porownaniudi pod palmów to pewnie: 1:1000

-na nawigacje nie wgrasz jednoczesnie:Automapy,TT,Igo,Autopilota(elastyczność platformy)

 

hot-spot:mój asus ma wi-fi,

czasem cos ogladne lub odpisze na strone jak sie trafi sygnał.Oczywiście na tym malym ekranie jest to do dupy-ale jest :ok: ,

i naprawde można skorzystać(oczywiscie trzeba miec taka potrzebe)

 

Nie jestem dilerem ani producentem palmtopów-po prostu ten produkt z jego możliwościami mi odpowiada :ok: .

Wszystkich którzy chcą się przekonać lub zniechęcić do palmtopa proponuje zarzucic na googla cos w rodzaju:

software for PDA,PPC software a przekonają o o przegogromnych możliwościach wykorzystania tej zabawki.

pozdrawiam

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem na forumach o różnych PDA i nawigacjach i w końcu mój wybór padł na Asusa 696, długo wahałem się jeszcze czy nie kupić Mio 560, ale Asus sprawia solidniejsze wrażenie. Mam go od nispełna 2 tygodni, ale uważam, że to dobry sprzęcik. To co zauważyłem w czasie tej krótkiej eksploatacji to właśnie możliwość wgrania różnych softów, zaletą są też niewielkie wymiary w związku z czym mogę go wrzucić do kieszeni. Dzięki temu zawsze mam przy sobie notes, spis telefonów, terminarz, kalkulator, zegarek, słownik i oczywiście nawigację. Ekran 3,5 cala jest oczywiście mniej czytelny niż 4,3 w typowej nawigacji, no ale coś za coś. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem na forumach o różnych PDA i nawigacjach i w końcu mój wybór padł na Asusa 696,

 

fajnie ,ze sie zdecydowales,bedziesz moglo napisac konkretne opinie i uwagi ,zamiast zaslyszanych.

btw

mam sporo softu -chetnie sie z Toba podziele,

jesli Cie to interesuje -priv prosze :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-na nawigacje nie wgrasz jednoczesnie:Automapy,TT,Igo,Autopilota(elastyczność platformy)

 

Da rade to zrobić :hmm:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

daj troche przykładów,bo kolega kupil gola nawigacje w w nie dlla idiotow,

a ja nie mam zamiaru sie w tym babrać ,

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nie dla idiotów sprzedają np. Akiry. Tu masz temat jak zrobić se menu z przyciskami do kilku map http://www.navia.uel.pl/viewtopic.php?t=1003

 

Wystarczy w każdej navigacji odblokować Windowsa i wgrywasz co chcesz :hmm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nie dla idiotów sprzedają np. Akiry. Tu masz temat jak zrobić se menu z przyciskami do kilku map http://www.navia.uel.pl/viewtopic.php?t=1003

 

Wystarczy w każdej navigacji odblokować Windowsa i wgrywasz co chcesz :hmm:.

Wybacz przyjacielu -oczywiście jeśli mogę tak napisać,

Twoja praca jest na tym formum nadzwyczaj OK !!

więć proszę :

nie podkadaj swojej reputacjia na"

LINK

który cytujeszsz

,

bo to jest kompletne gówno

:

przepraszam za wyrażenienie,

ale innej nazwy na chamskie naciagacttwo nie znam

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm: Co jest tym g..., Akira czy modyfikacja softu :ok:

krótko:

-nie jesteśmy nieomylni

-admini muszą mieć większy dystans do topicu(chyba że mają profesjonalną wiedzę na temat

-mam dużą wiedzę na temat tego co mówię

-Adminie Tomii (wiem,że to nie przyjemne)-więcej skromności

pzdro'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frames, a na urlop byś nie poszedł ?, bo chyba, delikatnie mówiąc z lekka Ci odbiło.

 

Ten język to może zabierz na swoje forum.

Bo, rożnie sie Tu kłóciliśmy, ale Twoje wypowiedzi pasują pod względem jakości na forum pod nazwą " Sranie w banie i pierdzenie ", którego chyba jesteś Adminem albo i zastępcą.

 

Tym razem, nie pozdrawiam, Jacek.

 

Aha, zajrzałem z ciekawości na Twoja stronę internetową.

No, gratulacje, myślę, że jest po prostu świetna.

Tylko nazwę zmienić musisz.

I pamiętaj, alkohol to wróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam medionka md95782 . :D Działa moge posłuchac muzyczki , oglądac fotki i filmiki no i oczywiście mapa.

A co do wypowiedzi kolegi frames to po co te nerwy i unoszenie się ,uśmiechnij się lato tuż tuż , :D pozdrawaim . Napewno masz duża wiedze na ten temat . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Co jest tym g..., Akira czy modyfikacja softu :D

krótko:

-nie jesteśmy nieomylni

-admini muszą mieć większy dystans do topicu(chyba że mają profesjonalną wiedzę na temat

-mam dużą wiedzę na temat tego co mówię

-Adminie Tomii (wiem,że to nie przyjemne)-więcej skromności

pzdro'

 

Po co mnie cytujesz, czepiając sie Tomiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.