Skocz do zawartości

nasze domki na kłach


mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Można by było zrobić Kącik nasze pojazdy do który widoczny byłby tylko dla zarejestrowanych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że każdy może zarejestrować się na forum - więc systemami alarmowymi, zabezpieczeniami itp. nie powinniśmy się chwalić :klotnia:.

 

Co do tego żeby tam był porządek to bym zrobił to tak:

Właściciel opisywanego pojazdu zakładał by temacik. W temacie tematu obowiązkowo nazwa pojazdu. No i pierwszy post w temacie to opis. Ze zdjęciami tez można by było wymysleć jakąś standaryzację. Tak żeby każdy miał fotki w ten sam deseń. Może nie pokazywał by one dokładnie detali, ale nie o to będzie w tym wszystkim chyba chodziło. Chociaz nie wiem może przesadzam z tym zdjęciami. Komentarze do tego wszystkiego dawał bym jednak pod tym pierwszym postem. Aby był porządek po prostu inne posty nie znalazły by tam miejsca. Czyli było by tak że w tym kąciku w każdym temacie pierwszy post jest zawsze opisem pojazdu którego nazwa znajduje się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzej każdy mógłby chyba dać link do strony producenta ale chyba nie o to chodzi. Jak przyczepę opisuje ktoś kto jej używa to daje on osobie stojącej przed zakupem przyczepki dużo cennych wskazówek :klotnia: a to chyba o to najbardziej nam chodzi. Nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule ma rację ! Myślę że nie powinny to być fabryczne dane i zdjęcia . Można ograniczyć ilość zdjęć do np. 4 . ale opis tego co ma sie na wyposażeniu załączyć np. w Worldzie . Jeżeli ktoś zamontował np. wymyślnego grilla na wysuwanych rurkach to powinien to opisać i pokazać .! Nawet głupi telewizor , rodzaj anteny , czy choćby solarki ! Mam jasność wtedy o rodzaju przyczepy i mogę się zapytać , np. jak zamontowałeś klimatyzację . ?

FOTY I DOKłADNY OPIS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej każdy mógłby chyba dać link do strony producenta ale chyba nie o to chodzi. Jak przyczepę opisuje ktoś kto jej używa to daje on osobie stojącej przed zakupem przyczepki dużo cennych wskazówek :klotnia: a to chyba o to najbardziej nam chodzi. Nie?

Chodziło mi o stronę marka fanklub-niewiadowek a nie o stronę ich producenta. Moim zadanie jest to najlepsza strona o tych przyczepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, ale tu nie chodzi o Niewiadowke, Hobby, Kanus-a czy inna firme jako firme, tu chodzi przynajmniej mi bardziej o np Marka, szarego, Kiszona, Rysiaczka i innych "domki", Bo moze tak jak Rysiaczek juz napisal... jednego Knaus-a X-inski dopracowal tak i tak, a Y-grekowski tak i tak.

 

wiem ze jeszcze nie bedzie "przewodnika przegladowego po przyczepkach" bo jest nas poprostu za malo, ale od czegos trzeba zaczac :klotnia: I jak ktos bedzie chcial sie dowiedziec czegos wiecej, to zawsze bedzie mogl zapytac - ej stary/a jak Ci sie sprawdza ta polka z lewej strony od drzwi czy cus hihi

 

ps... a moze Jola Jackowa uszyla piekne poduchy pod plecy, a Krysia Lepciakowa nowe zaslonki... ja to tez chce zobaczyc hihi moze cos odgapie :klotnia: I koniecznie chce zobaczyc Rysiaczkowego DeLuxColora z bliska :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko na razie ze strony producenta mogę zdjęcia dać, bo paczka dopiero na zlot odpakowana będzie.

Ale może być śmiesznie bo będzie widać co 30 lat robi z przyczepą.... :klotnia:

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule ! DeLuxa ogląda się od środka a nie z bliska . Wyślemy Basieńkę z Lepciakami na wycieczkę a my sobie w środku wszystko dokładnie pooglądamy

A Basieńka o tych zamiarach wie aby ? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.