Skocz do zawartości

Pole kempingowe 100km od Wrocławia Oławy


wally1978

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem ze wspomnianego wcześniej Boszkowa (Ośrodek Wypoczynkowy OLIWIA) i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Pan Zygmunt (zarządca ośrodka) okazał się bardzo pomocnym i życzliwym człowiekiem. Pomógł w ustawieniu przyczepy i rozbiciu przedsionka. Teren na ośrodku zadbany, dobrze zorganizowane miejsce na grilla - duża altana/wiata, a w środku dwa grille, umywalka, mikrofalówka. Bezproblemowe podłączenie do prądu. Zejście nad jezioro bezpośrednio z terenu ośrodka. W pobliżu zarówno "dzika plaża" jak i publiczna. Na miejscu mały plac zabaw, boisko do siatkówki. Polecam dla rodzin z dziećmi. Poniżej kilka fotek

post-16527-0-98427300-1403382492_thumb.jpg

post-16527-0-37019900-1403382495_thumb.jpg

post-16527-0-69698700-1403382496_thumb.jpg

post-16527-0-86551000-1403382497_thumb.jpg

post-16527-0-47401100-1403382499_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Majówke już mam klepniętą we włoszech na 10 dni. Chodzi mi o weekendowe wypady żeby na rowerach pojeździć i w piłke pograć. Jestem przy samym wrocławiu, także zwiedzanie to nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję kotleta. Wiosna za oknem, cepa się grzeje do jazdy. Oś ciekawego w tej okolicy kojarzycie? Może coś otworzyli, odnowili itp?

 

w tym rejonie polecam campus Domasławice, tylko zadzwoń czy nie ma koncertu, wesela czy też innych głośnych imprez. Dojazd z Wrocławia idealny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :) parcele wydzielone tak jak na zdjęciu parawanem?

 

nie wiem o której fotce mówisz :). Ja byłem tam rok temu chyba pod koniec maja, nie było parceli, nie było parawanów tylko kawał ogrodzonej trawiastej łąki z przyłączami do prądu. Generalnie polecam to miejsce ale tylko po ustaleniu co tam akurat grają :). Możesz trafić na festiwal disco polo i kilka tysięcy ludzi, a może być pusto i rodzinnie. Poszukaj ich na FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://domaslawice.pl/kampery/

O tej :)

Jak się troche cieplej zrobi, żeby apokojnie z dzieciakami na rowery pojechać to będzie nasz pierwszy kierunek z cepa :)

 

bardzo stara fotka, teraz w tym miejscu to chyba stoją nowe domki. Najnowsze ich fotki szukaj na profilu FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych parceli nie ma w Domaslawicach. Dosyć drogo jak na te warunki i z atrakcji głównie park linowy dla dzieci (w cenie) łazienki daleko od miejsca gdzie ulokowany camping. O tej porze roku raczej nie ma za wiele atrakcji w okolicy. Chyba lepiej gdzieś w góry jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willy dzięki. Nie widać dokładnie gdzie tam jest pole ale to to miejsce na końcu za parkiem liniowym, tam gdzie kozy biegają. Widzę, że jakieś toalety zostaly tam zbudowane, fajnie.

Osobiście podobało mi się tam końcem lata. Można zbiorąc grzyby tuż za płotem, a dzieci cały czas w parku linowym siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.