Skocz do zawartości

Szukam przyczepy dla 4 osób


bursztynka

Rekomendowane odpowiedzi

beyerland ma nietuzinkowy układ wnętrza - nie każdemu taki będzie pasował.

 

jedynie co - to te 2 cepki już kupę czasu na placu stoją, gdzie już były nowe i poszły dość dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://otomoto.pl/burstner-holiday-470-T2781486.html

a orientujecie się może ile ta przyczepa może ważyć zmieści się do 1100  jaką możemy ciągnąć interesować się nią warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ważyć 1100

ale to ogólnie duża buda.

 

moim zdaniem nie warto o czym już wcześniej wspominałem

tak niechlujnie i papracko łatana ściana (bursztynko przecież widzisz że ktoś wstawił jakiś kawał blachy nie pod kolor)

jeśli jest zrobione tak jak wygląda to czad

 

dla mnie totalna dyskwalifikacja - nawet nie zaprzątaj sobie nią głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ważyć 1100

ale to ogólnie duża buda.

 

moim zdaniem nie warto o czym już wcześniej wspominałem

tak niechlujnie i papracko łatana ściana (bursztynko przecież widzisz że ktoś wstawił jakiś kawał blachy nie pod kolor)

jeśli jest zrobione tak jak wygląda to czad

 

dla mnie totalna dyskwalifikacja - nawet nie zaprzątaj sobie nią głowy

to coś pod oknem na drugim zdjęciu tak ?

przepraszam dopiero się uczę i męczę Was bo kogo innego :)sorki w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/kip-de-luxe-T3183513.html

tej na bank brakuje łazienki ale może warto pomyśleć ?

w sumie potrzebowałabym i tak dokupić uchwyt na 3 rowery tu widzę coś nie wiem czy można by go przerobić ?


http://otomoto.pl/inny-compass-omega-T4207629.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przepraszaj, nie ma za co. Nauczysz się  :yes:

Co do Buerstnera, temat załatwiony.

 

Co do KIPa. Brak łazienki jest według mnie uciążliwy. Ale to już sam sobie musisz odpowiedzieć czy chce Ci się biegać do toalety za każdym razem w nocy. Znam jedną parę która tak już jeździe parę lat i nie narzekają, druga w zeszłym roku przesiadła się z namiotu i też cepka bez WC i dają radę. Ja bym nie kupił, ale wygląda czysto.

 

Ta Omega  :no:  :no:  :miga:  Nie dość, że angielka to jeszcze sprzedający na tyle niechlujny, że nawet do sprzedażny nie potrafił kapci posprzątać i taki syf fotografuje. Pomyśl jak musi być to zaniedbana cepka skoro to taki niechluj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strus no kapcie to fakt wymiataja nie daly sie nie zauwazyc.

ta bez kibelka jest z kolei zgrabniejsza moze na poczatek latwiej by sie prowadzila.

moj brat mnie znowu dzis gnebil czy juz kupilam cepke bo chce razem jechac do chorwacji w kwietniu on w ubieglym roku kupil sobie mowiutenkiego kampera o wartosci chyba 3 moich mieszkan stwierdzilam ze wyjedziemy 3 dni przed nim zeby zdazyc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, cepka bez pomieszczenia na WC (już nie mówię o kasecie tylko przenośnej) raczej ciężko się sprzedaje więc trzeba to kalkulować w kosztach niestety.

 

Rzeczywiście, musisz wyjechać przed bratem bo nie nadążysz za kamperem (inne przepisy Was obowiązują). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/i/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-8403-CID5-ID49lq9.html

poprosiłam o lepsze zdjęcia na moja skrzynkę z tych chyba nie można za bardzo o tej przyczepie nic powiedzieć ?

czy Wy coś widzicie 

ja mam do Opola daleko ale mój tata tam teraz jest więc mógłby ja obejrzeć tylko nie wiem czy warto sobie nią głowę zawracać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.