Skocz do zawartości

CB


Pawel67

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I to jest właśnie dziwne o czym piszę, bo 95% czasu jest "jedna ekipa mobilków bez podziału na małych i dużych" a jak jest tylko mały korek, to od razu słychać: "gdzie mi się tu ta oktawia w.................." NIe rozumiem i nie zrozumiem, pozostaje zignorowac i mieć nadzieje, że będzie tych Panów coraz mniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest niech nie rzucaja mięsemw eter bo np. jade z dzieckiem ( i nie miło sie słucha takiego" masaża ". Ja jak tylko trafiam na takiego mobila to odrazu mu tak mówie , czasem zdarza sie odwazny i mówi żebym radio wyłączył, to ja mu ze jakby jechał ze swojacyt. tylko sł. "starą" to ona juz by mu dała tak sie dzielic słownictwem w towarzystwie ..... zwykle po tak krótkiej rozmowie ten "twardziel" w dużym aucie staje sie bardzo mały bo juz wtedy nic nie odpowiada i siedzi cicho.

 

Mam pare sposobów na takich i innych inteligentów na drodze , ale to moja tajemnica. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T, to krzyczy sie w eter aby nie hiphopowali bo ma sie dziecko na pokladzie i mi przynajmniej w 100% udalo sie uciszyc tych powiedzmy "buntownikow slownych"

Dobra rada ale mi sie to nie udalo ani raz. Za kazdym razem odzywa sie nie tylko ten kur....y ale i tez kilku adwokatow pouczajacych mnie, ze jak wioze dziecko to mam wylaczyc radio. Coz, na glupote leku nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta gorsza strona CB i to niestety od zawsze.Kiedyś gdy było sporo stacjonarek i prowadzący dany kanał jakoś dało się nad tym zapanować,mówię o Warszawie,a teraz jest tak duży bałagan,że nawet nikt nie próbuje.

Z moich obserwacji wynika,że zwrócenie uwagi przynosi odwrotny skutek.

No ale są jeszcze dobre strony CB i dlatego nadal go używamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to trochę odświeżę temat :ok:. Wiele osób poleca Unideny 520 XL. W sumie za tą cenę jest to bardzo dobre radyjko. Powszechnie jednak wiadomo, że radio to nie ma homologacji - jest na czarnej liście (niektórzy mówią że jest na tej liście ponieważ jest za dobre). Radia mimo zakazu można spokojnie kupić na allegro. Sprzedający najczęściej troszkę zamydlają oczka i sprzedają radio ze starą homologacją. Jakie mogą być konsekwencje w momencie kontroli? Porzeczytać możemy tu: http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?news_cat_id=291&news_id=1215&layout=1&page=text&place=Lead01

 

Co ciekawe na czarnej liście są radia:

Uniden Pro 520 XL

Uniden Pro 510 XL

Midiland 1001Zkupowane radyjka w ostatnich latach

Cobra 19 DX IV

 

Każdy kto choć trochę interesuje się tematem CB wie, że radia te to najchętniej kupowane w ostatnich latach :]. Tu trzeba się zastanowić :ok::] bo jakiś diabeł w tym siedzi.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie mam i jestem z niego zadowolony :-) - ma jedną wadę, filtry nie wycinają słów na k......h..............p........... :ok: co mnie strasznie martwi. Może jakieś wyższe modele ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche odswieze temat :]. Wiele osob poleca Unideny 520 XL. W sumie za ta cene jest to bardzo dobre radyjko. Powszechnie jednak wiadomo, ze radio to nie ma homologacji - jest na czarnej liscie (niektorzy mowia ze jest na tej liscie poniewaz jest za dobre). Radia mimo zakazu mozna spokojnie kupic na allegro. Sprzedajacy najczesciej troszke zamydlaja oczka i sprzedaja radio ze stara homologacja. Jakie moga byc konsekwencje w momencie kontroli? Porzeczytac mozemy tu: http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?news_cat_id=291&news_id=1215&layout=1&page=text&place=Lead01

 

Co ciekawe na czarnej liscie sa radia:

Uniden Pro 520 XL

Uniden Pro 510 XL

Midiland 1001Zkupowane radyjka w ostatnich latach

Cobra 19 DX IV

 

Kazdy kto choc troche interesuje sie tematem CB wie, ze radia te to najchetniej kupowane w ostatnich latach :]. Tu trzeba sie zastanowic :ok::] bo jakis diabel w tym siedzi.

 

Pozdrawiam!

 

Tomii prawo prawem a zycie zyciem i dobrze wszyscy wiedza jaki byl powod odsuniecia Unidenow. Z tego co mi wiadomo prawda jest taka, ze przepisy sa schrzanione i w tym konkretnym przypadku nie dzialaja wstecz. Tak wiec na gieldzie kupisz Unidena 520XL z homologacja i paragonem z 2006 roku. Moga Ci skoczyc na pukiel, jak chca niech sobie zabieraja-ich prawo ale odpowiedzialnosc lezy po stronie importera, ktory bedzie sie z tego tlumaczyl. Poki co tych radyjek jest taki ogrom, ze chyba nie beda tego w stanie opanowac, kase na to poswiecona lepiej przekazali by na budowe 1km autostrady. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.