Skocz do zawartości

"Siłowniki" do kanap.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko z telefonu.post-373-1399643336,64_thumb.jpg

post-373-1399643352,07_thumb.jpg

 

Tu kanapa gdzie myślałem, że będzie trzeba kombinować bo klapa jest z 3 cm od ściany.

post-373-1399643424,74_thumb.jpg

post-373-1399643440,26_thumb.jpg

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I tam wprawdzie najniższa cena z katalogu to 2,57, ale ta kwota dotyczy jakiegoś mocowania: 

 

Najmocniej przepraszam - kupowałem kiedyś siłowniki meblowe we wspomnianym Belmebie po kilka zł

Zerknąłem na szybko i dałem kichę widząc tytuł "Italiana Ferramenta - teleskop gazowy do barku" oraz fotkę, nie doczytałem poniżej - sorry

 

Najtańsze mają obecnie z GTV za prawie 6zł  - link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam - kupowałem kiedyś siłowniki meblowe we wspomnianym Belmebie po kilka zł

Zerknąłem na szybko i dałem kichę widząc tytuł "Italiana Ferramenta - teleskop gazowy do barku" oraz fotkę, nie doczytałem poniżej - sorry

 

Najtańsze mają obecnie z GTV za prawie 6zł  - link

Smoku, to żaden problem. Pogrzebałem trochę po Allegro. Znalazłem GTV na allegro, a jako, że kiedyś kupowałem ich zawiasy, to sprawdziły sie, więc wyszedłem z założenia że GTV może być. Wszedłem na ich stronę i znalazłem autoryzowany przez nich sklep Stolmet i kupiłem wczoraj 3 sztuki po około 3 złote. A na Belmebie to rzeczywiście są i te włoskie po 50 PLN za sztukę, i dwa rodzaje GTV- ten z linka i taki tańszy- za 3.53 i takie kupiłem w Stolmecie. Czekam na przesyłkę . Inna sprawa, że 3 złote za coś takiego, to sie wierzyć nie chce. Przecież materiał powinien kosztować więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało mi jednak przeprosić :)

GTV - to taki Volkswagen na rynku akcesorii meblowych - średnia jakość i trwałość i niska cena, wyżej masz Blum ale różnica cenowa wg mnie nieadekwatna do różnicy jakości.

Fakt z tymi materiału, ze wszystkim tak jest niestety firmy schodzą z cen maksymalnie ale i też  z pierwotnej jakości a zwłaszcza z trwałości.

Dlatego też z powodu cen pisałem że diabeł będzie spał w kosztach dostawy a nie towarze :)

Jak przyjdą i się im dobrze przyjrzysz to zobaczysz skośne oczka :)  ale gdzie tych oczek  teraz nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało mi jednak przeprosić :)

GTV - to taki Volkswagen na rynku akcesorii meblowych - średnia jakość i trwałość i niska cena, wyżej masz Blum ale różnica cenowa wg mnie nieadekwatna do różnicy jakości.

Fakt z tymi materiału, ze wszystkim tak jest niestety firmy schodzą z cen maksymalnie ale i też  z pierwotnej jakości a zwłaszcza z trwałości.

Dlatego też z powodu cen pisałem że diabeł będzie spał w kosztach dostawy a nie towarze :)

Jak przyjdą i się im dobrze przyjrzysz to zobaczysz skośne oczka :)  ale gdzie tych oczek  teraz nie ma :(

Święte słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszły. 3 osiemdziesiątki. Mają po 3 mocowania i śrubki.Koszt zakupu 3,95 PLN/szt.  Koszt przesyłki 17 PLN.  I rzeczywiście jest szczegółowa instrukcja montażu, gdzie odległości są już stabelaryzowane, więc odpada mozolne liczenie.

post-10085-0-55434300-1399967720_thumb.jpgpost-10085-0-93562200-1399967755_thumb.jpgpost-10085-0-62328300-1399967769_thumb.jpg

Edytowane przez Madbar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.