Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

Może przyczepa ok tylko mu papiry mole zjadły i do rejestracji się nie nadaje,lub mu ktoś podchaczył jak do kraju wracał i dokumentów nie dali . :] :] :] :]

a czyli bez możliwości rejestracji :(

 

 

ja nigdy nie znajdę przyczepy :(

zeświruję tu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że ta łazienka wyrzeźbiona jest w miejscu pieca. Oryginalnie pewnie był piec i obok mała łazienka z przenośnym wc.

Edytowane przez tatadyrektor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz,ale za dużo pytasz.Nikt ci tu nie zadeklaruje z fotek na ogłoszeniu że to ta i tylko ta.Przyczepy w tym przedziale cenowym nie będą nówki sztuki z hali produkcyjnej,tylko leciwe z różnymi sytuacjami które je spotkały.Jak nie ruszysz w teren to posiedzisz tu trochę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja jestem "dzikusem" więc prysznic ważniejszy od kibelka :)

Zawilgocenia prysznicem nie ma się co obawiać, ważne by brodzik nie był spękany.

.

Bursztynko, głowa do góry, znajdziesz.

Już znalazłaś, kwestia tylko wyboru. Na 100% bezwad absolutnie nie licz.

.

Edit:

Irek, razem pisaliśmy podobną treść :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak pooglądałabym tą Adrię od Wojt Ewa ale mam strasznie daleko do Zielonej Góry :(

do Poznania czy tam tych Wiórek w miarę ok. ok 120 km 

no tak wiem że w tej cenie to wady musi mieć nie ma bata kurczę macie rację :)


no tak ale widzcie ja bym pojechała ją zobaczyć to bym nawet na takie rzeczy nie wpadła Wy zerkniecie i wszysto jasne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak pooglądałabym tą Adrię od Wojt Ewa ale mam strasznie daleko do Zielonej Góry :(

...

bym nawet na takie rzeczy nie wpadła Wy zerkniecie i wszysto jasne 

Przyjechać na oględziny to mało ekonomiczne by było, ale zobaczyć ją możesz :)

Chcesz, to nagram film HD - Jakby co to pisz na PW

.

Tak bo mamy kilka istotnych cech:

-Kochamy karawaning

-Znamy się na przyczepach/kamperach

-Lubimy pomagać nowicjuszom w materii i... najważniejsze:

-Chronimy przed niespodziankami zatajonymi przez handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-adria-prima-4153ce-z-holandii-i4043370743.html

ta Adria to chyba też jakoś przerobiona czy takie sa ?


Przyjechać na oględziny to mało ekonomiczne by było, ale zobaczyć ją możesz :)

Chcesz, to nagram film HD - Jakby co to pisz na PW

.

Tak bo mamy kilka istotnych cech:

-Kochamy karawaning

-Znamy się na przyczepach/kamperach

-Lubimy pomagać nowicjuszom w materii i... najważniejsze:

-Chronimy przed niespodziankami zatajonymi przez handlarzy.

Wiem to jest ogromny plus jeśli zakup doszedł by do skutku :) Wasze zdjęcia ukazuję na pewno wszystko dokładnie widać różnicę ja cały czas nad nią myślę kwestia Toalety i ściany jest - ale reszta mi pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bursztynka, jechać trzeba, rady nie ma :(. Owszem, te na pierwsze sito można tutaj co już zauważyłaś. Ale drugie sito będzie dopiero na miejscu i tego się nie uniknie.

 

Nie chcę nic obiecywać, bo nie wiem jak z czasem mi wyjdzie ale może 21.03 będę w okolicach Zielonej Góry/Nowogród Bpbrzański. Może Wojtek będzie miał chęć/czas/możliwość na kawkę gdzieś na S3 (tak to chyba się nazywa) lub A2  :hmm:. Zobaczymy jak wyjdzie. Być będę na 100% w tym dniu, ale co z czasem to już nie wiem na 100%.

 

Według mnie, jeżeli przyczepa TU przechodzi pierwsze sito, to trzeba sobie jakoś trasę na sobotę zaplanować i się przejechać. Bez tego nie da rady, niestety  :oslabiony:

 

P.S. 

Ten Knaus był już opisywany. Sam o nim pisałem, że ze względu na to polecanie na działkę już  :miga:  :miga:  :miga:  daje znać. A potem ktoś się czegoś dowiedział czy dopatrzył podczas oględzin. Już nie pamiętam bo to było jakoś w październiku/listopadzie 2013. Ale była zdyskwalifikowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten Sterckeman został zdyskfalifikowany?


Wiem że stół nie oryginalny, ale francuzki mają takie delikatne plastikowe listwy do oparcia oryginalnego (przy złożeniu na łóżko) że jest to na pewno lepsze rozwiązanie, no i nie oryginalna łazienka (może w przeszłości była zlikwidowana), no ale oprócz tego??????


Dmc ok, cena fajna, nic mi się w oko złego nie rzuciło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.