Skocz do zawartości

Majówka 2014 r. [ I ]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Czy tak może być ?

 

Wybornie  :ok:  :]  :]

 

My po Wenecji pływaliśmy tylko tramwajem wodnym, więc widoki od strony morza, są nam obce.... W tym roku, chcemy pokazać miasto dzieciakom. Również planujemy wycieczkę morską, tylko z okolic Ravenny. Zakładam oczywiście, że stamtąd też pływa jakaś komunikacja do Wenecji  :hmm:

 

Chodzi mi również po głowie wycieczka do Maranello, do muzeum Ferrari.....  :hmm:  :slina:

 

Był ktoś może ????

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Również planujemy wycieczkę morską, tylko z okolic Ravenny. Zakładam oczywiście, że stamtąd też pływa jakaś komunikacja do Wenecji 

 

@Kajetan

Ze względu na koszty ośmielamy się zasugerować zwiedzanie Wenecji

przenosząc się całym zestawem (auto+przyczepa) na kempingi:

 

Fusina < I N  F O > Miramare

 

Lokalizacja < w panelu obok B i C znajdziesz współrzędne GPS (przybliż oba punkty)

 

B = N45.419705, E12.257211

C = N45.440576, E12.421213

 

Dojazd do Wenecji:

z Fusina = prom lub autobus > Timetable bus to Venezia

z Miramare tylko prom

W obu przypadkach auto zostaje na kempingu, oszczędzasz opłatę za parkowanie.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Porównaj wszystkie opłaty, wybierz najlepszą opcję ...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki. Rozważymy. Mamy kartę ACSI. W okolicy jest kilka kempingów honorujących tą kartę w owym okresie. Rozważamy też wyjazd samochodem. Koszt podzieli się na dwie rodziny, bo mamy 7 miejsc. No i na LPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie ired dwa pytania o Pra Delle Torri.

Ruszam tamtą strone w niedziele lub poniedziałekw składzie 2+3(8, 6, 2)

czy mam martwić się o miejsce w tym terminie czy raczej spokojnie miejsce powinno być.

I druga sprawa to wielkość parceli.

Mój brat rusza z Londynu motocylkem z namiotem jedynką i dojedzie do mnie około piątku lub soboty,

czy jest taka możliwość że będziemy w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jachata

Jeżeli przyjedziesz na kemping w poniedziałek to jest to najlepszy dzień. Na pewno będzie pusto.

Zakaz wjazdu na kemping między godz. 13:00 - 15:00, wyjazd też pamiętaj !

Wszystkie parcele mają od 90 do 100m2 kilkanaście  jest 120m2.

Tak wygląda puste miejsce 504 sektor H < zerknij, zawsze jest dostęp do prądu+woda+odpływ

 

PdT < zerkni na 2-gą mapę, niżej

 

... więcej=lokalizacja parkingu dla oczekujących


Zerknij na dole postawiłem 3 niebieskie kropki, w środku jest litera P = parking dla oczekujących na wolne miejsce
W szczycie sezonu lipiec/sierpień z powodu braku miejsc recepcja kieruje właśnie na ten parking.
Nasze miejsce z tego roku, sktor G1 miejsce 329.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybornie  :ok:  :]  :]

 

My po Wenecji pływaliśmy tylko tramwajem wodnym, więc widoki od strony morza, są nam obce.... W tym roku, chcemy pokazać miasto dzieciakom. Również planujemy wycieczkę morską, tylko z okolic Ravenny. Zakładam oczywiście, że stamtąd też pływa jakaś komunikacja do Wenecji  :hmm:

 

Chodzi mi również po głowie wycieczka do Maranello, do muzeum Ferrari.....  :hmm:  :slina:

 

Był ktoś może ????

Witaj a kiedy to planujesz wyjazd ,bo ja wyjeżdżam 01 lipca kierunek Grado i tak morze na lody w Wenecji by się umówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przystani promu kierujemy się do Placu Świętego Marka na piechotę.
Takich widoków, zapachów i dźwięków nie ma nigdzie na świecie.

 

 

Wenecja dziś jest dla polskiego turysty na wyciągnięcie ręki.
W czasach PRL Wenecja była za górami, za lasami...
Pamiętamy czasy odległe, kiedy przelicznik cenowy był b. wysoki.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wenecja dziś jest dla polskiego turysty na wyciągnięcie ręki.

W czasach PRL Wenecja była za górami, za lasami...

 

 

I z tego powodu, wiele miejsc straciło swą magię.... :niewiem:  Ired, z szacunkiem dla Twego doświadczenia, ja również pamiętam, jak ekscytujące było studenckie odkrywanie powojennej Chorwacji, w latach 90 - tych. Wszystko było takie dzikie i niekomercyjne. Jechało się starą Skodą 3 dni do Rijeki, z noclegami, nierzadko na dziko, tylko z małym namiocikiem.... echh... a teraz.... gdzie ten urok wypraw, włóczęgostwa.... odkrywania nieznanych krajów....

Wtedy, Wenecja to był wielki świat  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tego powodu, wiele miejsc straciło swą magię.... :niewiem: Ired, z szacunkiem dla Twego doświadczenia, ja również pamiętam, jak ekscytujące było studenckie odkrywanie powojennej Chorwacji, w latach 90 - tych. Wszystko było takie dzikie i niekomercyjne. Jechało się starą Skodą 3 dni do Rijeki, z noclegami, nierzadko na dziko, tylko z małym namiocikiem.... echh... a teraz.... gdzie ten urok wypraw, włóczęgostwa.... odkrywania nieznanych krajów....

Wtedy, Wenecja to był wielki świat :look:

 

Dalej jest bo trochę trzeba odłoźyć źeby zabrać tam rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.