Skocz do zawartości

Conchita Wurst


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby  pan Conchita Wurst wystapił jako mężczyzna lub jako  ogolona kobieta, być może nie doszedłby tak wysoko. Znalazł sposób jak wygrać i zaistnieć w świecie. Jurorzy być może mieli obawy by nie byli posądzeni o dyskryminację,nietolerancję i nie wiadomo co jeszcze.

...

Trafnie to ująłeś Jurek.

Nagroda zatem powinna być odebrana.

Jest to festiwal PIOSENKI a nie sposobów na zaistnienie i pokazanie się. To raz.

Dwa:

Kiełbasa i jegojej występ to cios poniżej pasa wobec społeczeństw i jury.

Gdyby to to coś nie wygrało, zaraz pojawiłyby się oskarżenia o to co wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To zwyczajny facet przebrany w sukienkie a nie kobieta z brodą. Człowiek chory.

Faktem jest że teraz wszyscy obawiają się nazwania ich homofobami ,sexistami, rasistami... Nikt tego nie nazwie po imieniu. Popadamy ze skrajności w skrajność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:]  :]  :]

10337726_666749523396591_106417566909612

 

Dobrze, że się wychowywałem w tym pierwszym okresie  :blagac:  :blagac: Przynajmniej pogląd na to jak ma wyglądać samica i samiec mam normalnie rozwinięty  :ee:  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było powiedziane - świat się zmienia, co nie w każdym przypadku oznacza, ze na dobre.
Niestety, w większości tych przypadków mamy marginalny wpływ na te zmiany, a nawet można powiedzieć, że najczęściej żaden.
O pewnych sprawach decydują za nas i "dla naszego dobra", "wybrani" przez nas decydenci.
Widzimy, jaka rzeczywistość jest nam fundowana, a tytuły informacji w mediach, które każdego dnia krzyczą do nas z nową siłą, porażają zawartą w nich treścią :look:

 

Quo vadis Świecie ?

http://wpolityce.pl/polityka/167024-ideologia-gender-po-przedszkolach-wciska-sie-do-szkol-podstawowych-my-rodzice-musimy-sie-jakos-temu-przeciwstawic

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/1023109,co-to-jest-gender-gender-niszczy-polske-gender-niszczy-rodzine-gender-stop-ideologia-gender,id,t.html?cookie=1

http://wiadomosci.wp.pl/query,gender,szukaj.html?ticaid=112bb1

https://www.google.pl/search?q=gender+przedszkola&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=rtt0U7PDLKje8gfVm4CACw
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- właśnie, właśnie. Zamiast używać - jak by nie było -  w dyskusji, argumentów "teoria spiskowa", lub jeszcze "lepiej" - antysemityzm, które to argumenty są z tej samej półki, co Prawo Perdono, może jednak warto przeczytać rzeczywiście poważne pozycje książkowe, jak choćby wspomniana przeze mnie kniżka. Jest w niej o czymś, co stanowi istotne, b. ważne źródło "zjawisk" typu Neuwirth, oraz mechanizmy tym czymś zawiadujące. Można się więc z niej nieco dowiedzieć na temat psychoanalizy, "szkoły frankfurckiej", Gramsciego, "marszu przez instytucje", "dobierzemy się do was przez wasze dzieci", ewolucyjnej strategi grupowej, etnocentryzmu, walka z tożsamością nieżydowską, czemu to naprawdę służy i wieeeelu innych baaardzo ciekawych historii. Jest też tam próba odpowiedzi na pytanie quo vadis? Neuwirth jest zaledwie drobnym elementem tej "układanki", ale jednak o sporym zasięgu "rażenia" - vide liczba oglądających Eurowizję.  Kto chce, niech nie wierzy. Jego ból, a skupianie się jedynie na obrazoburczej stronie "występu", to słodka, dziecięca naiwność. Zresztą infantylizowanie tzw. społeczeństwa, to jeden z istotnych mechanizmów ogłupiania publiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich tych, którzy mają problem z C.Wurst  słowa utworu grupy HOMOMILITIA

"Zakorzenione w świadomości schematy

 Nie pozwalają myśleć inaczej

 Pogarda nabyta w wychowaniu

 Nakazuje wyśmiewanie inności

 HOMOFOBIA - RASIZM

 Instynktowne myślenie k....em

 Inteligencja mierzona mięśniami

 Nienawiść do homoseksualistów

 Głupota nie leczona latami

 Strach przed odejściem od zasad

 Postępowaniem poza regułami

 Pogarda nabyta w wychowaniu

 Do wszystkiego co sprzeczne z normami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozładowania napięcia. Oto błyskawiczna odpowiedź Cleo I Donatana, na Kiełbasę. Normalnie, zdrowo, Słowiańsko, z jajem i pomysłem. Tak trzymać  :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko dodać, że nie mam problemów z Conchitą z Kiełbasą. Na Uniwersytecie Wrocławskim jest doktor, który od lat chodzi w szpilkach i spódniczkach, dość często go spotykam. Co prawda makijaż ma znacznie gorszy i strasznie krzywe nogi, ale brodę ma za to dłuższą. Tak więc jestem otrzaskany z widokiem faceta w spódnicy i na szpilkach. Żadna to dla mnie nowość. Twierdzę tylko, że wygrało tylko przez polityczną poprawność, którą uważam za zarazę naszych czasów.

http://www.tvs.pl/7408,antyfacet_ze_slaska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.