Skocz do zawartości

Jak Majówka to tylko Rumcajsówka...01-04.05.2014 Bania u Cygana i inne takie..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie...Jeśli Majówka to tylko Rumcajsówka :)

Złockie koło Muszyny  :)

http://rumcajsowka.pl/

 

TERMIN: 01-04.05.2014

 

Miejsce przyjazne nam i naszym dzieciom ,tereny piękne i dzikie - jeszcze nie skażone  ;)

Gospodarz pozytywnie nastawiony do życia i do nas - zadba o to żeby nam sie nie nudziło (w planie spływ pontonami,jazda quadem) oraz wiele innych atrakcji w pobliżu (np: jazda konna ,pijalnia wód, szlaki górskie na spacery bliskie i dalekie....)

więcej atrakcji:

http://rumcajsowka.pl/atrakcje

http://www.promocja.muszyna.pl/

 

Co nam trzeba więcej??

 

Cena to 25zł doba od cepki-kampera +jeżeli ktoś będzie chciał prąd to 5zł.

 

Lokalizacja ( pod krzyżykiem jest to pole )

http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG:2180&bbox=636509.5,170404.5703125,637347.78125,170988.1640625&variant=ORTO

 

Zapraszamy Wszystkich chętnych, bo na pewno nie będziecie żałować!! :)

 

LISTA UCZESTNIKÓW:

1) Krisio 2+2      B - 2      Przyjazd 30,04        Bus na Słowację 2osoby (dzieci na kolana?)

2) mesert  1         B - 1     Przyjazd 30,04

3) zbyszek65  2   B - 2     Przyjazd 26-27,04   Bus na Słowację 2osoby                          spływ 2 osoby

4) Osman 2          B - 2    Przyjazd 30,04        Bus na Słowację 2osoby :)                     spływ 2 osoby

5) Piotr82 2+2      B - 2    Przyjazd 01.05

6) Sebuś 2         B - 2      Przyjazd 02,05         Bus na Słowację 2osoby

7) Krixos 2+3      B-2 +  B-2 + B-2 Przyjazd 30,04                                                              spływ 1 osoba :)

8) ketrab 2 + 2 albo +3    B - 2 Przyjazd 01.05

9) ADRIAn 2 + 2 ( 4 i 9 lat )    B-2 Przyjazd 27.04     Bus na Słowację 3 osoby (dziecko na kolana?)

10) moriss  2+1   B-3       Przyjazd 30,04                  Bus na Słowację 3 osoby                 spływ 3 osoby

11) emus2  2+2  B-1        Przyjazd 30,04

12) Tadzio  2     B - 2        Przyjazd 01.05

13) bez przesądów  :)

14) Konrad 2+2     B - 2        Przyjazd 01.05

14a) Magieroki :gitara: 2+ 2      B - 2 

15) wakr 2+1    B - 2        przyjazd optymistycznie 30.04 wieczór / realistycznie 01.05

16)  Trafko 2+2   B-2       przyjazd optymistycznie 30.04 ??

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedziemy wujek , raz się żyje, a do Adama to ja bardzo chętnie. To jeden z moich faworytów w rankingu właścicieli pól i kempingów. Gdyby komuś proponował przejażdżkę quadem, to radzę odmówić - mnie przewiózł i wypłoszył jak zająca :] . Jeżeli będzie na tyle chętnych to może zamówimy baranka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiedziałem że na wujcia można liczyć...jak tylko dostanę uprawnienia , to dopiszę do listy. Co do baranka z rożna to będziemyw temacie...Odnosnie Quadów...to nie jest sport dla strachliwych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego grzmocie kierować quadem , a co innego siedzieć za plecami szaleńca i być zdanym na jego łaskę.......żeby mi to było ostatni raz, bo przy rezaniu tego baranka może dojść do pomyłki :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się , że na ten wyjazd nawet nie muszę przekonywać mojego Osmanka bo już obiecał Krisowi ,ze pojedzie .Nie barzdzo wiem jak mam to rozumieć .Czy już mam być zazdrosna czy tylo muszę sie nad tym zastanowić :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się , że na ten wyjazd nawet nie muszę przekonywać mojego Osmanka bo już obiecał Krisowi ,ze pojedzie .Nie barzdzo wiem jak mam to rozumieć .Czy już mam być zazdrosna czy tylo muszę sie nad tym zastanowić :hmm:

oj tam oj tam..wszystko zostanie w Krakowie ...:)

Co innego grzmocie kierować quadem , a co innego siedzieć za plecami szaleńca i być zdanym na jego łaskę.......żeby mi to było ostatni raz, bo przy rezaniu tego baranka może dojść do pomyłki :nono:

