Skocz do zawartości

WISŁA JONIDŁO


11thebest

Rekomendowane odpowiedzi

szperając w necie którego moim celem jest wyszukanie jakiegoś 'nowego' dla mnie miejsca na weekend, trafiłem na coś takiego JONIDŁO w Wiśle (tej od Małysza).

i tu pytanie do szanownych forumowiczów czy ktoś rezydował na powyższym kempingu, jak wygląda sprawa z sanitariatami?

wbijając w googlownicy adres wygląda zachęcająco, dostęp do rzeki Wisły praktycznie z pola.

 

a tutaj taka oszczędna informacja z neta

http://www.wisla.pl/Turystyka,4/Baza_noclegowa,34/POLE_CAMPINGOWE_JONIDLO,354

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzięki tylko wyskakuje mi jakiś błąd.....

natomiast jeżeli zrobiłem jakiegoś 'naleśnika' z powieleniem tematu to proszę od razu, o przeniesienie lub usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jonidło

 

Zaplecze sanitarne na wysokim poziomie - czysto, ciepła woda zawsze dostępna. Zaraz za bramą campingu rzeka Wisła i ścieżka rowerowa w jedną stronę na centrum w drugą na Malinkę i Czarne, można też do zameczku dotrzeć i dalej na Kubalonkę.

Edytowane przez Dudus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jonidło

 

Zaplecze sanitarne na wysokim poziomie - czysto, ciepła woda zawsze dostępna. Zaraz za bramą campingu rzeka Wisła i ścieżka rowerowa w jedną stronę na centrum w drugą na Malinkę i Czarne, można też do zameczku dotrzeć i dalej na Kubalonkę.

dzięki za info o sanitariatach, a kojarzysz cennik, bo tez kempingu jakoś nie potrafię wyszukać

nie wiem może udzieliło mi się świąteczne lenistwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję linka do strony campingu, jest tam tez cennik z ubiegłego roku
http://www.camping-jonidlo.pogodzinach.net/cennik.html

ogólnie byliśmy tam kilka razy co roku coś zmieniają, to remont łazienek to wymiana domków bo tez jest możliwosc nocowania w nich, w ubiegłym roku budowali duuży budynek sali restauracyjnej, ze zdjęć widze że już wykończony, a w nim salka do jedzenia posiłków.

Gorąca woda w każdej chwili, brama zamykana na noc, jednak w nocy brak jakiejkolwiek obsługi (chyba), mimo wszystko na moje kilka pobytów zero rozrób, mają wynajętą ochronę bo własciciel to mający kilka obiektów, na przeciwko campingu "wiejski" sklepik, trochę dalej jakieś 500m lewiatan, także prawie na terenie karczma i piwiarnia, chodzą tam turyści i miejscowi.

Gorąco polecam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję linka do strony campingu, jest tam tez cennik z ubiegłego roku

http://www.camping-jonidlo.pogodzinach.net/cennik.html

ogólnie byliśmy tam kilka razy co roku coś zmieniają, to remont łazienek to wymiana domków bo tez jest możliwosc nocowania w nich, w ubiegłym roku budowali duuży budynek sali restauracyjnej, ze zdjęć widze że już wykończony, a w nim salka do jedzenia posiłków.

Gorąca woda w każdej chwili, brama zamykana na noc, jednak w nocy brak jakiejkolwiek obsługi (chyba), mimo wszystko na moje kilka pobytów zero rozrób, mają wynajętą ochronę bo własciciel to mający kilka obiektów, na przeciwko campingu "wiejski" sklepik, trochę dalej jakieś 500m lewiatan, także prawie na terenie karczma i piwiarnia, chodzą tam turyści i miejscowi.

Gorąco polecam,

dzięki o taką informację mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kempingu Jonidło w Wiśle był organizowany oficjalny jesienny zlot karawaning.pl w 2012 roku.

Sanitariaty na wysokim poziomie, zawsze ciepła woda, nigdy nie było kolejek ani do WC ani do pryszniców. Zmywalnia naczyń również wyposażona w ciepłą wodę. 

Właściciel inwestuje duże pieniądze w kemping i rozwija tam bardzo mocno bazę noclegową, choć niekoniecznie kempingową. Oprócz dwóch dużych obiektów z miejscami do spania w tym roku oddany jest też http://www.dworeknadwisla.pl/ Na kemping została tylko połowa pola, ale zawsze się miejsce znajdzie. W lecie jest sporo ludzi, ale poza wakacyjnymi miesiącami panuje raczej cisza i spokój. Często tam można spotkać kogoś z forum.

 

Cennik:

Osoba 8 zł

Przyczepa 15 zł

Kamper 15 zł

Samochód 5 zł

Prąd 15 zł

 

Dla mnie bardzo fajny kemping, nie wiadomo tylko jak wpłynie na niego hotel na środku pola....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam - byłem na Zlocie w 2012 roku. Żadnych problemów z sanitariatami, czyściutko, cieplutko i bez kolejek, pomimo dużej ilości załóg na kempingu. Mały minusik - "jakość" prądu, choć pewnie duży wpływ mieli na to uczestnicy Zlotu, dogrzewający się ""Farelkami"  :]  Niemniej, ilość przyłączy też nie powalała. Mam nadzieję, że od tego czasu coś się zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli mogę to naprawdę poleacm ten kemping jestem tam z rodziną od 5 lat jest czysto i cicho prócz wekendów (tak jak wsz edzie) teraz jest troche mniej miejsca jak powstał hotel ale  i tak super naprawdę polecam jeśli się ma rower to nawet w niepogodę jest co robić polecam jedynie co to ceny troche wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Czy ktoś na dniach był lub jest na kempingu Jonidło? Dalej polecacie to miejsce? My się tam wybieramy pod koniec tygodnia 9-10 lipca więc postaramy się o pierwszych wrażeniach coś naskrobać.Dawno nikt tutaj nic nie pisał o tym kempingu ale czytając wczesniejsze Wasze opinie jestesmy dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce dalej fajne, ale tak jak się spodziewaliśmy główny nacisk kładziony jest na pokoje i nowy dworek. Kempingu zostało tak ze 60-70%, reszta została zaadoptowana na plac zabaw, parkingi etc. Rozmawiając z panią Marią zawsze warto powołać się na nasze forum.

Przeważnie jakaś zbłąkana duszyczka z naklejką karawaning.pl tam przebywa.

Pamiętaj, że Wisła to miejscowość wypoczynkowa dla Śląska i w związku z tym dojazd i wyjazd w weekend to mega wyzwanie, przeważnie kilkugodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.