Jump to content
koder

Miejscówki za Friko - mobilna mapa na Androida

Recommended Posts

koder

A no to do google zgłoszenie, ja tego tekstu nie pisałem :-)

Z google play tak jest, że każda publikacja trwa trochę - kilka godzin zwykle. Zajrzyj za chwilę, bo chyba jeszcze nie przyjęło do wiadomości wersji 1.3.2. Zwykle to trwa godzinkę-dwie.

Robak

Witaj. SONY XPERIA J. Wszystko pięknie śmiga :)

Speedy

SG4, 4.4.2 - wszystko bangla.Fajny pomysł z tą apką

koder

W markecie Google Play powinna być już dostępna wersja 1.3.3. Główne poprawki to optymalizacja komunikacji sieciowej (pobiera mniej danych, lepiej radzi sobie z błędami transmisji) oraz poprawiona kompatybilność z Sony WT19i - miałem zgłoszenia o awariach na tym telefonie.

polo63

A pod Lumię Nie da się? :blagac:

może nie tylko Lumię ale pod Nokie Maps ogólnie:) -prosimy:)

koder

Niestety, nie dam rady tego napisać na sprzęt, którego nie posiadam. Obecnie w rachubę wchodzi wyłącznie Android. No i jest jeszcze kwestia opłat za umieszczenie programu w odpowiednich sklepach.

OnionSkin

A umieszczenie na F-Droid byłoby możliwe?

Nadzór googla na moim telefonem wyeliminowałem- więc twierdzi że nie zasługuję na dostęp do programów z jego strony :)

koder

Niestety, na chwilę obecną apka nie spełnia inclusion policy. Poza tym - korzysta z google maps, które zaś wymagają google play services, do których to w końcu raczej nie masz dostępu bez konta google w telefonie. Jeśli masz ochotę spróbować, mogę udostępnić apk do bezpośredniej instalacji.

OnionSkin

To przy okazji sprawdzę jak jestem odcięty od googla :) - na PW podaje adres @

TURTL

Witam. Mapka fajna i z pewnością z niej skorzystam i to niebawem.

Mam tylko pytanie: czy linki do zewnętrznych stron z fotkami danego miejsca (jeżeli takie są) powinny być widoczne przy danych GPS czy jakoś inaczej bo nie widzę choćby na próbę ? 

S. Galaxy S 3

koder

Pokazują się na górnym pasku, obok ikony nawigacji.

TURTL

Kurde, działa !

Koder jesteś wielki !!!

koder

Mapa dla wszystkich wersji została zaktualizowana. Dodano 4 nowe miejscówki. Aktualizacja aplikacji nie jest wymagana - każda pracuje zawsze na aktualnej wersji mapy miejscówek.

kaczor_dg

Po odpaleniu pojawiała się pusta plansza bez map. Po Restarcie pojawiła się raz wyszukiwarka. Po kolejnym już mapa z bazą campingów.Czy są jakieś dodatkowe funkcje. Jakbyś rzucił pare screenów, aby porównać to przy dalszych testach.

do dwóch restartach, śmiga jak trzeba. Bez problemu przełancza sie na nawigacje Mapy Google  ver. 8.0.0. Tak więc :blagac:  i powodzenia w dalszym rozwoju i projektowanu.

Millerowie

Bardzo fajna aplikacja, już ją zainstalowałam i przetestowałam na razie tylko siedząc w domu ale mam nadzieję że doprowadzi nas w jakieś ciekawe miejsce :)