Skocz do zawartości

nasze domki na kłach


mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukałem i nic takiego nie widziałem a sobie pomyślałem byśmy zrobili taki temat w który każdy który posiada przyczepkę zapodał jakieś foto i opis przyczepy masa coś o eksploatacji itp

nie wiem jak podejdziecie do tego tematu bo wiadomo że foto to prywatna sprawa własnego domku ale może ?? łatwiej by było sobie popatrzeć dla tych którzy szukają teraz przyczep do zakupu chociażby ja :ok:

co o tym sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie trzeba tak od razu tego robić na pewno dużo ludzi ma zdjęcia w swoich zasobach

można by np. zrobić zdjęcie

od przodu ,od tyłu ,od strony wejścia ,i np 3 w środku przyczepy.

potem pod spodem dane

 

rok produkcji

wymiary

waga

DMC

 

i może coś od siebie czyli wady zalety koszty utrzymania np. orientacyjne ceny części jak ktoś coś pamięta

 

każdy by napisał jednego porządnego posta i na tyle bez innych gadek by był czysty i konkretny

niech wypowiedzą się klubowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robić zdjęcie

od przodu ,od tyłu ,od strony wejścia ,i np 3 w środku przyczepy.

potem pod spodem dane

 

rok produkcji

wymiary

waga

DMC

 

i może coś od siebie czyli wady zalety koszty utrzymania np. orientacyjne ceny części jak ktoś coś pamięta

Mnie ta forma się podoba :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zrobic pierwsze dane techniczne a pozniej zdjecia, bo czlowiek jakos tak wzrokowo objetosciowo bedzie mogl pozniej przegladnac zdjecie np co to znaczy dlugosc 6-7 m ?

pozniej foty, a pod spodem dodatek w formie komentarza, mozna cos jeszcze o wyposazeniu dodac bo to tez wazne tz czy kibelek jest, czy prysznic, czy lodowka itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no juz po swietach a tu jak bylo nic tak jest nic :hehe: prosze zostawic juz to zarlo bo ilez mozna, rece precz :swieca: cos trzeba zrobic dla naszego foruma, coby bylo bardziej ciekawe czyli idac tropem mateusza, odrobilam zadanie domowe i przygotowalam opis Columbusa :serducha:

 

ale, ale ... mam propozycjones :lol: oczywiscie jezeli nasza Sila wyzsza czytaj Administracja, bedzie za i bedzie miala takia mozliwosc techniczna.

Moja propozycja jest taka, zeby stworzyc osobny dzial - Galeria - Fotoshop - czy cus w tym stylu.. nazwe admini juz ustala. Dzial ten bedzie obejmowal dwa poddzialy, jeden z nich bedzie obejmowal nasze przygotowane opisy z fotami, danymi technicznymi itp tak jak to mateusz zaproponowal.

Drugi poddzial, bedzie komentarzami do pierwszego. Tak jak bylo juz napisane, opisy beda istniec tylko jako opisy, bez zbednych dopiskow, komentarzy, czyli naszej gadaniny :biwak: Do tego bedzie wlasnie ten drugi poddzial, w ktorym bedziemy mogli sobie pogadac o danej przyczepie, popytac, skomentowac itp kazdy z nas ktory juz wstawil opis do pierwszego poddzialu, zalozy np "Columbus - komentarze" w drugim.... mozna sobie tez w podpisie wstawic linka do komentarzy przez ktorego bezposrednio mozna znalezdz sie w drugim poddziale.

 

co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.