Jump to content
Kurus

lusterka

Recommended Posts

AdamWLKP

Zakupiłem Milenco grand Aero3 -wypukłe ale nie z Obelinka tylko campingwagner.de wysyłka natychmiast cenowo z wysyłką 430zł czyli minimum 50zł taniej niż Obelink.

Napiszę o realizacji przez ten sklep jak dojadą 

AdamWLKP

Dzisiaj Lusterka dojechały , wszystko ok, mogę śmiało polecić sklep

Jerzy i Beata
3 godziny temu, AdamWLKP napisał:

Dzisiaj Lusterka dojechały , wszystko ok, mogę śmiało polecić sklep

Co sądzicie o tych? https://allegro.pl/oferta/lusterka-dodatkowe-do-holowania-przyczepy-reich-x2-9858218466?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+do+maszyn+i+innych+pojazdów+-+Części+do+przyczep+i+naczep&gclid=EAIaIQobChMIrvzCk8357wIViakYCh1fGAjKEAQYDiABEgJtOvD_BwE  mam tej firmy, ale mają już swoje lata i są brzydkie w dodatku mimo wszystko paski  troszkę zasłaniają kierunkowskazy.

Grzegorz1977

Witam,

szukam optymalnych lusterek do holowania dla holownika RENAULT MEGANE IV Kombi. Ktoś poleci coś rozsądnego dla MEGANE IV? Jaki konkretny model lusterek do holowania sprawdzi się w przypadku MEGANE IV?

Poniżej poglądowe zdjęcia kształtu lusterka  MEGANE IV.

32496109_LusterkoMeganeIV.jpg.jpg.df87e35bdfe701bc2fe87058519cc82a.jpg1633552428_LusterkoMeganeIV.jpg.69698c589df2cf95460a805b6089a3ba.jpg

Grzegorz1977
53 minuty temu, Grzegorz1977 napisał:

Witam,

szukam optymalnych lusterek do holowania dla holownika RENAULT MEGANE IV Kombi. Ktoś poleci coś rozsądnego dla MEGANE IV? Jaki konkretny model lusterek do holowania sprawdzi się w przypadku MEGANE IV?

Poniżej poglądowe zdjęcia kształtu lusterka  MEGANE IV.

Czy te poniższe Reich Speed Fix będą pasowały do MEGANE IV?

https://allegro.pl/oferta/lusterko-do-holowania-przyczepy-reich-speed-fix-2x-10175541581 

Jerzy i Beata
pjetko
W dniu 5.12.2020 o 02:21, pjetko napisał:

A ja dziś Excellenta załatwiłem na remontowanej gierkowce, ciemno już było i jeden sierzant stał ok 30cm na moim pasie (ktoś musiał go wcześniej trafic i przestawić) i lusterko wygląda tak jak poniżej.

Dobrze, ze tylko to lusterko oberwało, a nie samochodowe albo przyczepa...

Doraźnie podmieniłem lewe z prawym, zobaczymy czy uda się samo szkiełko wymienić...

20201204_211310.jpg

Lusterko naprawiłem. Zamówiłem wkład (samo szkło) asferyczne od VW LT II. Lokalny szklarz mi dociął na wymiar. Koszty: 26 zł wkład, 15 zł docięcie. 

Żeby tego było mało, to teraz, dzięki asferycznemu wkładowi o wiele więcej widać niż wcześniej na fabrycznym szkle. Od razu więc powtórzyłem operację na drugim lustrze i oba mam teraz asferyczne :)

20210512_152545.jpg

mundek28

asferyczne?

Commander

Elektryczne?

pjetko
2 godziny temu, mundek28 napisał:

asferyczne?

No tak, asferyczne, co w tym dziwnego?

2 godziny temu, Commander napisał:

Elektryczne?

W pewnym sensie elektryczne - składają się razem z lusterkami holownika ;)

Commander
9 godzin temu, pjetko napisał:

W pewnym sensie elektryczne - składają się razem z lusterkami holownika ;)

Żarcik był. Super pomysł. Też coś 5 razy reanimuje zanim coś wyrzucę....do garażu oczywiście 🤣

jacekzoo
W dniu 13.04.2021 o 13:23, Jerzy i Beata napisał:

@Jerzy i Beata dobrze dokręcaj, ja na pierwszym wyjeździe lewe zgubiłem jak tir blisko przejechał i dmuchnęło 😕 milenco mają na uchwytach antypoślizgową gumkę, te mają goły plastik i łatwo się ześlizgują

Maras
24 minuty temu, jacekzoo napisał:

@Jerzy i Beata dobrze dokręcaj, ja na pierwszym wyjeździe lewe zgubiłem jak tir blisko przejechał i dmuchnęło 😕 milenco mają na uchwytach antypoślizgową gumkę, te mają goły plastik i łatwo się ześlizgują

Można spróbować podłożyć wycięty cienki pasek z gumy. Na pewno nie zaszkodzi.

18 godzin temu, pjetko napisał:

Lusterko naprawiłem. Zamówiłem wkład (samo szkło) asferyczne od VW LT II. Lokalny szklarz mi dociął na wymiar. Koszty: 26 zł wkład, 15 zł docięcie. 

Żeby tego było mało, to teraz, dzięki asferycznemu wkładowi o wiele więcej widać niż wcześniej na fabrycznym szkle. Od razu więc powtórzyłem operację na drugim lustrze i oba mam teraz asferyczne :)

Super pomysł z tymi wkładami z LT :ok: 

To były same szkła czy z przyklejonymi  "plecami" z tworzywa ?

jacekzoo
23 minuty temu, Maras napisał:

Można spróbować podłożyć wycięty cienki pasek z gumy. Na pewno nie zaszkodzi.

Można, tylko jak kupować to lepiej dołożyć stówke i mieć porządne. Ja z tych reichów się wyleczylem

witus
Można, tylko jak kupować to lepiej dołożyć stówke i mieć porządne. Ja z tych reichów się wyleczylem

Przecież one mają od groma gumek z tyłu z tego co pamietam. Zawsze trzymały się jak skała lusterka.

Możliwe, że nie były odpowiednie do Twojego samochodu.