Skocz do zawartości
Millerowie

Okolice Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Port

W ten weekend to nie, ale planuję pod  koniec lipca zacumować na kilka dni nad Sulejowskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Millerowie

szkoda, bo nie możemy się zdecydować gdzie pojechać, a fajnie by było kogoś spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

To jedźcie teraz nad Jeziorsko, a pod koniec lipca możemy spotkać się nad Sulejowskim. My prawdopodobnie przycumujemy na kempingu u Sołtysa w Trescie, prawie na plaży. Byliście już może w tym miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Millerowie

Port doby pomysł :)

Z przyczepką nie byliśmy jeszcze ani tu ani tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

U nas wszystko niestety zależy o pracy, czyli od możliwości wzięcia urlopów. Trzeba to będzie jakoś zgrać (pomyśleć wcześniej). Nasze możliwości skierowane są raczej na krótkie, kilkudniowe wypady, ale kilkakrotnie. Nie możemy np. wziąć od razu 2 - 4 tygodnie urlopu. Taki charakter pracy, a szkoda. Na razie z długich objazdówek nici, może w przyszłości się uda, zobaczymy. Czyli obecnie wyjazdy 4 - 7 dniowe (jeden, dwa kempingi). Na ten wspomniany przez Ciebie weekend jedziemy do Suchedniowa, może się skusicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Millerowie

Port- zastanawialiśmy się nad tym Suchedniowem, ale niestety możemy wyjechać tylko na sobotę i niedziele, więc myśleliśmy o jakieś bliższej miejscówce, żeby jak najmniej czasu spędzić w aucie.

Marcin- dzięki za namiary, już sobie zapisałam na listę miejsc do odwiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Port- zastanawialiśmy się nad tym Suchedniowem, ale niestety możemy wyjechać tylko na sobotę i niedziele, więc myśleliśmy o jakieś bliższej miejscówce, żeby jak najmniej czasu spędzić w aucie.

Marcin- dzięki za namiary, już sobie zapisałam na listę miejsc do odwiedzenia.

Nad Jeziorsko jedziecie godzinę i dwadzieścia - trzydzieści minut, a do Suchedniowa dwie godziny dziesięć - dwadzieścia minut, to aż taka duża różnica ? Wcześniej wstać :hehe: i będzie to samo !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Millerowie

Nad Jeziorsko jedziecie godzinę i dwadzieścia - trzydzieści minut, a do Suchedniowa dwie godziny dziesięć - dwadzieścia minut, to aż taka duża różnica ? Wcześniej wstać :hehe: i będzie to samo !

No dobra przekonałeś nas, będziemy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Super !!! Więcej Ziomali, to zawsze bardziej klawo  :hehe:  To z Łodzi będzie chyba 5 załóg  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  W jakim składzie Jedziecie ? :biwak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeeemo

Kurcze, też bym do Was dobił, ale z Wrocka to trochę dalej mam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Ponad 5 godzin pedałowania :drive: my 2,5 godziny. Prosty rachunek :klnie: trzeba 2,5 godziny wczesniej wstać i hajda do przodu  :hehe:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
perfex

Kurcze, co wy z tym Jeziorskiem... ?! Ja rozumiem, że dosyć blisko ale to chyba Jedyny plus tego miejsca, byłem tam raz skuszony popularnością forumową, na kempingu Rafa. Raz byłem i starczy. Kemping taki sobie (widziałem gorsze) ale to jezioro też mocno takie sobie...

Teraz z Łodzi już się a1 śmiga na północ (podobno jest zwężenie koło Kutna ale nie objazdy) więc wystarczy pociągnąć z a1 w stronę np. Iławy i mieć ładne jeziorka i ładne widoki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rybki

kemping rafa nie powala to fakt, ale generalnie nad Jeziorskiem można fajnie stawać na dziko. nie jest tak źle nie gadaj chociaż woda mogłaby też być czystsza...

PORT możesz napisać coś więcej o tym kempingu u sołtysa, masz jakieś fotki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
perfex

kemping rafa nie powala to fakt, ale generalnie nad Jeziorskiem można fajnie stawać na dziko. nie jest tak źle nie gadaj chociaż woda mogłaby też być czystsza...

Woda mogłaby być czystsza, przyroda ładniejsza... Na cholerę więc tam jechać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi