Skocz do zawartości

Żabki do przedsionka Isabella


Kogi

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję żabek do przedsionka Isabella. Na Allegro itp nic nie znalazłem, w sklepach z artykułami kempingowymi też nie. Może ma ktoś pomysł jak inaczej zawiesić zasłony w/w przedsionku.

Pozdrawiam

Oto zdjęcie tego przedsionka

post-16163-0-81025100-1399925406_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję żabek do przedsionka Isabella.

@Kogilogi

żabka plastikowa <  zerknij

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Zawsze wchodzimy/wprowadzamy rowery do naszego przedsionka przez drzwi z prawej lub lewej strony.

... nigdy nie wchodziliśmy środkiem.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że macie taki sam przedsionek, ale taka żabka chyba nie pasuje. Jakoś tego nie widzę.  Skupię się na haftkach krawieckich. 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS

Zawsze wchodzimy/wprowadzamy rowery do naszego przedsionka przez drzwi z prawej lub lewej strony.attachicon.gifIMG_1608.JPGattachicon.gif94235827.jpg

... nigdy nie wchodziliśmy środkiem.

I tu mamy odpowiedz na pytanie : gdzie dostaniemy żabki do przedsionka ?  Brawo ired , tylko czy autora postu interesuje kto , kiedy i jakimi drzwiami wchodzi do przedsionka ?

 

Staram się to zrozumieć i nie mogę. Podsumujmy to w ten sposób :  za czasów PRL-u były ławki pod sklepami. Dzisiaj są strony internetowe z możliwością komentowania. Ale eksperci Ci sami ....

 

Kogilogi ,  w mojej Isabelli mam takie oto żabki . Czy o takie żabki pytałeś ? 

post-208-0-85548100-1399984373.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego ja nie wiem jakie oryginalnie były załżone żabki. Mój przedsionek takowych już nie posiadał. :(

Ale mocowanie żabek przedsionek posiada, tylko jakie ?

http://sklep.kena.pl/product_info.php?cPath=47_54&products_id=791

Edytowane przez maniek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdjęcie wstawię jutro ale te żabki nie pasują ponieważ u mnie kółeczka tych żabek znajdowałby się u góry a nie na dole tak jak na fotce. Kształt tej plastikowej listwy do mocowania żabek jest w kształcie litery V. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że macie taki sam przedsionek, ale taka żabka chyba nie pasuje. Jakoś tego nie widzę. <  ?

Skupię się na haftkach krawieckich. 

 

... zerknij niżej

Załączam fotki plastikowej listwy. Kształem listwa przypomina literę V lub U.  >    C

krok 1  >

krok 2  >

krok 3  >   ... tak zawiesić zasłony w przedsionku

... jak połączysz wszystko razem, będzie OK

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żabka z tego zdjęcia będzie umieszczona poziomo, kulką w listwie plastikowej ma to sens. Kupię takie żabki no i powinno być ok. Dziękuję za info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już był taki temat z tym typem mocowania żabek do przedsionka

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5844-jakie-%C5%BCabki-do-zas%C5%82onek-w-przedsionku/

 

znalazłem na allegro

 

http://allegro.pl/uchwyt-zabka-zaczep-zaslonek-firan-przedsionka-i4235603886.html

post-9736-0-53238800-1400058044_thumb.jpg

Edytowane przez maniek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 maniek72 to chyba strzał w 10 :bravo: bardzo dziękuję za pomoc ,myślę że te żabki sprawdzą się najlepiej. Pozdrawiam

 

Żabki kupione 20 sztuk.

Edytowane przez Kogilogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogilogi te żabki sprawdzą się na pewno. Mam taki sam przedsionek i zasłonki z tymi żabkami. Po zakupie pozostaje Ci tylko przyszycie ich do zasłon :)

Edytowane przez rapid (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.