Skocz do zawartości

Ford S-Max - viatoll


Parzusie

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, maarec napisał:

nie wiem jaki masz silnik, ale generalnie diesel nie powinien mieć problemów, pytanie jak stabilność zestawu

170 konikow, klasyczny automat, dmc mondka 2300. Teortycznie powinno byc ale... 13 lat, 310 tys przebiegu to juz jak bylo w piosence: "wszystko sie moze zdarzyyyyyc" ?

Co do viatobadziewia, po montażu wygląda tak, ja sie nie dziwie ze to sie sypie, to jest szajs pierwszej kategorii, szczerze to jak mi sie to posypie to bede pisal do nich ze to jest kpina i zart. Przy drzwiach ten kabelek nie wytrzyma zbyt dlugo... 

DSC_0334.JPG

DSC_0332.JPG

DSC_0333.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

54 minuty temu, goorek napisał:

170 konikow, klasyczny automat, dmc mondka 2300. Teortycznie powinno byc ale... 13 lat, 310 tys przebiegu to juz jak bylo w piosence: "wszystko sie moze zdarzyyyyyc" ?

Co do viatobadziewia, po montażu wygląda tak, ja sie nie dziwie ze to sie sypie, to jest szajs pierwszej kategorii, szczerze to jak mi sie to posypie to bede pisal do nich ze to jest kpina i zart. Przy drzwiach ten kabelek nie wytrzyma zbyt dlugo... 

DSC_0334.JPG

DSC_0332.JPG

DSC_0333.JPG

To jakieś jaja. Masz z czymś takim jeździć? To nie odpadnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, danielpoz napisał:

Nie można zwykłego boxa przykleić poprostu na szybe z tylu? 

można, tylko kamera na bramownicach go nie nagra. Osobiście zrobiłbym kartonik szary i przykleił na szybie od środka przedniej a prawidłowy na tylnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis, oczywiście, bez przyczepy i oczywiście na niemieckiej autostradzie lecialem 160 km/h i nie odpadlo. Powiem wiecej, jak juz wrócilem to nie bylem w stanie tego oderwać - tak ten rzep mocno trzyma. Koniec koncow jedyne miejsce gdzie dzis moglo piknac czyli obwodnica Krk byla tak zarypana ze musialem kluczyc i omijac i nic mi nie pikalo. Tak czy siak - poziom badziewstwa to jest mistrzostwo. Ciekawe jak to przejdzie wszystko w rece panstwowe jak to bedzie wygladac... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, danielpoz napisał:

To nakas bzdura. Po co kamera ma widzieć boxa? Box ma dzialac a nie wygladac. 

Bo debile mają taki wymóg. Przyjdzie mandat jak coś nie piknie to się nie wybronisz jak na fotce z bramownicy pudełka nie będzie widać.

Ten zestaw zewnętrzny nie odpadnie. Dobre 6 lat na pierwszym rzepie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, maarec napisał:

Bo debile mają taki wymóg. Przyjdzie mandat jak coś nie piknie to się nie wybronisz jak na fotce z bramownicy pudełka nie będzie widać.

 

A jak będzie widać a miałeś wyłączony to się wybronisz? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2020 o 12:52, maarec napisał:

można, tylko kamera na bramownicach go nie nagra. Osobiście zrobiłbym kartonik szary i przykleił na szybie od środka przedniej a prawidłowy na tylnej :)

Czy tylko w Polsce tak działają te urządzenia? To są te same urządzenia z których korzystają kierowcy samochodów ciężarowych? Pytam bo nie jestem w temacie.Gdzie leży problem? w nadajnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.