Skocz do zawartości

elddis 450 1997 jako pierwsza przyczepa? prosze o radę


Kubacer

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tej przyczepce?http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-elddis-tc-450-i4242069194.html

Widziałem ją i nie budzi moich zastrzeżeń (podloga dach zapachy wnetrze) oprócz spekaneo plastiku z przodu na obu rogach (dość głębokie pajączki), sprzedawca mówi ze to od mrozu i czy jest to "groźne dla przyczepy? Opis jest pomylony i rzeczywisty rocznik to 1997 dmc 1100 i trochę mniejsze wymiary Wszystko w niej działa. Powiedział ze opuści na niej trochę. Czy ta przyczepa jest warta powiedzmy 125000 zł mając na uwadze ze jest to jednak angielka ? To moja pierwsza przyczepa. Zbierałem sie 3 lata i teraz chce juz w końcu kupic Dziekuje za wszystkie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie budka za 12500 bez przedsionka, nie wchodzi w ogóle pod rozwagę i gdzie ona jest 4-osobowa ? :no:  chyba, że coś przeoczyłem ?

dmc, rocznik przekłamane jak sam mówisz, trochę dużo tych "różnic" a edytować ogłoszenie i wpisać rzeczywiste liczby, to chyba nie problem ?

miej oczy szeroko otwarte

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pełny przedsionek. Po drugiej stronie jest waskie łóżko (piętrowe) w poprzek przyczepy. No cóż ludzie tak robia wlasnie opisy że wszystko i tak real weryfikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno ciec. Elddisy mają przednią ścianę i bakistę z żywicy poliestrowo szklanej. To co popękało to najprawdopodobniej żelkot - wierzchnia gładka warstwa, pod którą jest część konstrukcyjna z żywicy i maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dmc, rocznik przekłamane jak sam mówisz, trochę dużo tych "różnic" a edytować ogłoszenie i wpisać rzeczywiste liczby, to chyba nie problem ?

miej oczy szeroko otwarte

 Jak zobaczyłem i pogadałem ze sprzedającym to byłem skłonny uwierzyć, że się pomylił (facet ma 67 lat i jest trochę zakręcony) -ponoć pisał z pamięci, w dowodzie ma wbite 1999r jako 1szą rejestrację i zarzekał się że w drugim ogłoszeniu napisze już wszystkie dane prawidłowe (chyba nie wiedział że można edytować i nie wyprowadzałem go z błędu)

Pęknięcia zawsze wyjdą prędzej czy później.

Ważne czy nie cieknie i w jaki sposób powstały .   

 

Tu pęknięcia są wyraźne z obu stron, on mówi twierdzi że powstały na skutek mrozu.... ale może być też inaczej, dziś byłem w jednym komisie z przyczepami i zwróciłem uwagę właśnie na owe pęknięcia- praktycznie żadna nie posiadała takich, a były starsze jeszcze od tej. Natomiast wchodząc do przyczepy, która była szczelnie pozamykana i stała na słońcu nie odczuwa w ogóle żadnego zapachu nawet najmniejszego więc wnioskuję że to nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak zobaczyłem i pogadałem ze sprzedającym to byłem skłonny uwierzyć, że się pomylił (facet ma 67 lat i jest trochę zakręcony) -ponoć pisał z pamięci, w dowodzie ma wbite 1999r jako 1szą rejestrację i zarzekał się że w drugim ogłoszeniu napisze już wszystkie dane prawidłowe (chyba nie wiedział że można edytować i nie wyprowadzałem go z błędu)

 

Tu pęknięcia są wyraźne z obu stron, on mówi twierdzi że powstały na skutek mrozu.... ale może być też inaczej, dziś byłem w jednym komisie z przyczepami i zwróciłem uwagę właśnie na owe pęknięcia- praktycznie żadna nie posiadała takich, a były starsze jeszcze od tej. Natomiast wchodząc do przyczepy, która była szczelnie pozamykana i stała na słońcu nie odczuwa w ogóle żadnego zapachu nawet najmniejszego więc wnioskuję że to nie cieknie.

Witam serdecznie!!!

Jeżeli chodzi o takie lub podobne pęknięcia typu pajączki to powstają rzeczywiście niewiadomo z jakiej przyczyny....posiadam również Elddisa podobnego do tego nad którym się zastanawiasz i z pewnością przy kupnie nie miałem żadnych pajączków a teraz dopatruję sie nikłego obok rączki manewrowej....

Gdybym miał dodać opinię o Elddisach to według mnie są ok i podobno jedne z lepszych angielek pod względem szczelności aczkolwiek moja opinia może być odebrana jako "każdy ..... swój towar chwali..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, pewno sprzedający zorientował się że jego budka była "na tapecie" i obawy o inne odkrycia zapewne.

Na pierwszym foto zamazane dane modelowe i inne korekty dla niepoznania, podejrzewam  że był to Wisp, model nie odszukiwalny dla laika odmłodzony nie do rozpoznania. Pozornie podobny, więc dziadek się tego wystraszył - może nie do końca on jest tego winien, może padł ofiarą handlarzyny.

 

Jak znajdziesz inny egzemplarz, to załóż nowy temat ale nie pisz w tytule marki modelu tylko w treści posta razem z linkiem - tak żeby ew. nieaktualność nie wisiała w tytule tematu, wówczas można ciągnąć temat do skutku bez zmyłki dla znawców danego modelu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.