Skocz do zawartości

WISŁA JONIDŁO


11thebest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2os+buda z auto+220v.....70pln

biorąc pod uwagę że w okolicy są równie fajne miejsca, np Brenna Kotarz czy Ustroń Bartek

to cena zwala z nóg.....

Np w tej Brennej praktycznie mam za to dwie doby....

No oczywiście będą załogi którym to pasuje, Ja raczej będę tam bywał tylko na dorocznych zlotach z okazji 'zakończenia sezonu'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, do0h napisał:

@11thebest jestem z okolic (Skoczów) I szczerze wolałbym 10x Wisłe niż Brenne :P Ustroń też nie jest zły ale jednak Wisła wygrywa.

A tak przy okazji zapraszam do restauracji Carmen w Wiśle :P Golonka nie do pobicia :D

Jonidło z Kotarzem wygrywa tylko i wyłącznie PRYSZNICAMI, niczym więcej.....

Jednak zostanę 'przy swoim' zdecydowanie wolę Kotarz ?

Golonka!! .........oh, to już na 100% się nie zmieszczę do przyczepy ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ugly napisał:

jest drogo (prąd 6A za 15zł) do tego remonty dróg przez najbliższe 3 lata. Byliśmy 3 razy w tym roku, starczy nam na 3 lata ;)

 

powrót z zeszłorcznego zakończenia sezonu, które było na campingu Jonidło to był horror...Wyjechaliśmy z campingu ok. 16 a do Krakowa dotarliśmy ok 22.00. przez najbliższe dwa- trzy lata będzie tylko gorzej. Cgyba szkoda czasu na stanie w korkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2019 o 15:26, 11thebest napisał:

CENNIK 2019 na JONIDLE ??

newiem jak dla innych, ale dla mnie przegięcie

 

cennik Jonidło 19.jpg

Absolutna porażka. Te same pieniądze wyliczyłem na kempingu w Małej Fatrze w SK, bo chcę się jeszcze w tym roku wybrać. Standard, sądząc ze zdjęć na stronie i na Googlach - dużo lepszy. Jonidło ma tylko fajne prysznice ale i one powoli sie starzeją. Prąd na tym kempingu to czysta iluzja. Poza tym, to pole namiotowe, a nie kemping... więc i ceny powinny być inne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam jak chodzi o te pole ceny cenami jedni je akceptują inni nie. Na jonidło jeżdżę trzeci sezon nigdy nie trafiła mi sie sytuacja żeby zabrakło papieru w WC bardzo mocną strona pola są sanitariaty sprzątane codziennie, niekiedy nawet dwa razy. Ciepła woda cała dobę w cenie pobytu. Na polu codziennie sprzątane są kosze na śmieci. Aktualnie przy polu znajdują się dwa place zabaw dla dzieci  jeżeli ktoś ceni sobie spokój i cisze spokojnie zaopatrzy się  w sklepie spożywczym około 500 m od pola na rowerze dwie minuty. Do deptaka w Wisle na rowerku 10 minut z rodzinką 15 min.  Bardzo przyjemna obsługa pola kiedy są skargi na głośne zachowanie innych osób obsługa najpierw rozpytywała innych obecnych na polu czy na pewno ktoś się za głośno zachowywał (autentycznie była skarga na jednych pensjonariuszy trafiło  na jakiegoś nerwowego człowieka, który był bardzo nerwowy i o drugiej w nocy wydzwaniał na prywatny numer osoby nadzorującej pole szkoda, że recepcja  hotelu jest obecna na miejscu cała dobę trzeba było tylko przejść się do recepcji, dziwnym trafem głośne zachowanie nie obudziło mojej małej córki  ) obsługa pola zwróciła uwagę osób, które miały się głośno zachowywać jednak było to z zachowaniem kultury.

Edytowane przez justyn
bład (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.