Skocz do zawartości

Prośba o ocenę...


paweleksiara

Rekomendowane odpowiedzi

To przeglądając allegro to z DMC 110kg to nie kupie nic ciekawego spełniającego moje oczekiwania.... Jedynie jest jeszcze druga opcja... Posiadam busa citroena jumpera... Ale raczej nie biorę tego auta pod uwagę jako holownik ponieważ jest to auto 3-trzy osobowe a nas już jest trójka... A ma być 4-czwórka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Panowie powiedzmy ,że kwestię holownika pomińmy, po prostu na razie bym ją ciągał busem a póżniej zmienił auto...

 

Teraz skupmy się na przyczepie... Jechać? Oglądać? Warta tej ceny? Jakieś braki? Uszkodzenia? Chyba pojadę ją dzisiaj obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający coś wspominał ,że podłoga w jednym miejscu się ugina....

Ciekawy też jest fakt ,że ta sama przyczepa znajduję się na tablicy... Troche inna cena i inne foty.... Od Pana sprzedającego za 8 500 usłyszałem tylko ,że nieaktualne i się rozłączył a od Pana sprzedającego za 10 400 ,że pierwsze słyszy ,że ona jest wystawiona na tablicy...

 

Proszę:

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-eldis-elusion-CID5-ID5MRMH.html#fe98d5a0c9

 

Niecały miesiąc temu upatrzyłem sobie inną przyczepkę z Elzanowa (ten sam sprzedający z Allegro)  chciałem jechać ją oglądać w weekend ale gościu wyłączył telefon i nie odbierał, po dwóch dniach dałem sobie spokój.

Trzeciego dnia znalazłem tą przyczepkę na tablicy, z innymi zdjęciami, podana była inna miejscowość, jednakże znajdująca się w bliskiej okolicy, inne imię sprzedającego ale numer telofonu ten sam - wciąż głuchy ....

 

Gościu co chwila sciąga przyczepki z Anglii (znalazłem parę starych ogłoszeń), nie wiem czy wystawia ogłoszenia z różnymi zdjęciami i numerami na różne portale dla niepoznaki, czy może z kimś współpracuje, ale dla mnie wydawało się to conajmniej dziwne i wymaga wzmożonej czujności w kontaktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Korek jak zauważyłeś na poprzedniej stronie dodałem linka z ogłoszeniem z tablicy z tą sama przyczepą ale w innej miejscowośći i cena niższa o 2000zł. Dzwoniłem do sprzedającego i twierdzi ,że nic o tym nie wiem. Samjuz nie wiem bo zrobić 300km żeby się przejechać?

 

W zeszłym roku tez znalazłem przyczepę tez angielkę i też z Elzanowa ,dzowniłem do gościa w poniedziałek byliśmy umówieni na środę dzwonię przed wyjazdem i dowiaduje się ,że przyczepa sprzedana... Numeru tel wtedy nie zapisałem więc nie wiem czy to ten sam Pan czy nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/kemping-w-swietnym-stanie-malo-uzywana-CID5-ID5KqsD.html#fa9efbf33c

 

dzisiaj wpadła mi w oko jeszcze ta przyczepa... chyba jakoś tak bardziej ta do mnie przemawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/kemping-w-swietnym-stanie-malo-uzywana-CID5-ID5KqsD.html#fa9efbf33c

 

dzisiaj wpadła mi w oko jeszcze ta przyczepa... chyba jakoś tak bardziej ta do mnie przemawia?

 

Oj jak już przyczepy do Ciebie przemawiają, to chyba wszedłeś na wyższy poziom szukania - uważaj. ;)

 

Przepraszam za małe OT. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już mogę śmiało do was powiedzieć- BRACIA I SIOSTRY jest nas więcej o 3 osobową rodzinkę ;) Byłem oglądałem wąchałem ,macałem, sprawdzałem no ii kupiłem ;) Dopiero wróciłem do domu także teraz myć się i spać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niecały miesiąc temu upatrzyłem sobie inną przyczepkę z Elzanowa (ten sam sprzedający z Allegro)  chciałem jechać ją oglądać w weekend ale gościu wyłączył telefon i nie odbierał, po dwóch dniach dałem sobie spokój.

Trzeciego dnia znalazłem tą przyczepkę na tablicy, z innymi zdjęciami, podana była inna miejscowość, jednakże znajdująca się w bliskiej okolicy, inne imię sprzedającego ale numer telofonu ten sam - wciąż głuchy ....

 

Gościu co chwila sciąga przyczepki z Anglii (znalazłem parę starych ogłoszeń), nie wiem czy wystawia ogłoszenia z różnymi zdjęciami i numerami na różne portale dla niepoznaki, czy może z kimś współpracuje, ale dla mnie wydawało się to conajmniej dziwne i wymaga wzmożonej czujności w kontaktach.

Edytowane przez Elmo19666 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.