Jump to content

Kempingi - Zakopane...

Serek
 Share

Recommended Posts

Najwyzszy czas powoli planowac wakację na przyszły rok, i tak sobie pomyslałem bedąc w ostatni weekend 14-16. grudnia w Zakopanym na mały wypoczynku , ze może przyjechac tu z przyczepa( Zakopane latem tez moze byc ładne), ale powiem szczerze ze jest bardzo mało info o kempingach z Zakopcu. Moze ktoś ma jakies sprawdzone miejsca, pola ( prywatne), kempingi , w przystepnej cenie, ....????, i może polecic tam wypoczynek

Z góry dzieki za informację...

Ja jedynie mogę powiedzieć, że Zakopiec latem jest ładny (byłem w tym roku). O kempingu nie miałem się jak dowiedzieć choć też mnie to interesowało.

"Pod Krokwią" jest - mówiąc oględnie - raczej niepolecany przez osoby, które miały przyjemność (?) tam gościć.

Warunki odwrotnie proporcjonalne do ceny.

Właściciele zamiast inwestować wolą liczyć "dutki".

Serek, a musi to być "zadeptane" Zakopane?

Trochę dalej, w Niedzicy jest kemping "Polana Sosny" http://www.niedzica.pl/karawaning.htm. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Dobre miejsce wypadowe w Pieniny, Zalew Czorsztyński na wyciągnięcie ręki, do Zakopanego niedaleko.

Warunki sanitarne super.

noemi_s

stronka się nie otwiera... :-]

Zakopane zimą mi się bardzo podoba, ale jeszcze latem nie widziałem , a poza tym córeczka bedzie starsza i bede mógł sie z nią wybrac na wycieczke rowerowa itp... a zima ( teraz ) 2 godz . na mrozie (-5) to dla niej juz za zimno...( długo) :ok: , tak wiec zbytnio nie pozwierdzalismy ...latem są wieksze mozliwosci...

no narazie szukam i prosze was o rady, i pomoc... :ok:

Zobacz tutaj: www.ustupska.pl

Zadzwoń i się umów.

robin byłeś tam...???

noemi_s

stronka się nie otwiera... :ok:

Spróbuj http://www.niedzica.pl/turystyka.htm.

Wybierz noclegi, pole karawaningowe.

A poniżej kilka zdjątek.

Wjazd na camping, w głębi recepcja, restauracja, łazienki

post-33746-imported-7ce49881-e227-455f-a267-d181f82d9b3e_thumb.jpg

Na tamie, w głębi zamek w Niedzicy.

post-33746-imported-0fe0016f-d49f-427f-b18a-e5f18e2d0cb1_thumb.jpg

Zejście z Wąwozu Homole

post-33746-imported-f87d35fc-a305-40aa-b976-78575e99145c_thumb.jpg

Jezioro Czorsztyńskie

post-33746-imported-58745751-dbd0-4ae1-baed-d8f449fda499_thumb.jpg

Camping - widok z mostu na Dunajcu.

post-33746-imported-b00e068d-7fae-4314-963a-90adbb640782_thumb.jpg

camping na ulicy Za strugiem miła pani, warunki dostateczne, ceny niskie,

jestem tam co roku po namiotem i w tym roku pod domkiem ceny

płaci sie tylko 10zł za osobe w namiocie za namiot nic za autko też nic woda ciepła od 6.00 do 10.00 i od 18.00 do 22.00

ceny domków to chyba 20zł za osobe ja tam lubie nocować gdyż nie jestem wymagający

To też jakaś alternatywa:

http://www.kasztel.pieniny.net/

polacane tutaj: http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=959

Ewentualnie jeszcze coś takiego istnieje - ale nie umiem się wypowiedzieć jakiej jakości:

http://camperpark.pl/main.php?lang=pl&no_menu=0&country=1&type=1&id=27828&x=20.0061035&y=49.3213178&z=14

• 5 weeks later...

polecam Ci kemping "U MACIEJA", co do ceny nie mam aktualnych wiadomości bo kilka lat tam nie byłem, w latach 90-tych jeżdziłem ta m corocznie ,było o połowę taniej niż na dużych kempingach np. "pod Krokwią" cz na Charendzie" , kemping bardzo czysty, sanitariaty ok.

nic nie ginie , gospodzre mieszkają na miejscu, Kemping znajduje się przy stacji Orlenu przy

Zakopiance na samym wjeździe od Warszawy, na tzw. USTUPIE

POLECAM Korzyb

polecam Ci kemping "U MACIEJA", co do ceny nie mam aktualnych wiadomości bo kilka lat tam nie byłem, w latach 90-tych jeżdziłem ta m corocznie ,było o połowę taniej niż na dużych kempingach np. "pod Krokwią" cz na Charendzie" , kemping bardzo czysty, sanitariaty ok.

nic nie ginie , gospodzre mieszkają na miejscu, Kemping znajduje się przy stacji Orlenu przy

Zakopiance na samym wjeździe od Warszawy, na tzw. USTUPIE

POLECAM Korzyb

jest moze jakas stronka tego campingu...

Strony raczej niema, Maciej sam siedzi przy drodze i zaprasza gości, podam ci nr. telefonu ale musze odnaleźć.

Strony raczej niema, Maciej sam siedzi przy drodze i zaprasza gości, podam ci nr. telefonu ale musze odnaleźć.

Ok dzieki :hehe:

Serku a ja mam dla Ciebie inną propozycję godną rozpatrzenia.

Otóż w tamtym roku mieliśmy sprawę służbową do załatwienia w Zakopanym . Wracając z wyjazdu na Węgry zatrzymaliśmy się na 3 dni na campingu przy basenach termalnych na Słowacji w Orawicach.Do Zakopanego jest stamtąd ok.25 km.Camping jest w odległości 0k.200 m od "starych" basenów termalnych i ok.500-600 m od nowego aqaparku.

Standard taki sobie-jak za czasów komunistycznych.Ale bardzo miła atmosfera.Wieczorami ludzie palą mini ogniska i śpiewają przy dżwiękach gitar.Jest gdzie pochodzić i gdzie zjeść.Nie pamiętam ile płaciliśmy ,ale wiem,że ceny były niższe niż w Zakopanym. No i ta atrakcja w postaci basenów.