Skocz do zawartości

Majowe spotkanie w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Może teraz gdy zapadła wielka miłość na forum , zaproponujecie jakąś dobrą zagrychę na spotkaniach

:biwak::hehe::lol: Oooo właśnie !To o tą zagrychę chodzi ...nie zdzierżyłem jak powiało tą ‘miłością ‘ zaraz po tym jak napisałeś o tych świniakach na Rysiaczkowej Biesiadzie. :lol::serducha::ok::swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Sam widzisz jak niefajnie wygląda jak w wątku w którym Ty założyłeś nie wszystko trzyma się tematu.

 

 

a to ze w tym akurat wątku nie wszystko trzyma się kupy to nie moja wina tylko admina, który niepotrzebnie połączył dwa wątki w jeden temat....

 

Czyli "nieborów" tu ma się nie odzywać? Trzeba uściślić wszystko. Podchody nie są na miejscu a takowe można wyczuć...

 

w przeciwieństwie do innych ja tak nikomu nie napisze.... a co ty już czujesz to twoje .....

 

 

Kiszon, ale Filip zapowiedział, że będzie organizował zlot w Sławie. Przeczytaj pare ostatnich postów z tematu Rysiaczka "Rozrywka i KO na zlocie...".

 

 

 

tyle tylko, że:

 

Na organizatorów SŁawowej części zlotu widzę Filipa 85-87, naszego forumowego Kiszona :klotnia: i Effendiego.

 

i głeboko się zastanawiam jakim prawem, ktoś podejmuje decyzje za mnie i zapewne tak uważa i Kiszon i Filip, a ponadto, to tutaj pada zwrot "ZLOT"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie kończymy z biciem Piany. Nie chcecie się pogodzić po dobroci to będziemy zmuszać Was siłą do godzenia :klotnia:. Proszę trzymać się już tematu i w tym miejscu ustalać rzeczy związane ze spotkaniem w Sławie.

Jeśli organizatorzy są zainteresowani zapraszam na PW i przygotujemy jakiś sensowny wątek z dokładnym adresem, zdjęciami kempingu i wszystkimi potrzebnymi informacjami (tu niestety jest tylko kto co źle zrobił).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczołem temat majowe spotkanie w Sławie,z małą prośbą,niewiele osób zastosowało się do prośby- Sława to nie zlot,zlot odbędzie się w Nieborowie.Co do Sławy - niema organizatoorów i takich nie było,Filip robił tylko rozeznanie co do spotkania pod kątem parady parowozów,jak przyjedzie z nart to będziemy dyskutować co do spotkania,napewno pomocni będą Ci mieszkający niedaleko Sławy.Na forum może wypowiadać się każdy ale nie mieszajcie tematów, jeżeli ja gdzieś pomieszłem to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomii,

 

jak juz fest2 napisal... trudno mówić o jakiś konkternych osobach, oragnizatorach spotkania w Sławie .... bo jest to - jak w nazwie - zwykłe spotkanie, osób chcących przyjechać na paradę parowozów..... i tyle

a przede wszystkim nie chcemy - ci którzy lustrowali Sławę i do niej zapraszali - nikogo do niczego zmuszać ....

pozatym nie zamierzamy konkurowac w żaden sposob ze zlotem w Nieborowie....

dlatego Tomii dziekujemy za sugestie ustalen na PW, poradzimy sobie,, nasze spotkanie ma tyle z forum wspolnego ze beda w nim uczestniczyly osoby z forum... nie jest w zaden sposob organizowane przez forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi chyba jednak nie wszyscy mają takie zdanie na ten temat bo jakoś powstał ten topic i inni chcą zachęcić czytających do przyjazdu do Sławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ganianie kotka przy pomocy młotka... fajne odbijanie piłeczki, ale gdzie kto co i kiedy to już pogrzebane...

 

 

Effendi, sprawdź kto pierwszy napisał, że będzie organizatorem zlotu. Wg tego co czytam Jacek l tylko potwierdził słowa Filipa. Więc Twoje dalsze słowa nieco zbaczają poza prawdę :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko kilka słów dodam i postaram się milczeć już na ten temat.

jacek1 napisał/a:

Na organizatorów SŁawowej części zlotu widzę Filipa 85-87, naszego forumowego Kiszona :klotnia: i Effendiego.

 

Effendi napisał:

i głeboko się zastanawiam jakim prawem, ktoś podejmuje decyzje za mnie i zapewne tak uważa i Kiszon i Filip, a ponadto, to tutaj pada zwrot "ZLOT"

 

Masz rację, tylko z lektury postów przed i w trakcie głosowania zrozumiałem, widać niesłusznie, że mając dużo do powiedzenia na temat Sławy jesteście w stanie podołać organizacji tej części jak to nazwałem zlotu. Jeśli użyłem określeń, które Cię uraziły, przepraszam.

