Skocz do zawartości

Jaka przyczepe za 5tys??


gogi123

Rekomendowane odpowiedzi

Ta http://www.allegro.pl/item281459032_niewiadow_n126n_3_osobowa_idealna.html

już drugi raz jest wygląda ok.Przy niewiadówkach sprawdź najazd z osia oraz przy cenie powyżej 4 tyś musi być dobry przedsionek.Na 2 osoby wystarczy naprawdę a i z częściami nie ma problemy już o cieknięciu nie wspomnę bo nawet jak by cieknąć zaczęła to naprawisz pod blokiem i nie musisz sie martwic że ci szkielet zgnije.No same +++++

 

potwierdzam słowa kolegi marka , to zawarzyło za kupnem niewiadówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok jednak postanowilem rozgladac sie za niewiadowka. Pewnie bedzie stala na dworzu wiec faktycznie wazna jest szczelnosc.

 

W gre wchodzi n126n po remoncie poszukam z praktycznie nowym przedsionkiem za ok 4tys albo do remontu zobaczymy.

 

Po obejrzeniu faktycznie starczy. Jest mniejsza lzej na auto wrazie garazu tez mniejszy starczy. No i w razie przecieku zywica mata i po sprawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jednak postanowilem rozgladac sie za niewiadowka. Pewnie bedzie stala na dworzu wiec faktycznie wazna jest szczelnosc.

 

W gre wchodzi tylko n126n nie zadna starsza. Albo po remoncie poszukam z praktycznie nowym przedsionkiem za ok 4tys albo do remontu zobaczymy.

 

Po obejrzeniu faktycznie starczy. Jest mniejsza lzej na auto wrazie garazu tez mniejszy starczy. No i w razie przecieku zywica mata i po sprawie. :)

 

no jasne ze tak :)

 

jak juz tak Ci radzimy z przyczepa , to fajnie by było wiadomo komu tak radzimy "dobrze"

uzupełnij profil... :) jak to nie tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek napisał/a:

Przy niewiadówkach sprawdź najazd z osia

 

Jak to rozumiec?

 

Czy hamuje czy zwalnia hamulec, czy nie ma luzów na łożyskach.To da się naprawiać tyko można urwać cenę i zadbać o swoje bezpieczeństwo w drodze do domu.A jeśli chodzi czy do remontu czy nie.To do remontu w dobrej cenie trudno znaleźć ale satysfakcja gwarantowana po remoncie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos ile kosztuje najtanszy przedsionek do n126 oraz n126n nowy? bo znalazlem po 1300zl. Mysle o kupnie ewentualnie samej przyczepy i dokupieniu nowego namiotu ktory posluzy kilka ladnych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gogi,przedsionek można wyrwać w dobrym stanie za nieduże pieniądze.

Ja kupowałem na allegro i za praktycznie nowy,pasujący do n126e dałem 600 złotych.Jest o wiele lepszy od fabrycznego moim zdaniem.

Kupowałem u tego gościa:

 

http://www.allegro.pl/item279057378_przedsionek_predom_660_680cm_tanio_.html

 

Ten przedsionek który jest na aukcji pasuje do n126n.

 

Tutaj jest przedsionek który ja kupiłem

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1254&postdays=0&postorder=asc&highlight=przedsionek&start=15

 

To naprawdę solidny sprzedawca.Lepciak jak się nie mylę kupował u niego stabilizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam juz ustalone ze szukam niewiadówki. 126n no chyba ze trafie n126 tanio do remontu ale napewno musi miec szyby uchylne. Ceny przedsionkow juz znam wiec pomalu jakos to sie klaruje :ok: Zreszta n-ka bardziej mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam ponownie. Wczoraj kupilem n-126n. Rocznik 88 rejestrowana w 1990roku.

Stan naprawde super. Wlascicielowi strasznie ciezko bylo sie z nia rozstac. Wszystko dzial, czysciutka, pachnaca. Na scianach tapicerka ok jedynie z sufitu leci - mozna by jechac jednak na dniach zrobie tapicerke.

Dostalem do kompletu wszystko co widac, nowa podsufitke oryginalna i przedsionek.

Wleklem ja za autel 390km i ani razu nic nie zastukalo, hamuje bardzo dobrze, najazd sam ladnie sie cofa.

 

W srodku meble jak nowe, lodowka 220V/12V, zlew i kuchenka wygladaja jak nie uzywane. jeszcze dostalem 2 wylaczniki do pompki, zameczki, wtyczke swiatel pare pierdol i nawet oryginalna instrukcja ze wszystkimi wkladkami. Acha jeszcze 30metrow kabla :hop1:

Koszt 3450zl +200gaz do auta

post-43478-imported-6c0a6433-7ba6-49ab-8999-8bda03ad29c5_thumb.jpeg

post-43478-imported-312fa86a-584f-47fb-9d07-c07a5325dd65_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.