Jump to content

nasze domki na kłach

mateusz
 Share

Recommended Posts

witam szukałem i nic takiego nie widziałem a sobie pomyślałem byśmy zrobili taki temat w który każdy który posiada przyczepkę zapodał jakieś foto i opis przyczepy masa coś o eksploatacji itp

nie wiem jak podejdziecie do tego tematu bo wiadomo że foto to prywatna sprawa własnego domku ale może ?? łatwiej by było sobie popatrzeć dla tych którzy szukają teraz przyczep do zakupu chociażby ja :ok:

co o tym sądzicie

• Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Jule

11

• mateusz

8

• Tomii

5

• jacek l

5

Top Posters In This Topic

Pomysł świetny, trochę roboty wymaga, ale święta idą, to można zrobić .

Jacek.

nie trzeba tak od razu tego robić na pewno dużo ludzi ma zdjęcia w swoich zasobach

można by np. zrobić zdjęcie

od przodu ,od tyłu ,od strony wejścia ,i np 3 w środku przyczepy.

potem pod spodem dane

rok produkcji

wymiary

waga

DMC

i może coś od siebie czyli wady zalety koszty utrzymania np. orientacyjne ceny części jak ktoś coś pamięta

każdy by napisał jednego porządnego posta i na tyle bez innych gadek by był czysty i konkretny

niech wypowiedzą się klubowicze

Popatrz tu w hydeparku gdzieś są zdjęcia i opisy niektórych przyczep (np. moja, Tomiiego, Filipa...). Kiedyś o tym była mowa... niemniej można by zrobić cały dział o tym :ok:

tak pojedyncze są na pewno bo czytywałem o waszych cycepach tylko trzeba wiedzieć gdzie co szukać i jest to przeplatane innymi rozmowami a tu chodzi o konkretny opis i koniec komentarzy

ale to tylko moje zdanie

Możnaby stworzyć taki dział jak 'nasze przyczepy' coś w stylu jak prywatny album jest. I tam wg jakiegos klucza wpisywać dane i np posegregowane wg producentów...

dla mnie nie ma problemu, moge przygotowac jakas "dokumentacje" pogladowa Columbusa

z nowym wątkiem to poczekamy najpierw może ustalmy co się ma tam znajdować w takim poście może dajcie jakieś pomysły jakaś kolejność itp.

Ale 7 postów wyżej dałeś już dobry pomysł, może tylko zdjęcia to jakie kto ma, bo na razie większość odstawiła swoje budki na zimę.

J.

robić zdjęcie

od przodu ,od tyłu ,od strony wejścia ,i np 3 w środku przyczepy.

potem pod spodem dane

rok produkcji

wymiary

waga

DMC

i może coś od siebie czyli wady zalety koszty utrzymania np. orientacyjne ceny części jak ktoś coś pamięta

Mnie ta forma się podoba :serducha:

moze zrobic pierwsze dane techniczne a pozniej zdjecia, bo czlowiek jakos tak wzrokowo objetosciowo bedzie mogl pozniej przegladnac zdjecie np co to znaczy dlugosc 6-7 m ?

pozniej foty, a pod spodem dodatek w formie komentarza, mozna cos jeszcze o wyposazeniu dodac bo to tez wazne tz czy kibelek jest, czy prysznic, czy lodowka itp

no, no juz po swietach a tu jak bylo nic tak jest nic :hehe: prosze zostawic juz to zarlo bo ilez mozna, rece precz :swieca: cos trzeba zrobic dla naszego foruma, coby bylo bardziej ciekawe czyli idac tropem mateusza, odrobilam zadanie domowe i przygotowalam opis Columbusa :serducha:

ale, ale ... mam propozycjones :lol: oczywiscie jezeli nasza Sila wyzsza czytaj Administracja, bedzie za i bedzie miala takia mozliwosc techniczna.

Moja propozycja jest taka, zeby stworzyc osobny dzial - Galeria - Fotoshop - czy cus w tym stylu.. nazwe admini juz ustala. Dzial ten bedzie obejmowal dwa poddzialy, jeden z nich bedzie obejmowal nasze przygotowane opisy z fotami, danymi technicznymi itp tak jak to mateusz zaproponowal.

Drugi poddzial, bedzie komentarzami do pierwszego. Tak jak bylo juz napisane, opisy beda istniec tylko jako opisy, bez zbednych dopiskow, komentarzy, czyli naszej gadaniny :biwak: Do tego bedzie wlasnie ten drugi poddzial, w ktorym bedziemy mogli sobie pogadac o danej przyczepie, popytac, skomentowac itp kazdy z nas ktory juz wstawil opis do pierwszego poddzialu, zalozy np "Columbus - komentarze" w drugim.... mozna sobie tez w podpisie wstawic linka do komentarzy przez ktorego bezposrednio mozna znalezdz sie w drugim poddziale.

co Wy na to ?