Skocz do zawartości

Jaki GPS zakupić.


Krolewicz3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wtam.Ja mam palmtopa Mio 720 i mapemap 3.3 mapa jest trochę stara,warto by było wrzucić coś nowszego,ale narazie nie mam czasu.Poza tym sprzęt spisuje się dobrze i mapka narazie mi wystarcza.Szwagier miał Thomsona i narzekał (podejrzewam,że mapka była cienka,nie zagłębiałem się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy45 to sa sporadyczne przypadki , że uda sie im zlapać kogoś z CB i mi taki się też zdarzył . W terenie zabudowanym 65 km?godz i stoja misiaki zatrzymali mnie . Zarem z policjantem śmialiśmy sie , że udało mu sie mnie namierzyć , okazało się , że tyle co staneli i nikt nie zdarzył przez CB poinformować - takie sytuacje się zdarzaja nic nie jest w 100% pewne .

Pożartowałem z policjantem , pogadaliśmy o CB był wrogiem tego :] , ale jak mu mowie ze nie tylko do tego CB sie przydaje , bo kierowcy informuja sie o korkach o wypadkach, czy innych utrudnieniach w ruchu np. , że w nocy jedzie rowerzysta z nie oświetlonym rowerkiem, przyznał mi racje , że może CB byc pomocne i zmiejsza zagrożenie na drodze.

Po tej pogaduszcze skończyło sie stówka mandatu ( pierwszy po 4 latach), a i 4 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie płacić mandatów to trzeba zgodnie z przepisami jeździć :] (taki żart)

A CB i tak się przydaje, nawet policja twierdzi, że jak się kierowcy o misiakach ostrzegają to zwalniają w tych miejscach i jadą bezpiecznie, więc cel został osiągnięty. Taka przynajmniej była wypowiedż jakiegoś policjanta w TVN Turbo. A jeśli chodzi o GPS to zastanawiam się jak będzie się sprawował ten co sprzedają za 199 zł w Carrefour za kupony z Gazety wyborczej. Od 19.10 rusza druga edycja i zastanawiam się, czy nie zbierać kuponów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o GPS to zastanawiam się jak będzie się sprawował ten co sprzedają za 199 zł w Carrefour za kupony z Gazety wyborczej. Od 19.10 rusza druga edycja i zastanawiam się, czy nie zbierać kuponów.

 

 

To jest taki jak ja kupiłem za 300zł. Zresztą kolega teraz nabył właśnie za 199 z kuponami z wyborczej.

 

Jest to normalna nawigacja, która spełnia swoje zadania. Jej jedyny minus to aktualizacje map - podobno są dość drogie. Swoją użytkuje od wiosny i sprawuje się OK :]

 

Więc ja polecam te urządzonko... można muzyki z niej dodatkowo posłuchać, filmik obejrzeć, fotki, pliki tekstowe... za taką cenę uważam, że warto :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dodatkowe bajery w GPS typu : film, fotki i inne sa może przydatne jak i w komórkach, ale najważniejsze w GPS sa mapy i ich aktualizacja.

Osobiście do tych bajerów mam paltopa 3,5 cala ekran , a do nawigacji używam NavRoad NR750F z 7 calowym ekranem panoramicznym oraz automapy z najnowsza werja 5.01 na Europe aktualizacja 3 razy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automapy z najnowsza werja 5.01 na Europe aktualizacja 3 razy w roku.
5.01 ? teraz już jest 5.1 jeśli się nie mylę. Osobiąście nie mam, ale czytałem, ze w stosunku do starej niewiele się zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nawigacja już kilka razy wyprowadziła mnie "w pole". Czasami takie przygody mogą się źle skończyć http://www.tvn24.pl/0,1570096,0,1,wtopil-przez-glupote-i-gps,wiadomosc.html

 

 

Nie mów, że to Ty... busiaki identyczne :lol:

 

Zartuję... no ale fakt, lepiej nie ufać jej w pełni :lol: Mnie raz śmiesznie poprowadziła... miałem ominąć augustów jadąc na olecko z suwałk, a później z olecka trafiłem do augustowa jakimiś polnymi ścieżkami :? Zaufałem jej i nie patrzyłem na znaki i wyszło :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podam moje przypadki jazdy wg. Krzysia nad morzem koło Kamienia Pomorskiego Krzysiu prowadził nas drogą lokalną i dojechaliśmy na koniec wsi a tam droga polna i trawa 40 cm na środku tej drogi, straciliśmy chyba godzinę, żeby wrócić na normalną droę a drugi raz prowadził nas przez lasy a droga wyglądała jak na rajdzie 4x4 i jeszcze po deszczu i od tego dnia krzysiu leży w schowku i tam smacznie śpi :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.