Skocz do zawartości

Kempingi niedaleko Krakowa


porzeczka

Rekomendowane odpowiedzi

 

A ja bym prosił o podpowiedź w temacie kempingu tak w okolicach 150 km od Krakowa. Wymagania stosunkowo małe plac zabaw dla dzieci i alejki spacerowe na wózek dziecięcy bezpośrednio z kempingu. Taki kemping "prodziecięcy" Głównie jak narazie chodzi o to aby dzieciaki mogły się bawić i nie trzeba było gdzieś jechać dalej ( dzieci w wieku 3lata i 7 miesięcy- ten mały to wiadomo nie potrzebuje zbyt wielkiej infrastruktury).

Jak wiadomo powstają nowe miejsca - przykładem kemping w Szczyżycu czy na jurze "małe dolomity". Pewnie są też i takie co się zamykają i znikają z map.

Trochę poszperałem aby nie było że tak same informacje chce wyciągnąć. Wrzucę co pamięta i tu prośba tych co byli aby podpowiedzieli który z niże wymienionych wpasowuje się dobrze w kryteria albo jest naprawdę fajny czy ma też dodatkowe atrakcje takie jak jezioro, rzeka czy plaża.

1. Sielpia.

2. Loch Ness.

3. Katowice kemping 215 MOSiR.

4. Kemping molo Osiek.

5. Kemping Pszczyna- Moris.

6. Kempingi nad jeziorem żywieckim.

7. Nowy Sącz.

8.Nidzica

9.Gościniec jurajski, małe dolomity.

10.Zakopane pod krokwią.

11.Pustynia błędowska eurokemping 40.

12. Beskid niski.

13. Brandysówka

Pozycja od 8-13 byliśmy i wiemy jak to wygląda. 

Dziękuję serdecznie pozdrawiam

 

„Biwak nad zalewem” Imielin.

 

51f8f58e2c490a1ddede18375d04e9e8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 26.05.2018 o 16:31, MaleDolomity napisał:

Witam. Oczywiście zapraszam do nas w Małe Dolomity :) - http://maledolomity.pl/ - dzieci raczej nie będą się nudzić a już na pewno niedaleko znajdą się skałki, lasy, jaskinie, zamki i nawet woda. Pozdrawiamy i jednoczenie witamy się na forum :).

Dziękuję za zaproszenie. Już odwiedziliśmy bardzo nam się podobało. Z pewnością pojawimy się ponownie. 

W dniu 26.05.2018 o 07:33, witus napisał:

 

„Biwak nad zalewem” Imielin.

 

51f8f58e2c490a1ddede18375d04e9e8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Dodaje do miejsc które trzeba odwiedzić. Dziękuję i proszę o więcej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszyna Złockie -  Pole u Rumcajsa.

Nowy Sącz - Przystań Podwierzbie

Frydman - Kemping Łęg

Tarnów -  Kemping pod Jabłoniami

Maków Podhalański - Kemping Jazy

 

 

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, z dwójką dzieciaków w wieku 3 i 5 lat coś w pobliżu Krakowa, albo jeszcze lepiej jakaś miejscówka w okolicy gdzie mogę zostawić przyczepę na pół dnia w piątek i iść z dzieciakami do Zoo i następnie podjechać gdzieś np. do Sącza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie widziałem osobiście tego pola ale okolica znana problem w tym że to jedyne kąpielisko dla krakowian zwłaszcza w weekendy tłumy gwarno A woda zupa pomijam fakt że pewnie więcej ludzi się tam utopiło niż ja mam rybek w akwarium. Mieszkam w Krakowie ale osobiście wolę jechać dalej za Kraków i mieć spokój i czysta wodę polecam Gdów i kemping Grosik cisza spokój nad rzeką i do zalewu w łapanowie 10 min 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BOGDANKRAKOW napisał:

Witam nie widziałem osobiście tego pola ale okolica znana problem w tym że to jedyne kąpielisko dla krakowian zwłaszcza w weekendy tłumy gwarno A woda zupa pomijam fakt że pewnie więcej ludzi się tam utopiło niż ja mam rybek w akwarium. Mieszkam w Krakowie ale osobiście wolę jechać dalej za Kraków i mieć spokój i czysta wodę polecam Gdów i kemping Grosik cisza spokój nad rzeką i do zalewu w łapanowie 10 min 

 

 

Dzięki za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Bogdan... Chłopcy z SS, plastikowe panny itd. omiń to miejsce bez żalu.


Znajomy z Krakowa podesłał zdjęcie ... chciałem pakować się natychmiast :(

945e2b5f39d9dd4fad643bf64774ac9f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie chcę tworzyć osobnego wątku więc wrzucę tu pod Krakowem. 

Powinno być "dalej od Krakowa"

Poszukuję sympatycznego spokojnegi kemping z wodą (jezioro/baseny) i placem zabaw oraz ładną okolicą na spacery z wózkiem, ok. 300-350 km z Krakowa? Ktoś coś podpowie? 

Awaryjnie rezygnujemy z naszego morza i nie mam alternatywy :(

Wstępnie coś w Czechach znalazłem 

http://autokempolesna.cz/pl

https://www.eurocampings.pl/czechy/olomuniecki/lipova-lazne/autocamping-bobrovnik-110472/

Termy na Słowacji Tatralandia ale tam raczej spokoju nie ma...

Liczę na was :-) dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.