Jump to content

pomoc w zakupie campera

lordziktom
 Share

Recommended Posts

za mało zdjec.

ale mi sie podoba ten lmc - układ akurat dla mnie :-)

Witam !

Ten ostatni, jak na integrala coś tani jest. Wydaje mi się funkcjonalny ze względu na "garaż". Przedostatni układ, jako rozwiązanie podoba się mojej żonie, bo łóżko jest bardziej dostępne.

Ja ostatnio przeglądam namiętnie coś koło 20/22 tys EUR. Bardzo podobają się mojej żonie półintegrale. Są niższe, zgrabniejsze, ewentualnie integrale, ale niestety tu cena "leci" stromo do góry.

Pozdrawiam

PS Kiedyś Robin podał fajnego sprzedawcę, który także sprzedaje używane :

www.palmo.org

byłem raz u nich dawno temu, nie mam jakoś przekonania, a cena plus opłaty żadna rewelacja ale :ok: dzięki

• 3 weeks later...

Właśnie wróciłem z Niemiec. Udało mi się kupić campera :-) Jest to kolejny RIMOR na transicie, 1998r. Oto fotki:

dscn6699jn9.jpg

dscn6697kx1.jpg

dscn6693nn4.jpg

dscn6692fe5.jpg

dscn6687pz5.jpg

gratuluję zakupu , bardzo ładny sprzet ...niech długo słuzy :klotnia: Jak to nie tajemnica to wiecej szczegółów prosze na jego temat... :klotnia:

Witam, autko jest w świetnym stanie, przebieg (82000) i wszystkie przeglądy udokumentowane. Autko kupiłem od prywatnego właściciela, który był bardzo miłym i rzeczowym Niemcem. Camper posiada 4-metrową markizę do której dołączona jest nowa przystawka. Posiada 6 miejsc do spania, bagażnik na motor i pojemny kufer pod spaniem z tyłu. Z bajerów ma jeszcze kamerke cofania i antenę satelitarną regulowaną z samochodu. Drażnią mnie kiczowate firanki, które będę musiał wymienić. Poza tym chyba wszystko gra. Jestem zadowolony z zakupu.

Fajny sprzęt :klotnia: A jaki silnik? Napewno 2.5 diesel. Pewnie z turbo :) Jak się jechało? Dobra sprawa ten bagażnik na motor. Zawsze jakiegoś jednoślada można zabrać którym na szybkie i nieduże zakupy mozna podskoczyć :klotnia:

• 2 weeks later...

Witam. Już udało mi się autko zarejestrowć, po zakupie autka troszkę kasy mi zostało więc zakupiłem skuter (taki sam jak ten http://42.pl/u/y09 ,tylko nie wie czy nie jest za ciężki- 155 kg do moje bagażnika i jak go bezpiecznie umocować . proszę o poradę

Pozdrawiam P.Mazur