Jump to content
gogo102

Jakieś miejsce w okolicach Kazimierza Dolnego ?

Recommended Posts

gogo102

Witam . Zna ktoś może jakiś kemping,pole namiotowe lub miejsce postoju z przyczepą w okolicach Kazimierza ????

Ir & Ed

Witam . Zna ktoś może jakiś kemping,pole namiotowe lub miejsce postoju z przyczepą w okolicach Kazimierza ????

@gogo102

Puławy  Pole namiotowewe #35 < punkt B na mapie > A - B - C = 15,6 km Kazimierz Dolny

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edited by ired (see edit history)

gogo102

Kemping u Państwa Pielaków odpowiadałby w 100% .Tylko że najświeższe info z 2010 r :] . Może wiecie coś aktualnego o tym miejscu :blagac:  ?

Planuję wyjazd na Boże Ciało i chętnie bym się tam zatrzymał.W starszych postach-odpowiednia cena i atmosfera.

Oczywiście czekam na dalsze namiary :swieca:

Pozdrawiam

GregorY

i daj znać co ustaliłeś bo też myślałem o Kazimierzu

Pierzasty

...a z resztą zrobiłem to za Ciebie, bo sam myślę o wypadzie do Kazimierza...Kemping działa, sezon zaczął się u Nich 3 tygodnie temu. Za 2 osoby, kampera / zestaw z p-pą, prąd itd. 60 złociszy. (dzieci nie liczą)

gogo102

są telefony , tylko głuche :] .Będę szukał dalej w necie :look: .

Dzięki.

...a z resztą zrobiłem to za Ciebie, bo sam myślę o wypadzie do Kazimierza...Kemping działa, sezon zaczął się u Nich 3 tygodnie temu. Za 2 osoby, kampera / zestaw z p-pą, prąd itd. 60 złociszy. (dzieci nie liczą)

Dzięki WIELKIE.

Planujecie może wypad na "długi łikend" czerwcowy czy wcześniej ???

jarobaro

arek to kiedy tam lecimy to mozna by bylo zwiedzić kazimierz-Nałęczów-Puławy

Pierzasty

są telefony , tylko głuche :] .Będę szukał dalej w necie :look: .

na komórkę się dodzwoniłem...odebrała starsza Pani i podała mi info które wcześniej zapodałem

arek to kiedy tam lecimy to mozna by bylo zwiedzić kazimierz-Nałęczów-Puławy

Nie wiem Jarek, można by coś pokminić, ale raczej w czerwcu

jarobaro

moze na dzien dziecka zrobimy dzieciakom jakas fajna wycieczke i zarazem niespodziankę? Albo boże cialo

Spablo1

Kemping u Państwa Pielaków odpowiadałby w 100% .Tylko że najświeższe info z 2010 r :] 

Byłem w roku 2012 i kemping "żył".

O moim pobycie można poczytać w relacji "Wakacje 2012" (link w stopce).

Pierzasty

Spablo spoko relacja, w sumie to nie wiem jak ale mi umknęła. Ciekaw jestem co wymyślisz teraz...? Mazury, przez dln. Śląsk i Roztocze? :]

Wracając do tematu, to w 2012 płaciłeś więcej niż Babka mi podała, ciekawe czy nnie zrobiła tego dla" zmylenia przeciwnika" (dziś tel. powiedziała mi za 2 osoby ze wszystkim 60zł.)

moze na dzien dziecka zrobimy dzieciakom jakas fajna wycieczke i zarazem niespodziankę? Albo boże cialo

Jarek, można by pomyśleć na dzień dziecka,ale muszę przedyskutować to z generałem armii Dorotą G. , żebym nie został rozstrzelany za sprzeniewierzenie się najwyższej władzy :-]

Spablo1

Spablo spoko relacja, w sumie to nie wiem jak ale mi umknęła. Ciekaw jestem co wymyślisz teraz...? Mazury, przez dln. Śląsk i Roztocze? :]

Plan mam. Ułożony od ubiegłego roku. Czeka.

W 2013 nie udało nam się go wdrożyć, ale jest. Na chwilę obecną nie mam nawet budki. To jednak nie problem.

W tym roku też pewnie nici z urlopu, ale jak to mówią: "co się odwlecze..." :ok:

Sorki za OT.

comsio

K , Dolny, w Boże Ciało  dobry pomysł, pewnie bym się pisał. :yes:

Jarek dobrze mówi Nałęczów, Puławy.  

Edited by comsio (see edit history)