Skocz do zawartości

Nowy odcinek S3


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz miał łatwiejszy dojazd na urlopowy wypoczynek nad morzem  :yay:

Ledwie się rozsiądę i już trzeba będzie wysiadać . :) 

Na przestrzeni lat widzę jak dojazd nad Zachodnie Pomorze się zmienia .

W okolicę Koszalina jeździłem kilkoma wariantami , w tym również przez Berlin .

Od jakiegoś czasu takich dylematów już nie mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto latem stał w korku do ronda w Skwierzynie, ten doceni namiastkę luksusu jakim obdarowali nas drogowcy,

Gdyby się miało navi z TMC- to objechało by się korek, przy okazji zwiedzając bunkry MRU które są przy drodze :)

http://fortyfikacje.legnica.pl/mru7.php

http://www.bandurscy.com/2013/01/polnocny-odcinek-mru

 

Oczywiście żart, ale może komuś się przyda jako przystanek w drodze z południa nad morze

Edytowane przez OnionSkin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajeczka. Nie można powiedzieć...pod kątem budowy autostrad i ekSpresówek trochę się dzieje. Ja czekam na S 8 na obwodnicy Marek i ta sama z Łodzi do Wielunia ,ta być może niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby jeżdżące dużo wiedzą jak z upływem czasu zmienia się czas podróżowania na naszych drogach.

Niedawno oddano do użytku odcinek A1 przy Włocławku - wszyscy jeżdżący tamtędy wiedzą jaka to oszczędność czasu.

S3 oddana w całości też pozwoli nam zapomnieć o objeździe przez Berlin...

 

 

Świat się jakoś dziwnie kurczy...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajeczka. Nie można powiedzieć...pod kątem budowy autostrad i ekSpresówek trochę się dzieje. Ja czekam na S 8 na obwodnicy Marek i ta sama z Łodzi do Wielunia ,ta być może niedługo :)

Miałem okazję jechać S8 w drodze na zlot w Rozpłuciu . Jazda to bajka .

Liczę na otwarcie dalszego odcinka , właśnie koło Sieradza i Łodzi .

Chyba Ptaku mi wspominał , że to , zdaje się , na jesień 2014 .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem teraz wyjazd nad morze w 80% na trasie szybkiego ruchu :)

wystarczy złapać odpowedniego tira, włączyć za nim tempomat i patrzeć jak kilometrów do celu ubywa. 

 

 

 

Pani z poniższego zdjęcia rozdaje autografy na tej trasie - nie polecam bo słyszałem, że drogie :)

 

post-3957-0-65953800-1400239562_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety: może się trafić że i tak trzeba będzie się w Skwierzynie zatrzymać.

Bo tylko w tak zorganizowanym kraju jak nasz trzeba zjeżdżać z autostrad i dróg szybkiego ruchu aby zatankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tragizujmy . Zatankowany do pełna pod chałupą spokojnie dojeżdżam nad morze (ode mnie 500km) i kręcę się jeszcze po rejonie wystarczająco długo .

A stacje paliw wyrosną szybciej niż nam się wydaje . ... I oby tak wypasione i z taką infrastrukturą jak na odcinku Gorzów - Szczecin . Wytyczone miejsca dla kamperów i przyczep to norma .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem oczywiście o jeździe nad morze z czepką i jak widać paliwa wystarcza .

Pisałem też , że te stacje dość szybko się pojawią . Otwarli 37 km odcinka , więc jeżeli to taki problem ten chwilowy  brak stacji to naprawdę nie wiem co napisać .

Wku...ony może nawet zapchasz zestaw bez tankowania . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.