No nie martw się, nie pomylimy Cię...:)  :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się , że na ten wyjazd nawet nie muszę przekonywać mojego Osmanka bo już obiecał Krisowi ,ze pojedzie .Nie barzdzo wiem jak mam to rozumieć .Czy już mam być zazdrosna czy tylo muszę sie nad tym zastanowić :hmm:

 

Mają się ku sobie? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach sobotniego wietrzenia, pasuje gdzieś się ruszyć. Kto nie był tam wcześniej , to ma okazję przejść się grzbietem wzgórza w stronę Muszyny i zobaczyć po drodze cerkiew i restaurowane ruiny zamku muszyńskiego.W drodze powrotnej można zahaczyć o rozlewnię wody mineralnej ,,Cechini", gdzie w hallu są  ogólnodostępne krany z różną wodą mineralną. Warto też zejść do rynku w Muszynie, myślę ,że zakończono już budowę obwodnicy rynku, oraz deptaka wzdłuż potoku.Natomiast reszta może wybierze się na Jaworzynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach sobotniego wietrzenia, pasuje gdzieś się ruszyć. Kto nie był tam wcześniej , to ma okazję przejść się grzbietem wzgórza w stronę Muszyny i zobaczyć po drodze cerkiew i restaurowane ruiny zamku muszyńskiego.W drodze powrotnej można zahaczyć o rozlewnię wody mineralnej ,,Cechini", gdzie w hallu są  ogólnodostępne krany z różną wodą mineralną. Warto też zejść do rynku w Muszynie, myślę ,że zakończono już budowę obwodnicy rynku, oraz deptaka wzdłuż potoku.Natomiast reszta może wybierze się na Jaworzynę?

Proszę pana, wietrzenie jest od czwartku,w sobotę to będą powroty. ;) Wszystko zależy kto kiedy przyjedzie. Teoretycznie to spacery można zacząć od czwartku rano....(my postaramy się jechać w środę po pracy). Trzeba na spokojnie zrobić plan pobytu...ale to później..,bo teraz trzeba korzystać z pogody..papa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem , że to długi weekend, no ale szczęśliwi czasu nie mierzą. Nie widzę tu jeszcze akcesu naszego Tadzia z Wołowic, po nim można  już listę zamykać. :]  A może byśmy wyskoczyli na deptak do Krynicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępny plan:

- środa przyjazd zainteresowanych- wieczorem nocne Polaków rozmowy o życiu  przy dziwnej muzyce..

-czwartek- poranna kawusia z ekspresu Wuja :), następnie wyjście w teren Jaworzyna Krynicka (czas około 5h), oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......)  ,wieczorem może jakiś baran z rożna przy dziwnej muzyce ??

-piątek - poranna kawusia z ekspresu Wuja :) , Wyjazd krajoznawczy do Krynicy/Piwnicznej... oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......), wieczorne biesiadowanie połączone z rozmowami o życiu przy dziwnej muzyce...

-sobota - poranna kawusia z ekspresu Wuja :) Spływ pontonami/kajakami? ...oraz inne atrakcje uzaleznione od nastroju i pogody (quady,konie......) wieczorne biesiadowanie połączone z rozmowami o życiu przy dziwnej muzyce...

- niedziela - poranna kawusia z ekspresu Wuja :).. czas wolny :)

 

Proszę o jakieś sugestie, podpowiedzi ,odnosnie spędzenia tych wolnych dni w okolicy .

 

 

Dochodzi nam na czwartek, piątek, sobotę

  http://www.zaczarujdzwiekiem.pl/

Dodam jeszcze informacje o trasach pieszych w pobliżu :

http://www.twojamuszyna.pl/atrakcje/7-szlaki-piesze-w-okolicach-muszyny

http://www.muszyna.pl/pl/43663/0/Szlaki_turystyczne.html

Inne ciekawostki w pobliżu

http://www.atrakcjekrynicy.pl/mofeta-w-zlockiem.html

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja ze swej strony mogę zaproponować atrakcję  dla dzieci i dorosłych zatytułowaną : ,,Płonąca głowa dzika" w wykonaniu samego Organizatora :>

na który dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Proponuję dopisać do proponowanych imprez tę oto http://www.zaczarujdzwiekiem.pl w nieopodal położonym Żegiestowie Zdroju.

O ile nie będziemy postrzegani za intruzów to chętnie się z Wami spotkamy ( Gosia i Zbyszek). Proponowany program imprezy w pełni nam odpowiada  :yes:  :biwak:  :gitara:  :piwko:  :jesc:  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.