Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Łodzi wymieniacie (uzupełniacie?) butle z gazem - pytam o te małe max 5kg? Wcześniej ten problem mnie nie dotyczył,bo nie korzystałem z gazu ale teraz będzie mi potrzebny. Kiedyś można było dobić butle na stacji z autogazem ale to już prehistoria więc podpowiedzcie jak to u Was wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzie w Łodzi wymieniacie (uzupełniacie?) butle z gazem - pytam o te małe max 5kg? Wcześniej ten problem mnie nie dotyczył,bo nie korzystałem z gazu ale teraz będzie mi potrzebny. Kiedyś można było dobić butle na stacji z autogazem ale to już prehistoria więc podpowiedzcie jak to u Was wygląda.

Butle turystyczne od 1 - 11 kg można wymienić na stacji gazowej na ulicy Wróblewskiego. Numeru nie pamiętam, ale wjeżdżasz z Al. Włókniarzy  w ulicę Wróblewskiego między Castoramą i Praktikerem i jedziesz w stronę Retkini około 250 m. Tuż przed torami kolejowymi po lewej stronie Wróblewskiego jest ta stacja gazowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę podjechać i zobaczyć co tam mają, bo trochę szkoda mi oddać nówkę butlę a dostać jakiegoś szrota. Ciekawe czy jest opcja zostawienia swojej butli do nabicia i odebrania jej np. za parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę podjechać i zobaczyć co tam mają, bo trochę szkoda mi oddać nówkę butlę a dostać jakiegoś szrota. Ciekawe czy jest opcja zostawienia swojej butli do nabicia i odebrania jej np. za parę dni.

Oficjalnie nie ma takiej opcji. Napisz w jakim rejonie Łodzi mieszkasz, to może coś Ci podpowiem odnośnie nabicia a nie wymiany butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pabianicach i Ksawerowie bez problemu nabijesz butlę na stacji Auto-Gaz.

W Ksawerowie przy chłopce.

W Pabianicach róg Partyzanckiej i Armii Krajowej

W Pabianicach, ul. Kilińskiego 20

W Rzgowie, ul. Pabianicka 69 (przy trasie "1")

Zauważyłem, że większość stacji Auto-Gaz na peryferiach miasta z chęcią nabijają, a te bliżej centrum chyba się boją, bo oficjalnie przecież nie wolno nabijać butli turystycznych na tych stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pabianicach, ul. Kilińskiego 20

W Rzgowie, ul. Pabianicka 69 (przy trasie "1")

Zauważyłem, że większość stacji Auto-Gaz na peryferiach miasta z chęcią nabijają, a te bliżej centrum chyba się boją, bo oficjalnie przecież nie wolno nabijać butli turystycznych na tych stacjach.

Kolego, tak się składa, że adres Kilińskiego 20 znajduje się w samym centrum Pabianic. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tak się składa, że adres Kilińskiego 20 znajduje się w samym centrum Pabianic. :hej:

Wyjątek potwierdza regułę. :hehe:

Dzięki za tak cenne informacje - sprawdzę po weekendzie

Ale sprawdzaj w "konspiracji", żeby na stacji nikogo nie było oczywiście oprócz pracownika, bo Ci nie nabije przy świadkach.

 

p.s. Jeszcze jedno. Możesz poprosić o nabicie standardowe (ilość gazu), albo za niewielką dopłatą  "na maxa", nie wybuchnie a na dłużej starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przegląd przyczepy można zrobić w Konstantynowie Łódzkim na ul. Łódzkiej jadąc z  Łodzi do Konstantynowa stacja znajduje się po lewej stronie.

Nabić butlę można też w Konstantynowie Łódzkim na stacji Sob-Pol na ul.Zgierskiej na trasie Konstantynów-Aleksandrów Łódzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Tylko napiszcie, czy tam pracują normalni diagności, czy służbiści. Wiecie zawsze jakaś pierdółka może wyjść, a przegląd będę robił pierwszy raz w Łodzi, dlatego pytam. Aga oczywiście, że tak.  :]  Bardzo to kilkakrotnie podkreślałem w pierwszym moim poście (co nie wszyscy tak czynią) zwracając się "Koleżanki i Koledzy". :yay:

 Jeśli Zgierz nie jest za daleko, to polecam stację stację obok mnie carcontrol na Dygasińskiego 8. Bardzo sympatyczna, szybka i bezproblemowa obsługa.

Muszę podjechać i zobaczyć co tam mają, bo trochę szkoda mi oddać nówkę butlę a dostać jakiegoś szrota. Ciekawe czy jest opcja zostawienia swojej butli do nabicia i odebrania jej np. za parę dni.

 Ja zostawiam swoją butlę na stacji gazowej, a następnego dnia lub za dwa ją sobie odbieram. Przyznam, że nie wnikam, jak to jest napełniane. Ufam, że legalnie ;). Stacja gazowa na wjeździe do Zgierza od strony Szczecińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś jakiś sklep w Łodzi (nie internetowy) z dużym wyborem lamp obrysowych (dwukolorowych, tzw tył / przód, czyli czerwono - białe) do przyczep np towarowych z budą.  Nie chodzi mi o sklepy i serwisy karawaningowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowalbym sklep vis a vis hotelu Swiatowid na Kosciuszki. Tam gosc ma wybor roznych dziwnych pierdulek motoryzacyjnych. A na 100% duzy wybor co niedziela na gieldzie. Ledowe, zwykle, dolne, gorne. Sam kiedys sie rozgladalem i gielda przebila wszystko ;). Nawet nue wiem czy sie w ta niedziele nie wybiore polazic i poszukac ciekawostek.

Kiedys wyrwalem kolo manewrowe z opona dmuchana od goscia za 5zl bo nie wiedzial co to i do czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdę często leżdżę, ale poza sezonem. W sezonie na wszystkie weekendy wyjeżdżam dlatego na giełdę będę mógł pojechać dopiero chyba w październiku. Te lampy obrysowe potrzebuje do swojej cepki, bo podczas ostatniego wyjazdu zgubiłem jeden klosz. Samego klosza to raczej nie dopasuję (chociaż może giełda pomoże) dlatego będę musiał zmienić całe dwie lampy o podobnym kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.