Skocz do zawartości

Wakacje - sierpień 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich bardzo serdecznie,

szukam chętnych ( najlepiej z dziećmi ) do wyjazdu wakacyjnego do Włoch. Termin 1 sza połowa Sierpnia.  Nasza załoga to 2 + 2 ( dziewczynki 6 + 9 lat )

Siany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się wybieramy na kemping Rosapineta od 02.08 http://www.rosapineta.it/home.php?lang=pl . Rezerwacja już zrobiona i opłacona więc miejsca raczej nie zmienimy ;) Jedziemy w składzie 2+1(przyczepa) oraz 2+2 (do domku). Dzieci to same chłopaki od 3 do 8 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obiecująco. Właśnie zrobiłem rezerwację i wspomniałem o Was. Jeśłi to nie jest kłopot to proszę na priva Wasze nazwisko to obsługa postawi mnie na tej samej działce ( mają dwie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Może w przyszłym roku pojedziemy.. czas pokaże.  Na razie pierwszy raz pojedziemy do Suchedniowa - moja druga połowa sceptycznie podchodzi to tej formy wypoczynku więc muszę się wykazać i liczyć na wsparcie forumowiczów celm pokazania innych wakacji. Córek nie muszę przekonywać  - tupią nóżkami i czekają tylko na hasło : WYJEŻDŻAMY - DO WOZU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I tak trzymac, my na 99,9% pojawimy sie 2 sierpnia w skladzie 2+2 (chlopak 6, dziewczynka 8 lat) i ze znajomymi z DE (2+1). Dzisiaj (w zasadzie przed chwila) wyslane zapytanie rezerwacyjne, zobaczymy co powiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas plany się pomału klarują, urlop zaczynam w drugim tygodniu sierpnia

aby przeczekać kumulację w IT, pierwszy tydzień spędzimy w HU (baseny i balaton)

po 15 uderzamy na IT na tydzień, najrozsądniejszym wydaje się przyjazd 17.08 rano, wyjazd 23.08 

 

miejsce jeszcze nie do końca wybrane, choć kilka typów już mam ;)

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

my się ok 2-3 sierpnia wybieramy do Włoch na tydzień i później na 2 tygodnie do Chorwacji. Do Włoch jedziemy po raz pierwszy i chcemy jechać w okolice Lignano Sabbadioro. Chciałem się zapytać bywalców, czy można spokojnie jechać bez rezerwacji? Przyznam, że chciałem raczej zrobić rekonesans Włoskich kempingów, dlatego nie chcę zbytnio robić rezerwacji...

Edytowane przez kalumet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jedź bez rezerwacji. W okolicy (pomiędzy Triestem a Wenecją) są setki kempingów i bez problemu coś znajdziesz.

Uważaj, bo niektóre wioski wakacyjne i kempingi przyjmują w sezonie minimum na 7 dni.

Na kempingu Sabbiadoro jest specjalne miejsce dla oczekujących. To na tyle duży kemping, że codziennie jest rotacja.

 

Miłych wakacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, ale wolałem się upewnić, ponieważ do tej pory zawsze rezerwowałem. Zauważyłem jednak w cennikach, że we Włoszech sierpień to właśnie największy sezon. Niestety muszę jeszcze trochę popracować, a już bym chciał się zając przygotowaniami przyczepki do wyjazdu :)

 

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że we Włoszech właśnie w sierpniu większość Włochów ma obligatoryjne wakacje.

Wtedy rzeczywiście jest tłoczno, ale baza wakacyjna tez jest dobrze przygotowana na najazd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.