Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie a co z tym.dmc jesli mozemy ciagnac do 1100 kg a przyczepa ma dmc 1200 to mozna zrobic jakis myk.? czy zostaje zmiana auta ?

 

Spróbuj przeliczyć siły na zamiary a potem kombinuj z masą przyczepy. Podam Ci prosty przykład: moją Astrą /DTI 1,7 75 KM/ mogę w/g DR ciągnąć przyczepę o DMC 1150kg. I co sie okazało? Że to wielkie nieporozumienie, gdyż to auto w żaden sposób nie poradzi sobie z taką masą i staje się skuteczną zawalidrogą dla innych użytkowników dróg nie mówiąc o powolnym dorzynaniu silnika i sprzęgła. Od lat jeżdżę z przyczepką o DMC 770kg i mogę powiedzieć, że jazda jest przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://allegro.pl/adria-optima-525-przedsionek-okazja-i4034552332.html

...

a dlaczego jest napisane ze wc przenośne ?

...

Zapewne o wynoszenie zbiornika chodzi, by nie skojarzyć kibelka typu PKP w wagonach.

.

Nie pasuje mi rocznik. Budka z UK, więc z wpisem roku produkcji oraz DMC w DR robi się cuda na życzenie.

Nie oskarżam tu sprzedającego, tylko handlarza który maczał w tym palce.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne o wynoszenie zbiornika chodzi, by nie skojarzyć kibelka typu PKP w wagonach.

.

Nie pasuje mi rocznik. Budka z UK, więc z wpisem roku produkcji oraz DMC w DR robi się cuda na życzenie.

Nie oskarżam tu sprzedającego, tylko handlarza który maczał w tym palce.

no właśnie podobne spostrzeżenia dziś usłyszałam od Arona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/hobby-prestige-495-T3912814.html

takie ogłoszenie znalazłam na miejscu ale nie ma wielu danych podanych Dmc np. MW :(

nie działa - "jesteś w lesie" mi napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coż to za stwór ?

http://tablica.pl/oferta/przyczepa-campingowa-CID5-ID5ovCH.html#7cd90fc2ef

napisałam do sprzedawcy a wy coś kojarzycie ?

 

B. dobra firma produkująca przyczepy z laminatu przez co długowieczne. 

Wnętrze do zrobienia dla uzdolnionego pasjonata kit-a.  

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie chyba ma. Widać kominek i kawałek pieca pod szafą.

Z resztą co tu dużo gadać: jak znam Ciebie to dziś będziesz w Trzemesznie :ee:

 

wygrałeś :winner:  ... własnie wróciłem :D

 

Co do ogrzewania to moje podejrzenia się sprawdziły i piec do wymiany, zostały tylko częsci po nim i wątpie by dało się go uratować Braków i uszkodzeń w tej budce jest sporo a wszystkie instalacje wymagają wymiany na nową Ogólnie budka do remontu (to by mi odpowiadało) ale najwiekszy problem to dokumentacja :czerwona: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kupuje poprostu :ee:  Jeździ szuka ryzykuje i to czym szybciej tym lepiej, a nie siedzi i śledzi miliony ofert przed kompem Jak byłaby ok to zgarnął bym ją sprzed nosa bez skrupułów :D

 

Większość ludzi nie ma zbytnio pojęcia co sprzedaje i tak samo jest z kupującymi, niewiedzą co gdzie i jak a kupić chcą spełnienie marzeń :bzik:  na ogól złapią się na dobrą gadke lub bajerki :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.