Jump to content

Kemping POD KLONEM w Szklarskiej Porębie

barwol
 Share

Recommended Posts

Pytanie jest proste: czy ktoś tam był ostatnio, czy warunki są OK (szczególnie w takim okresie jak teraz); jak wyglądają sanitariaty; co można robić w Szklarskiej Porębie z małymi dziećmi?

Z góry dziękuję za odp.!

http://www.podklonem.wszklarskiej.pl/

w szklarskiej mozna sporo porobic w sumie....masz dwa wodospady..kamienczyk i szklarka....masa tras wycieczkowych i szlakow....ladne miasteczko...jesli dobrze pamietam to muzeum szkla czy cos takiego....5km dalej masz Jakuszyce i cala trase co to w tv pokazuja co roku :) a 2km za jakuszycami wjezdzasz do Harrachova i w knajpie co sie Praha nazywa jesz super obiad po taniosci :) polecam karkowke w sosie korzennym i zapiekanymi ziemniaczkami z sosem czosnkowym heheh :)

ponadto w samej szklarskiej jest bardzo zdrowe powietrze bo nie sa wysokie gory a nie jest tez nisko...ponoc na takich wysokosciach najlepiej sie oddycha i pozytywnie wplywa to na zdrowie...ogolnie polecam szklarska...zawsze powracam tam z sentymentem...aczkolwiek na kempingu tam nie bylem wiec w tej kwestii nie pomoge

Byłam w Szklarskiej Porębie 2 tygodnie temu,przejeżdżałam obok campingu i wydaje mi się ,że nie był czynny.Zadzwoń przed wyjazdem.

Byłem tam przez tydzień od 27.11-02.12.2007 z przyczepą.Kemping jest czynny przez cały rok.Właściciele mieszkają na miejscu,ale tez pracują, więc nie siedzą cały czas.Warunki jak dla mnie bardzo dobre-ciepła woda,prysznice,wc.Do tych przybytków musieliśmy dojść od przyczepy kilka metrów.Bardzo mili gospodarze.Nie stwarzają żadnych problemów.Trzeba wcześniej zadzwonić i powiedzieć kiedy się przyjedzie bo może akurat ich nie być na ośrodku.My byliśmy bardzo zadowoleni i już umówiliśmy się na luty-na narty.Na pewno jak będziemy wybierali się w tamte rejony to nie będziemy szukali innych miejsc.Rano wsajesz i przez okno widzisz Szrenicę,Śnieżne Kotły,Łabski Szczyt.Wstawił bym zdjęcia,ale korzystam z innego kompa.Pozdr.

Wstawił bym zdjęcia,ale korzystam z innego kompa.Pozdr

Wstaw koniecznie. :ok:

• 3 weeks later...

Witam

skromnym zdaniem polecam w okolicy Szklarskiej Poręby

http://www.sztolniekowary.pti.pl/ - ciekawa trasa

http://www.park-miniatur.com/ - kunszt pracy modelarzy

http://www.western.com.pl/western3/ - zabawa nie tylko dla bobasków

oraz kawałek za granicą ( chyba ? - bo już brak bramek :klotnia: )

http://www.complex.com.pl/~tomekc/gory/skaly/adrspach.htm - fajna wycieczka

Pozdrawiam

Witam! Właśnie wczoraj wróciłem z kempingu POD KLONEM. Warunki super (czysto, ciepła woda, ciepły prysznic, cisza), bardzo mili właściciele (szczególnie Pan Tadek - przesyłam ukłony). Widoki przez okno przyczepy są niezapomniane - ośnieżona Szrenica + Sylwestrowe pokazy sztucznych ogni..... Polecam gorąco to miejsce zarówno latem, a szczególnie zimą.

Tak na sam koniec - moim zdaniem spanie w przyczepie w porze zimowej jest o wiele ciekawsze niż w porze letniej. Nie odstawiajcie przyczep w zimę na kołkach. Nie wiecie co przez to tracicie!!!! Ja byłem z całą rodziną. Żona i córeczki bardzo sobie wszystko chwaliły. Obowiązkowy jest tylko odpowiedni przedsionek zimowy.

W pierwszym tygodniu ferii wracamy na 1 tydzień. Jeżeli ktoś bęzie miał ochotę i odwagę to do zobaczenia w Szklarskiej.

• 2 weeks later...

Pewnie stanąłeś w tym miejscu co ja-kilka metrów od budynku :) Z żoną wybieramy się pod koniec lutego na narty i oczywiście na ten kemping.Karawaning zimowy daje więcej wrażeń niż letni-to oczywiście moje zdanie.Wtedy możemy faktycznie docenić walory naszych przyczep i dowiedzieć się czego tak naprawdę są warte.

Cieszę się,że nie jestem sam. :hehe:

• 4 months later...

Byłem z przyczepą na kampingu "Pod klonem". Kamping czysty zadbany, sanitariaty o.k. Gospodarz dbający o porządek.Na potwierdzenie tego mogę tu przytoczyć takie zdarzenie, które miało miejsce: Grupka młodzieży na wieczornej biesiadzie nie doceniła mocy trunków co skutkowało głośnym zachowywaniem się i nie tylko. Na drugi dzień bractwo spakowane do opuszczenia kampingu. Gospodarz ich po prostu wylał.

........ i bardzo dobrze zrobił :-] . Zabawa jest dla wszystkich , tyle że pewne jednostki nie znają granic i myślą że zapłacili ....dziesiąt złotych to kupili cały kemping i trzeba ich nosić na rączkach , a to nic innego jak warcholstwo i zwykłe prostackie chamstwo .Popieram takich właścicieli dbających o wizerunek własnego kempingu BRAWO :niewiem:

Brawo własciciel - chamstwu stanowcze - NIE :niewiem:

• 2 years later...

Z przykrością informuję że 9 lipca 2010r. zastałem pole namiotowe nieczynne, żadnej informacji, jedynie tabliczka firmy ochroniarskiej. Telefonu nikt nie odbiera.

• 10 months later...

ma ktos jakieś świeże informacje nt. tego kempingu?

Czynny jest jeszcze?

Nie moge edytowac postu powyżej...

ok, juz sie doczytałem, że został zlikwidowany...

Ktoś poleci jakiś kemping w Szklarskiej?

Wiem, że są w Jeleniej Górze i Miłkowie, ale chcę byc jak najbliżej szlaków rowerowych w rejonie Jakuszyc.

• 1 month later...

Witam też szukam w tych rejonach kempingu jak byś coś namierzył daj znać ja szukam i narażie nic pozdrawiam