Skocz do zawartości

Wyjazd chorwacja 2014 lipiec


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To bez wiekszych problemów powinieneś coś znaleść ... kwestia tylko taka czy coś sensownego będzie wolnego bo mi sie kiedyś obiło o uszy że ludzie wczesną wiosną rezerwują :bzik: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslij mi na prv na jakie pole chcesz jechać...i jakie duże masz dzieciaczki...

pola nie mam żadnego ja jade zawsze  spontanicznie :) dzieciaki 6-1 rok ,byliśmy już 6 razy i nigdy nie mieliśmy problemu z kampingiem zawsze coś sie znalazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tez sie wybieram do Chorwacji w wakacje. Z Pucka, czyli z pomorskiego to lepiej przez nasz kraj jechac (autostrad nam troche przybyło...)

czy jechac na niemcy i potem w dół??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć...

Jak gonisz tylko do Chorwacji bo masz kilka dni wolnego to najszybciej pewnie dalej jest przez Niemcy.

Jak spokojnie i krajoznawczo to pojechałbym przez Słowację i Węgry. U Madziarów możesz zrobić sobie miłą pauzę w Budapeszcie albo nad Balatonem albo nad termami połaczonymi z parkiem wodnym.

Długo jeździłem przez Słowację, Austrię i Słowenię jednak obiektywnie po latach wolę przejechać przez piękne Słowackie góry (choc wolniej) i Węgry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinieneś jechać przez Polskę bo jadać przez Niemcy dołożysz dobre  300km ? - nawet jadąc bez przyczepy ciężko byłoby to nadrobić.

 

Z Łeby  do Częstochowy jechałem 9 godzin, a wtedy odstałem swoje we Włocławku - teraz jest tam jeszcze dodatkowe 40 km autostrady. Jak warunki pogodowe i ruch na drodze będzie Ci sprzyjał - masz szansę na jeden raz dojechać blisko granicy w Cieszynie i dalej przez Czechy - do Słowacji i dalej już masz do Chorwacji autostradę jadąc przez Bratysławę, Wiedeń i dalej na południe.

 

My ten odcinek pokonamy 12/13 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć...

Jak gonisz tylko do Chorwacji bo masz kilka dni wolnego to najszybciej pewnie dalej jest przez Niemcy.

Jak spokojnie i krajoznawczo to pojechałbym przez Słowację i Węgry. U Madziarów możesz zrobić sobie miłą pauzę w Budapeszcie albo nad Balatonem albo nad termami połaczonymi z parkiem wodnym.

Długo jeździłem przez Słowację, Austrię i Słowenię jednak obiektywnie po latach wolę przejechać przez piękne Słowackie góry (choc wolniej) i Węgry.

Generalnie ja bede miał okolo 5 tygodni wolnego, a żona jako nauczycielka lipiec-sierpien wolne... wiec nigdzie sie nie spiesze... a Budapeszt zawsze mi w głowie siedział. Pytanie tylko czy zdołam tam dojechac, za pierwszym zamachem z polski północnej mając na pokładzie córy w wieku 9 i 6. Pocieszające sa te nasze autostrady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jedziesz z przyczepą to nie dasz rady na jeden raz :)

 

jak dasz radę dojechać do Cieszyna będzie ok, jak dociągniesz jeszcze do autostrady na Słowacji to już będzie super. Dalej ??

 

moim zdaniem niebezpieczna głupota (1 kierowca)

 

ja docieram na Węgry w ok 9 godzin jazdy od Częstochowy, a Ty masz do mnie też dobre 8-9 godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dojedziesz...

Z Krakowa moją klasyczną traską (Chyżne, Bańska B., Sahy i kemping w centrum Budapesztu) jest 405 km i z 7 godzin jazdy na totalnym lajcie.

Więc może spanko i małe zwiedzanko w Krakowie albo... autosrtady i np termalpark Lipot od strony Austrii. Stamtąd skoczysz już na raz nad Adriatyk albo HALT jeszcze nad Balatonem - koniecznie - najlepiej na pólnocnym brzegu bo okupują go głównie familiady. Więc???


o.... Marek też tak sądzi!

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje, ze gdzies na pd PL bede musiał sie skimac, jak wspomniełem nigdzie mi sie nie spieszy, nocleg moge bez extrasów jeden zrobic.

Jak wspomniałem, polskie autostrady mogą mnie zaskoczyc i kto wie czy w 8h nie bede przy granicy, generalne ja snu wiele nie potrzebuje, gorzej z dzieciakami.... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.