Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

nie skreslilam jej podoba mi sie ze nie trzeba umywalki podnosic zeby skorzystac z wc ale te panele w wc cos kryja ? i ile mozna zapakowac w ta cepke bo dmc faktycznie male ktos wie ? gdzie to spawdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem bardzo podobnego Caravelaira (ta sama stajnia), tylko bez łazienki i troszkę mniejszego (minimalnie) , DMC 870kg. MW dokładnie nie pamiętam, ale nie całe 600 kg. także ładowność miał dość dużą.


Francuzki są dość lekkimi budkami, bardzo fajnie się je holuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i światła z tyłu zmieniane, trzeba by się dobrze przyjrzeć czy ktoś tam w przeszłości nie zaparkował...... budka ma już trochę latek i pewne zmiany mogły nastąpić ot tak, bez większych "strategicznych" przyczyn, ale czujnym trzeba być.... szczelność, poszycie, żeby budka nie była po gongu to najważniejsze, a drobiazgi się ogarnie. Ten Sterckeman ma bardzo fajny i funkcjonalny układ wnętrza (moim zdaniem najlepszy) , super jeśli chodzi o stosunek masa, wielkość, rozkład dla 4 osobowej rodzinki i dużym komforcie podczas holowania. Trzeba natomiast zdawać sobie sprawę że francuzki ze względu na ich mała wagę są dość delikatnymi przyczepami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterckeman ma coś nie tak z tylną szybą? prawy górny róg

 

Bursztynka, bałabym się dalekiego wyjazdu bez próby ciągnięcia czegoś wcześniej - dobrze by było gdzieś pojechać przed wyjazdem na Chorwację. Sama też nigdy nie jechałam z przyczepą :) ale ja to tylko z(a)miennik jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że ta szyba jest poklejona. Najlepiej zadzwonić i pytać o konkrety. Troszkę moim zdaniem ta cena niskawa, a handlarz zna się na rynku i tak za darmo nie rezygnuje z większego zarobku, dobrze wie co i za ile można popchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdu tak jak wiem że najlepiej spróbowac wcześniej no ale na miejscu i tak nie ma co kupić więc trzeba coś poholować nie wiem jeszcze skąd jak daleko.


http://tablica.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-kip-delux-CID5-ID55Ahj.html

a co powiecie na ta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sprawdz jedna na żywo lub napisz do kogoś z tamtego regionu ,może ktoś podjedzie i luknie .Inaczej będziemy sobie oglądac setki przyczep i nic nie kupisz.

ok dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zastanawiam się, czy jest sens codziennego przekopywania allegro i oglądania wszystkich ofert z całej Polski. Śledzę ten wątek od jakiegoś czasu, bo sam szukam tej jedynej, a na tym temacie uczę się wyłapywania szczegółów ze zdjęć i ogłoszeń, które mijają się z prawdą...  :oslabiony:

 

Wydaje mi się, że nie ma sensu brać pod uwagę wszystkich ofert, bo ani się tego samemu nie objeździ, ani ze zdjęć nie wywróży. Może trzeba się skupić tylko na wybranych, i naprawdę polecanych komisach i ewentualnych ogłoszeniach z okolic 100-150 km od miejsca zamieszkania. W innym wypadku można by naprawdę dostać fioła  :bzik:

 

Szanowni, z Waszego doświadczenia i z historii na tym forum - łatwiej coś dobrego znaleźć w przypadkowym ogłoszeniu czy w sprawdzonym komisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast wertować allegro i tablice.pl.zobacz gdzie w około Inowrocka,może się coś wartego uwagi znajdzie.Są tez komisy i ludzie którzy wymieniają na inny model.Nie szukaj na drugim krańcu kraju bo i tak nie pojedziesz to szkoda czasu na oglądanie i sobie robienie smaku.Przewaznie tak jest że się szuka a jak się kupi to koło domu jest full innych i nie kiedy lepszych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo każda stara przyczepa ma jakieś wady. Jedne większe inne mniejsze. Jedne oficjalne inne ukryte dla jeleni.

Taka jest rzeczywistość. Bardzo kojarzy mi się to z szukaniem auta bezwypadkowego z Niemiec od dziadka co tylko w niedziele jeździł z dwuletnim przebiegiem , a na B.pl cała historia zdejmowania auta z drzewa pięknie opisana...

Mówię jak jest*

.

*M.M.Kolonko - idol prawdy współczesnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szukam zgodnie z Waszymi poradami wokół mojego miasta  znalazłam takie ogłoszenie jednak cena wydaje mi się trochę za wysoka ?

czy warto interesować się Tą przyczepką co o niej sądzicie ?

https://picasaweb.google.com/113743039178639590351/Hobby420Tm?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKvvh5mw95yy1gE&feat=directlink

i tu link do ogłoszenia 

http://www.gumtree.pl/cp-przyczepy-i-naczepy/inowroclaw/sprzedam-przyczepe-kampingowa-hobby-420-tm-564852376

ale podobnie wyglądające ten sam rocznik np. w Poznaniu jest za niecałe 10.000 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.