Skocz do zawartości

Abi Jubilee 95r :) Jak to ruszyć porady i wskazówki .


Usloku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na forum jestem nowy a i jako posiadacz przyczepy również    Abi Jubilee 95r:)  ! :)  



Mam duzo pytań postaram sie udzielić w odpowiednich postach :) Pod spodem zamiesciłem zdjęcia mojej instalacji  wodnej mam prysznic i umywalke w łazience i CARver Cascade  2  wyglada to że weze sa wmiare nowe bo wszystko zostało powymieniane ale nie ma w kuchni kranu ani pompki a pod szafka jest to co widac na pierwszym zdjęciu ...

1 Czego brakuje do uruchomienia wody w łazience ??
2 Czego brakuje do uruchomienia wody w kuchni ??
3 przyczepa stała 2 ata bezuzytku a w boilerze była woda jak sprawdzic czy jest szczelny ??
4 jaki kran najlepiej kupic do kuchni i jaka pompke ??
5 co oznaczaja  znaki i który przycisk do czego słuzy na rozdzielaczu ??co właczyc a co nie zeby byłą ciepła woda ??
6 jak odpalić ten piekarnik?? i dlaczego moze nie chodzic lewy górny palnik jak go przeczyscic ??
7 co potrzeba żeby chodził telewizor ?? co właczyc  mam tele i dvbt i antena na dachu kempingu.
8 Lodówka elektrolux r212  no i  na 230v mrozi chłodzi lata a na gazie pali sie w oczku ale nie chłodzi ale to juz poczytałem i chyba moze byc ze zadługo stałą musze ja wymontowac?? ... ;/

Załączone miniatury
  • post-16573-0-21633400-1397668173_thumb.j
  • post-16573-0-40885900-1397668221_thumb.j
  • post-16573-0-86074400-1397668271_thumb.j
  • post-16573-0-66031300-1397668838_thumb.j
  • post-16573-0-42005400-1397668955_thumb.j
  • post-16573-0-95546800-1397669130_thumb.j
  • post-16573-0-18756900-1397669187_thumb.j

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Czego brakuje do uruchomienia wody w łazience ??

2 Czego brakuje do uruchomienia wody w kuchni ??sam piszesz ze nie masz instalacji krany i przewody do mikrowlacznikow

7 co potrzeba żeby chodził telewizor ?? co właczyc mam tele i dvbt i antena na dachu kempingu.napiecie 12v lub 230v

6 jak odpalić ten piekarnik?? i dlaczego moze nie chodzic lewy górny palnik jak go przeczyscic ??sciagasz rusztowanie z pretow przekrecasz palnik w lewo lub prawo i pociagasz do gory i palnik masz juz wyciagniety

5 co oznaczaja znaki i który przycisk do czego słuzy na rozdzielaczu ??co właczyc a co nie zeby byłą ciepła woda ??zeby byla ciepla woda to przy bojlerze masz powinny byc 2 wlaczniki jeden przyciskowy drugi przesowny przesowny jest od gazu a ten drugi na 230v

3 przyczepa stała 2 ata bezuzytku a w boilerze była woda jak sprawdzic czy jest szczelny ??narazie nie sprawdzisz bo masz braki w instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.