Jump to content
amaran123

gdzie jechać 2 +2?

Recommended Posts

amaran123

Mamy nową przyczepkę (pierwszą) i zastanawiamy się gdzie jechać. Na początku chcielibyśmy gdzieś blisko tj. woj. kujawsko -pomorskie

kornak

Kolego czy kolezanko trudno z tak  ubogim nickiem cos Ci doradzic bo nie wiadomo gdzie się znajduje wasza okolica :ee::hmm: .,choc parę ciekawych miejsc mamy

Ir & Ed

Mamy nową przyczepkę (pierwszą) i zastanawiamy się gdzie jechać.

@amaran123

Sugerujemy naszą trasę  3617km < wyjazd do 20 maja !

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nasz gotowiec zawiera trasę z noclegami + miejsca które bardzo polecamy.

Zachęcamy do klikania na znaczniki informacji na mapie lub w panelu obok mapy, dowiesz się więcej...

Edited by ired (see edit history)

Cezarr

@amaran123

Sugerujemy naszą trasę  3617km < wyjazd do 20 maja !

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

To nie jest blisko i to nie jest kujawsko -pomorskie, nie każdy wyjazd musi być poza granice naszej pięknej Polski, tym bardziej pierwszy

Mamy nową przyczepkę (pierwszą) i zastanawiamy się gdzie jechać. Na początku chcielibyśmy gdzieś blisko tj. woj. kujawsko -pomorskie

A gdzie mieszkacie że chcecie tam jechać? Bo ja na pierwszy raz pojechał bym na morze :hmm:

.

Spablo1

Na początek proponuję przede wszystkim czytać, czytać i jeszcze raz czytać.

Forum zawiera wiele opisów objazdówek i miejsc stacjonarnych. Także w woj. kuj.-pom. :ok:

amaran123

To nie jest blisko i to nie jest kujawsko -pomorskie, nie każdy wyjazd musi być poza granice naszej pięknej Polski, tym bardziej pierwszy

A gdzie mieszkacie że chcecie tam jechać? Bo ja na pierwszy raz pojechał bym na morze :hmm:

.

my albo województwo kujawsko-pomorskie lub okolice albo góry (raczej)

Cezarr

Kempingów w górach jest raczej sporo, to zależy tylko czy chcecie zostać na jednym dłużej,

czy raczej zostajecie jeden czy dwa dni i w drogę.  Nie wspomnę już o czymś takim ja oczekiwania

jakie macie przed Waszym pierwszym wyjazdem.

Spablo1 dobrze radzi, poczytajcie forum, są teraz organizowane różne spotkania w górach i nie tylko

może właśnie któreś z miejsc Wam podpasuje.

amaran123

Kempingów w górach jest raczej sporo, to zależy tylko czy chcecie zostać na jednym dłużej,

czy raczej zostajecie jeden czy dwa dni i w drogę.  Nie wspomnę już o czymś takim ja oczekiwania

jakie macie przed Waszym pierwszym wyjazdem.

Spablo1 dobrze radzi, poczytajcie forum, są teraz organizowane różne spotkania w górach i nie tylko

może właśnie któreś z miejsc Wam podpasuje.

tak na dwa dni i zmiana mamy 14 dni na drogę i pobyt :)

amaran123

tak na dwa dni i zmiana mamy 14 dni na drogę i pobyt :)

na majówek nad jeziora koło kuj.pom a w lato góry (najlepiej nie tatry!)

marcin777

z Inowrocławia masz blisko na pałuki, Biskupin

w Żninie masz pttk na ul szkolnej

za Żninem w Skarbienicach agroturystyka u siadaka

w Gąsawie masz Lige obrony kraju też kemping

nie wiem jakie masz wymagania co do standardu, ale tu w okolicy cieżko coś znaleźć z wyższym standardem

jak lubisz jazde rowerami to ulokuj sie w Gąsawie na LOK i rowerami do Biskupina i Wenecji -na dwa dni wycieczka ok

ja na pierwszy raz poleciałem nad morze do Ambre Łeba żeby byl lepszy standard bo nie ma nic gorszego jak na pierwszy raz rodzinie zafundować syf i się zrażą

jacekL

Na Ambre jest standart :yes: ale ciasno jak diabli.

Marcin czytam, że byłeś w LOK w Gąsawie, jak tam wygląda sytuacja z ciepłą wodą i czstością toalet?

marcin777

w loku w gasawie nie bylem z przyczepa, mam tak po sasiedzku działkę i kilka razy w roku spaceruje przez ten teren. Zaobserwowałem, że jest fajny zadrzewiony klimat, nowy plac zabaw, pomost, ale standard to tak wiesz-słaby