Jump to content

Jaka przyczepa do Fiata Uno 1.0 ?

camil3q
 Share

Recommended Posts

Jaka bedzię najlepsza przyczepa do malego samochodu jakim jest Fiat Uno z silnikiem 1,0. Chodzi mi o te najlzejsze uzywane które mozna kupic na rynku wtórnym. Polskie a moze zachodnie ??

Kamil tak?

mam dwie propozycje

1- nasze krajowe enki popularne DMC 750kg

2-połączenie przyczepy z namiotem np przyczepa namiotowa *

* nie mam nic wspólnego z właścicielem aukcji, :serducha: jedynie zarchiwizowałem , by była widoczna np za miesiąc. :swieca:

No, mymlon dobrze prawi :swieca: Namiotówka by była super do takiego autka. Na wyposażeniu masz niemal wszystko co w niewiadówkach, masz zdecydowanie obszerniej, ale deko jak w namiocie... coś za coś. Ale podczas jazdy nie powinieneś mieć problemów. Do tego będziesz mógł nawet łódkę wrzucić na przyczepkę :serducha: A cenowo dość podobnie wyjdą oba rozwiązania.

Witam!

jak napisal mymlon to nasze Polskie enki lub były takie lekkie małe produkcji dawnego enerdowa, IFA BASTER o DMC 740 kg i w miare nieźle były jak na uwczesne czasy wyposazone... :serducha:

Jaka bedzię najlepsza przyczepa do malego samochodu jakim jest Fiat Uno z silnikiem 1,0.

Jak dla mnie to tylko namiotówka lub składana sztywana pamiętaj o tym aby był hamulec najazdowy .Co do niewiadówek to proponował bym cos takiego jak ma Sowa znaczy N 126e z hamulcem ale na mój gust to nie będziesz konfortowo podruzował tym zestawem ,ja mam felicje 1.3 i N 126e i mało mocy maxymalnie 70km/h i czuć opór i waga uno ,mnie się dobrze jeździ dopiero jak 4 osoby jadą w felicji plus bagaż.

Jaka bedzię najlepsza przyczepa do malego samochodu jakim jest Fiat Uno z silnikiem 1,0.

Przede wszystkim musi to być przyczepa z hamulcem najazdowym. Uno może ciągnąć chyba przyczepę max 800DMC z hamulcem, także jest jakiś wybór...

No, ta do zwiedzania świata to super.

J.