Skocz do zawartości

Conchita Wurst


Robak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmmmm....

Nie jestem bardzo konserwatywny, ale mimo wszystko mocno trafiło do mnie parę rzeczy z tego:

http://subiektywa.blogspot.com/2014/05/zwyciezczyni-czy-zwyciezca-eurowizji.html

Co tutaj dużo mówić, z ostatniego komentarza śmieję się kiedy mi się tylko przypomnie :].

I bez obrazy dla "to". :] :] :]

Edytowane przez zlp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka i tyle.

 

Z założenia, to konkurs audio-tele, więc co ma jury do tego. Jury to widzowie...

 

A co do osoby Conchity Kiełbasy i jej/jego występu...  :hmm:  Ckliwa piosneczka, pod publiczkę, nie wnosząca nic nowego. Wygląd - żenada, ni to pies ni wydra, jak można zrobić z siebie coś takiego. Można zrozumieć, że ktoś czuje się kobietą, urodziwszy się mężczyzną lub odwrotnie. Ale robienie z siebie kobiety z brodą... ;( ohyda. To po prostu brak umiejętności i pomysłu na siebie. Czyli zwykła celebryctwo. byle tylko zaistnieć, wszystko jedno jak.... 

 

Dla mnie absolutne zero.  :czerwona:  :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka i tyle.

 

Z założenia, to konkurs audio-tele, więc co ma jury do tego. Jury to widzowie...

 

A co do osoby Conchity Kiełbasy i jej/jego występu... :hmm: Ckliwa piosneczka, pod publiczkę, nie wnosząca nic nowego. Wygląd - żenada, ni to pies ni wydra, jak można zrobić z siebie coś takiego. Można zrozumieć, że ktoś czuje się kobietą, urodziwszy się mężczyzną lub odwrotnie. Ale robienie z siebie kobiety z brodą... ;( ohyda. To po prostu brak umiejętności i pomysłu na siebie. Czyli zwykła celebryctwo. byle tylko zaistnieć, wszystko jedno jak....

 

Dla mnie absolutne zero. :czerwona::czerwona:

Kajetan brak pomysłu na siebie ? Mówisz o zwycięzcy, pomysł wypalił cel osiągniety. Nawet ja dzisiaj grzebałem z 15 minut w internecie żeby dowidzieć się o co chodzi, facet to czy baba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik tego konkursu jest odzwierciedleniem europejskiego społeczeństwa: Prymitywizm!

To nie jest jakaś posrana TOLERANCJA pod którą przypisuje się wszystkie słabości współczesnego porąbanego świata.

.

W naturze matka Lwica jak czuje że młode kocię "jest inne" to go nie karmi i niech zdycha, bo przetrwać muszą te najsilniejsze najnormalniejsze, najczystsze w gatunku/rasie. To dyktuje instynkt.

Ludziom instynkt dawno już odrąbali inni ludziostwory, właśnie ci inni którzy drą ryja o tolerancję i udają że są tacy sami.

I teraz powiedzieć że to to coś co wygrało jest takie same ?

Brak słów.

Tak jak w świecie dziko zwierzęcym, tak samo selekcja powinna być u homo sapiens, tymczasem mamy homo porąbantus, czyli mamy jak mamy na własne życzenie w imię tolerancji...


Porażka i tyle.

 

Z założenia, to konkurs audio-tele, więc co ma jury do tego. Jury to widzowie...

 

...

Przy dzisiejszych możliwościach, nie ufam wynikom - wszystko jest względne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli KIEŁBASA  :]   :]   :]

To raczej kicha z wodą, z zapewne mocno wypracowanym flakiem.

Kiedyś wydaliłem z siebie genialną myśl, że „ awans zależy od wytrzymałości nabłonka płaskiego”.

Ów nabłonek pokrywa np. oba końce przewodu pokarmowego.

Nie wiem, jaką gender ideę miał nieść ten przekaz Eurowizji ale nasz Sobieski niepotrzebnie bronił pradziadków Adolfa i innego dziadostwa pod Wiedniem.

Car nie będzie musiał użyć atomówek, by rządzić Europą, bronioną przez generałów z wąsami, bez jaj, z obolałymi kiszkami z powodu przerw w dostawie lubrykantów .

Wystarczy sabotaż lub desant na fabryki wazeliny i defilada krasnoarmiejców pod Łukiem Triumfalnym w Paryżu jest faktem.

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A największym rozczarowaniem dla nas i naszych znajomych jest fakt, że to przedstawiciel Austrii. Kraju, do którego od lat jeździmy na narty i czasem kilka dni spędzamy z budą. I od zawsze Austria kojarzyła nam się ze spokojem, normalnością i szeroko pojętym "ordungiem" A tu masz babo placek  :look: Takie "coś" wystawili....  :oslabiony:

 

Kajetan brak pomysłu na siebie ? Mówisz o zwycięzcy, pomysł wypalił cel osiągniety. Nawet ja dzisiaj grzebałem z 15 minut w internecie żeby dowidzieć się o co chodzi, facet to czy baba :)

 

Tak, ale zastanów się głęboko, czy to z szacunku dla osiągnięć wokalno-muzycznych (bo te były, jak dla mnie dość mizerne), czy z niezdrowej fascynacji zjawiskiem i pogoni za tanią sensacją ???

 

Gdyby chłop miał naprawdę talent i dobry pomysł na muzę - nie potrzebowałby kiecek, depilowania nóg i malowania ust szminką, przy jednoczesnym starannym zaroście twarzy... Na pewno ktoś by go zauważył  :nono:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A największym rozczarowanie dla nas i naszych znajomych jest fakt, że to przedstawiciel Austrii. Krju, do którego od lat jeździmy na narty i czasem kilka dni spędzamy z budą. I od zawsze Austria kojarzyła nam się ze spokojem, normalnością i szeroko pojętym "ordungiem" A tu masz babo placek :look: Takie "coś" wystawili.... :oslabiony:

 

 

Tak, ale zastanów się głęboko, czy to z szacunku dla osiągnięć wokalno-muzycznych (bo te były, jak dla mnie dość mizerne), czy z niezdrowej fascynacji zjawiskiem i pogoni za tanią sensacją ???

 

Gdyby chłop miał naprawdę talent i dobry pomysł na muzę - nie potrzebowałby kiecek, depilowania nóg i malowania ust szminką, przy jednoczesnym starannym zaroście twarzy... Na pewno ktoś by go zauważył :nono:

Z szacunku dla tego co serwuje tv rezygnuję z abonamentu na tv sat. Generalnie to co serwuje nam telewizja opiera się na takim syfie w uproszczeniu.

 

On muzycznie nawet ok podobno (tam mówi żona, która coś tam muzycznie liznęła). A tym jednym występem załatwił sobie fantastyczna promocje. Wszyscy i tym mówimy choć nikt z nas nie widział jego występu do końca pewnie ;)

 

Podobnie z taką gwiazdeczką Disneya Miley Cyrus. Jak wydoroślała i skończył sie kontrakt z Disneyem nikt jej muzyki nie chciał słuchać i kupować. Pokazała cycki w teledyskach, zaczęła umieszczać wulgarne fotki na Instagramie i poszło. Zupełny top wszystkich zestawień popularności.

 

Starzejemy się ! ;)

 

Zobaczcie jak komunikują się nasze dzieci gimnazjaliści. Zapytajcie co to snapchat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.