Skocz do zawartości

lekki przedsionek z obelink.pl, który wybrać


Cezare1972

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Zajrzyj jeszcze tutaj : http://www.dorema.de/de/leichtgewicht_zelte/mistral_ripstop.htm i wszystkie z kategorii LEICHTGEWICHTZELTE. Ja kupiłem Magnum 260 za niecałe 200 euro (cena targowa) na targach w Dusseldorfie 2013 i dostałem do niego dodatkowo wózek za free. W tym roku też pewnie pojadę bo to oprócz fantastycznej wystawy  dodatkowo kilka dni nieustającej imprezy na parkingu, który na ten czas zamienia się w największy kemping w Europie. Szczerze polecam jak ktoś dysponuje czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj

Zajrzyj jeszcze tutaj : http://www.dorema.de...ral_ripstop.htm i wszystkie z kategorii LEICHTGEWICHTZELTE. Ja kupiłem Magnum 260 za niecałe 200 euro (cena targowa) na targach w Dusseldorfie 2013 i dostałem do niego dodatkowo wózek za free. W tym roku też pewnie pojadę bo to oprócz fantastycznej wystawy  dodatkowo kilka dni nieustającej imprezy na parkingu, który na ten czas zamienia się w największy kemping w Europie. Szczerze polecam jak ktoś dysponuje czasem.

 

Dzięki,  przedwczoraj zakupiłem właśnie Doreme Futura 390 na stronie www.kampeerperfect.nl, w cenie 379 euro i darmową dostawą do Polski.

Wczoraj rano dostałem potwierdzenie zamówienia, dokonałem płatność kartą. Niestety po ok 2 godzinach dostałem maila, iż mają błąd w systemie i do Polski powinni pobrać opłatę za transport 35 euro. Odmówiłem dopłaty, gdyż nie wynikała ona z mojej winy.Teraz czekam na decyzję Holendrów. Jeśli odeślą mi pieniądze, skorzystam z twojego namiaru.

 

PS

Targi w Dusseldorfie są super, w 2010 pojechałem zobaczyć jak to wygląda i nie wiem jak to sie stało, ale wyszedłem z nich z zamówieniem przyczepy Fendt 550TFKM ( oferta targowa - duży rabat + stolik i 4 krzesła), którą odebrałem w maju 2011 u Pana Jurka (www.caravan-punkt.de, Polak mieszkający tam na stałe, super człowiek i sprzedawca).

Boję się jechać ponownie na targi,  pewnie wróciłbym z zamówieniem na campera ( może za kilka lat ?).

Pozdrawiam

Edytowane przez Cezare1972 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zachęcony wątkiem kupiłem przedsionek w Obelink:

 

http://www.obelink.pl/przedsionki-baldachimy/lekkie-przedsionki/shadow-390.html?category_params=s_company%3D9%26category_id%3D7318

 

Na majówce przeszedł pierwszy test. Ogólnie moje wrażenia wyglądają tak:

- bardzo lekki materiał - zobaczymy jak będzie z trwałością

- szybkie rozkładanie

- na moją przyczepę (490) w sam raz

- głęboki - 2,40 m

- podłoga załączona w komplecie - taka bardzo foliowa i nie przepuszcza wilgoci. Rozbicie na trawie na dłuższy czas będzie powodowało jej gnicie.

- fartuchy pod przyczepę i na koło - 2 szt. osobno. W starym miałem w 1kawałku i było lepiej.

 

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.