Jump to content
Parzusie

Ford S-Max - viatoll

Recommended Posts

goorek
48 minut temu, maarec napisał:

nie wiem jaki masz silnik, ale generalnie diesel nie powinien mieć problemów, pytanie jak stabilność zestawu

170 konikow, klasyczny automat, dmc mondka 2300. Teortycznie powinno byc ale... 13 lat, 310 tys przebiegu to juz jak bylo w piosence: "wszystko sie moze zdarzyyyyyc" 😂

Co do viatobadziewia, po montażu wygląda tak, ja sie nie dziwie ze to sie sypie, to jest szajs pierwszej kategorii, szczerze to jak mi sie to posypie to bede pisal do nich ze to jest kpina i zart. Przy drzwiach ten kabelek nie wytrzyma zbyt dlugo... 

DSC_0334.JPG

DSC_0332.JPG

DSC_0333.JPG

jacek00
54 minuty temu, goorek napisał:

170 konikow, klasyczny automat, dmc mondka 2300. Teortycznie powinno byc ale... 13 lat, 310 tys przebiegu to juz jak bylo w piosence: "wszystko sie moze zdarzyyyyyc" 😂

Co do viatobadziewia, po montażu wygląda tak, ja sie nie dziwie ze to sie sypie, to jest szajs pierwszej kategorii, szczerze to jak mi sie to posypie to bede pisal do nich ze to jest kpina i zart. Przy drzwiach ten kabelek nie wytrzyma zbyt dlugo... 

DSC_0334.JPG

DSC_0332.JPG

DSC_0333.JPG

To jakieś jaja. Masz z czymś takim jeździć? To nie odpadnie? 

danielpoz

Nie można zwykłego boxa przykleić poprostu na szybe z tylu? 

maarec
13 minut temu, danielpoz napisał:

Nie można zwykłego boxa przykleić poprostu na szybe z tylu? 

można, tylko kamera na bramownicach go nie nagra. Osobiście zrobiłbym kartonik szary i przykleił na szybie od środka przedniej a prawidłowy na tylnej :)

danielpoz

To nakas bzdura. Po co kamera ma widzieć boxa? Box ma dzialac a nie wygladac. 

Tomiy

Juz sobie wyobrażam oberwanie chmury z tym czymś na szybie

goorek

Panowie dzis, oczywiście, bez przyczepy i oczywiście na niemieckiej autostradzie lecialem 160 km/h i nie odpadlo. Powiem wiecej, jak juz wrócilem to nie bylem w stanie tego oderwać - tak ten rzep mocno trzyma. Koniec koncow jedyne miejsce gdzie dzis moglo piknac czyli obwodnica Krk byla tak zarypana ze musialem kluczyc i omijac i nic mi nie pikalo. Tak czy siak - poziom badziewstwa to jest mistrzostwo. Ciekawe jak to przejdzie wszystko w rece panstwowe jak to bedzie wygladac... 

maarec
18 godzin temu, danielpoz napisał:

To nakas bzdura. Po co kamera ma widzieć boxa? Box ma dzialac a nie wygladac. 

Bo debile mają taki wymóg. Przyjdzie mandat jak coś nie piknie to się nie wybronisz jak na fotce z bramownicy pudełka nie będzie widać.

Ten zestaw zewnętrzny nie odpadnie. Dobre 6 lat na pierwszym rzepie trzymał.

danielpoz
40 minut temu, maarec napisał:

Bo debile mają taki wymóg. Przyjdzie mandat jak coś nie piknie to się nie wybronisz jak na fotce z bramownicy pudełka nie będzie widać.

A jak będzie widać a miałeś wyłączony to się wybronisz? 😂

maarec
5 minut temu, danielpoz napisał:

A jak będzie widać a miałeś wyłączony to się wybronisz? 😂

Też nie :)

Kristofer

... a jak zapomni się "wyłączyć" jadąc bez przyczepy, to zwrócą kasę :hmm:

Helmut
W dniu 23.06.2020 o 12:52, maarec napisał:

można, tylko kamera na bramownicach go nie nagra. Osobiście zrobiłbym kartonik szary i przykleił na szybie od środka przedniej a prawidłowy na tylnej :)

Czy tylko w Polsce tak działają te urządzenia? To są te same urządzenia z których korzystają kierowcy samochodów ciężarowych? Pytam bo nie jestem w temacie.Gdzie leży problem? w nadajnikach?