Skocz do zawartości

Gdzie najdalej byliscie z przyczepa?


panikleks

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie Hiszpania jeszcze przede mną,  < Portugalii nie omijaj !

Za to ja byłem w w ostatnią niedzielę w Częstochowie. <  w jakiej intencji ?

@Janwil

Po niedzielnej zaprawie w Częstochowie, Fatima czeka na Was ... zerknij niżej.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Muszę Was teraz zawstydzić, swoim zestawem byłem chyba najdalej jak się da - czyli na końcu świata :) I to dosłownie, w miejscowości Verdens Ende, czyli "Koniec Świata". Znajduje się tam słynna w Norwegii latarnia morska ( jeśli można ją tak nazwać) oraz dorsze które w tym miejscu ponoć same wskakują wędkarzom do wiader :)

 

7lRnaMm.jpg
 
zL9E9Zm.jpg
 
rOt3mmj.jpg
 
HvkovPI.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was teraz zawstydzić, swoim zestawem byłem chyba najdalej jak się da - czyli na końcu świata < = 241km

 

@Maciek_No

Kongsvinger - Koniec Świata  <  241+1850= 2091km

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Zerknij w panelu punkt C ...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Z pełnym powodzeniem i satysfakcją odbyłem swoją ,,wyprawę życia" do Gibraltaru a właściwie to Dookoła Europy Zachodniej. Miało być też Maroko ale zrobiło tam się w tym roku niebezpiecznie/

Uzbierało się tego 11057 km i ponad 2 m-ce. Fantastyczne, wiele przemyśleń i foto. Może się nimi podzielę.na forum, bo teraz brak wolnego czasu mnie goni..?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super wynik... odległość robi wrażenie, zawsze w takich przypadkach korci mnie, żeby przemnożyć przez ilość paliwa i 4,5 zł :). Wtedy odechciewa mi się takich wypraw.

 

A tak na poważnie, za jakieś 10-20 lat, albo i na emeryturze będzie trzeba pojechać Waszym śladem.

 

U mnie skromnie, najdalszy wyjazd z przyczepą (2012r) to miejscowość Loviste na końcu półwyspu Peljesac w Chorwacji - 1448KM a cały wyjazd 3473 km.

 

W kolejnych latach wyjazdy były też do Chorwacji, nie tak daleko, lecz z wieloma zmianami campingów i odległości były podobne - 2013r - 3514km. Rok 2014 - zachciało nam się oglądnąć Istrię, aby po 3 dniach wracać do Dalmacji... - 4198km.

 

Dla mnie większe odległości przyjdą prawdopodobnie z zakupem campera a to widzę w perspektywie 3-5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełnym powodzeniem i satysfakcją odbyłem swoją ,,wyprawę życia" do Gibraltaru a właściwie to Dookoła Europy Zachodniej. Miało być też Maroko ale zrobiło tam się w tym roku niebezpiecznie/

Uzbierało się tego 11057 km i ponad 2 m-ce. Fantastyczne, wiele przemyśleń i foto. Może się nimi podzielę.na forum, bo teraz brak wolnego czasu mnie goni..?

Pozdrawiam

 

Gratuluje ,,wyprawy życia'' i witam w domu. Fotki i relacje mile widziane, a wręcz wskazane.

Organizuje się lista chętnych do Częstochowy 2016,nie zapomnij się wpisać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z pełnym powodzeniem i satysfakcją odbyłem swoją ,,wyprawę życia" do Gibraltaru a właściwie to Dookoła Europy Zachodniej. Miało być też Maroko ale zrobiło tam się w tym roku niebezpiecznie/

Uzbierało się tego 11057 km i ponad 2 m-ce. Fantastyczne, wiele przemyśleń i foto. Może się nimi podzielę.na forum, bo teraz brak wolnego czasu mnie goni..?

Pozdrawiam

 

Gratulacje i czekam na przemyślenia i fotografie.

 

no to super wynik... odległość robi wrażenie, zawsze w takich przypadkach korci mnie, żeby przemnożyć przez ilość paliwa i 4,5 zł :). Wtedy odechciewa mi się takich wypraw.

 

Dla mnie większe odległości przyjdą prawdopodobnie z zakupem campera a to widzę w perspektywie 3-5 lat.

Koszty benzyny przestają być takie straszne, kiedy rozłożysz je na dwa miesiące. A kamper też mi się marzył. Teraz trochę mniej, bo kamperom coraz trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizuje się lista chętnych do Częstochowy 2016,nie zapomnij się wpisać.

 

W Częstochowie byłem 2014 i 2015.

W 2016 też będę.

Pozdrawiam

 A kamper też mi się marzył. Teraz trochę mniej, bo kamperom coraz trudniej.

Mój TEC 560K1 ma 250 cm szerokości. Dlaczego kamperom coraz trudniej?

Pozdrawiam

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój TEC 560K1 ma 250 cm szerokości. Dlaczego kamperom coraz trudniej?

Pozdrawiam

Coraz mniej jest miejsc, gdzie można zatrzymać się na dziko, kamperparki, bywa, że kosztują niewiele mniej niż kempingi. A jak już staniesz na kempingu, to żeby gdzieś pojechać musisz zabrać cały "majdan"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełnym powodzeniem i satysfakcją odbyłem swoją ,,wyprawę życia" do Gibraltaru a właściwie to Dookoła Europy Zachodniej. Miało być też Maroko ale zrobiło tam się w tym roku niebezpiecznie/

Uzbierało się tego 11057 km i ponad 2 m-ce. Fantastyczne, wiele przemyśleń i foto. Może się nimi podzielę.na forum, bo teraz brak wolnego czasu mnie goni..?

Pozdrawiam

 

@Janwil

Zachęcamy, zapraszamy...

Napisz jak było pod obcym niebem ?

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Czy to jest Wasza przybliżona trasa ?

 

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janwil

Zachęcamy, zapraszamy...

Napisz jak było pod obcym niebem ?

Czy to jest Wasza przybliżona trasa ?

attachicon.gifG+M.png

JAK BYŁO? Było fantastycznie. Więcej potem...

Wracałem podobnie jak Ty, ale przez Portugalię /Lizbona, Fatima, Porto/ potem San Sebastian, Bordeaux, Paryż, Luksemburg, Franfurt, Drezno, Zgorzelec, Wrocław, WARSZAWA.

 

Drogi Iredzie. Te moje 11057 km  w konkurencji kilometrów bez ,,zawijania do portu" to pikuś przy Twoich prawie 4 miesiacach w konkurencji czasu karawanigowania poza domem! https://www.google.pl/maps/d/viewer?mid=z3XBEDJFHPTU.kIoJWeE0TR44

GRATULUJĘ!!!

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełnym powodzeniem i satysfakcją odbyłem swoją ,,wyprawę życia" ...

Uzbierało się tego 11057 km i ponad  2 m-ce.

 

@Janwil  >...JAK BYŁO? Było fantastycznie. Więcej potem...  OK !

 

Post # 64,  więcej... ←  dłużej = 6 miesięcy !

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.