 

Ale może i fakt, trzeba nazwać rzecz po imieniu. Były dwa głosowania, w jednym wygrało Centrum, w drugim Nieborów, czyli wszystko jest jasne.

Ale pisząc o drugiej, w domyśle równorzędnej części zlotu starałem sie tak to napisać, żeby Ci, którzy nie mogą przyjechać do Nieborowa, bez znaczenia z jakich przyczyn, mogli pojechać do Sławy bez poczucia, że przegrali w jakimś bzdurnym głosowaniu. Już chyba jaśniej nie mogę tego napisać. Ale masz racje nikt nikogo do niczego nie zmusza.

 

Tylko jedno mnie dziwi, zabolało mnie jak napisałeś kilka postów wyżej cytuję:

 

" W związku z tym, że niektórzy "koledzy" ( sic !!! ) z "naszego forum" itd."

 

To co, jak wygrał Nieborów to "koledzy" z "naszego forum" a jakby wygrała Sława to: koledzy z naszego forum.

Chyba faktycznie "Twoje forum" jest inne od mojego forum bo dla mnie to by nie miało znaczenia. No, ale może coś żle zrozumiałem.

 

Ok, dość już o tym, pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, jacek l, a wytlumaczcie dlaczego ideologie dorabiacie do "naszego" watku???? moze Filipa 85-87 niefortunnie palnal cos o nieformalnym organizatorze zlotu... ja nie uwazam ze wyjazd do slawy to ma byc zlot.. a tym bardziej pod patronatem karawaningu.pl ...

podołać organizacji tej części jak to nazwałem zlotu
no to to juz spekulacja na maxa...

 

jak wyzej powiedziane nie jest to zlot .. jest to zwykle spotkanko ludzi w slawie.. nie organizowane .. po prostu sie zgadujemy - a kto bedzie? i co tam bedzie to chyba juz bylo omawiane.. i wolalbym aby adm pilnowali porzadku i tresci wypowiedzi nie tylko w wybranych watkach ale we wszystkich.. . w tym tez... nie mam zamiaru nikomu po raz kolejny udowadniac ze nie jestem wielbladem i prosze wszystkich o zaprzestanie wypowiedzi nie w temacie.. jesli Tomii lub Jacku chcecie organizowac jakis zlot w slawie to prosze bardzo.. ale mnie czy nas prosze w to nie mieszac... czy na sile nie agitowac... IMHO skupcie sie prosze nad Nieborowem, i tam swoje sily skoncentrujcie a Slawie prosze dajcie swiety spokoj.. przeciez Was to nie dotyczy.. prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dwa głosowania, w jednym wygrało Centrum, w drugim Nieborów, czyli wszystko jest jasne.

 

tak! Jacek1 - ja sam głosowałem pierwotnie za zlotem w centrum w ankiecie jaką przeprowadził - jeśli dobrze pamietam - Yabulon... :klotnia:

jednakże jak - chyba tez dobrze będę pamietał - był to tylko sondaż zainteresowania i wskazania gdzie chcielibysmy jechac, bez wskazania dokładnego miejsca zlotu... :klotnia:

dopiero potem pady dwa wskazania "Sława i Nieborów" przy czym jedno w centrum drugie poza centrum, co nie znaczy, że nie miałem prawa zmiany wyboru miejsca na "poza centurm"....

 

Chyba faktycznie "Twoje forum" jest inne od mojego forum bo dla mnie to by nie miało znaczenia. No, ale może coś żle zrozumiałem

coż Jacku!, ale to w poście rysiaczka, ktoś dał mnie prawo poczucia sie gorszym i podziału na "Wasze" i "nasze" forum.... poczytaj dobrze ostatnie posty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nie jest konstruktywna... odwijacie koledzy (Effendi i Kiszon) tak by racja była po Waszej stronie. Posty mówiły swoje, niby MY tworzymy nowe ideologie, ale MY jesteśmy w jednym temacie i nie zbaczamy. A WY odlecieliście na całkiem inne tory.

 

Krytykować umiecie. Baaa, i zawsze prawda musi być Wasza! Szkoda, że sami nie macie samokrytycyzmu :klotnia: I nie udawajcie uciśnionych, sponiewieranych - sami zagalopowaliście się a każde dalsze tłumaczenia spychają Was dalej.

 

Ja kończe tą dyskusję, nie to mnie bolało o czym teraz zaczęto rozmowę. To już kolejna z prawd, 3... :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.