Skocz do zawartości

Krakowskie spotkanie karawaningowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i po spotkaniu.

Frekwencja, co prawda, mizerna, ale nie ilość się liczy, a jakość :niewiem:. Tych, którzy nie dotarli serdecznie pozdrawiamy - macie czego żałować!

 


Na spotkanie dotarli - Adam z Martą, Andrzej z żoną i niżej podpisana...

post-40675-imported-afc0942e-db85-4cdf-9124-3a23ff394ba2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych, którzy nie dotarli serdecznie pozdrawiamy - macie czego żałować!
Ja żałuję, ale tak wypadło, że miałem mieć wolne a musiałem do pracy. I tak dzinek zleciał do 23. Cóż, takie życie :niewiem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie dotarli - Adam z Martą, Andrzej z żoną i niżej podpisana...

 

Noemi czy dobrze się domyślam :] ta "czarnula" 3 od lewej to Ty :niewiem:

No to się wydało :] ....

Zarówno ta trzecia od lewej jak i ta trzecia od prawej :] to ja we własnej osobie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Spróbuję odgrzać temat krakowskich spotkań.

Proponuję spotkanie 4 lutego - sobota - o godz. 15 tej w Tawernie na Hornie ul Kozia 22.

www.hornkrakow.pl www.tawerna.krakow.p www.ukz.hornkrakow.pl

Właściciele to Przyjaciele - żeglarze. Jak będzie nas więcej możemy mieć zamkniętą imprezę. Przy kominku możemy jeść, grać, śpiewać, wyświetlać nasze wyprawy. No i gadać, gadać, gadać. Plumkać też.:piwo:

Gdyby ktoś zaniemógł to może się tam przespać bo są pokoje hotelowe. A całość na przystani żeglarskiej nad Bagrami. Spokój, cisza i fajna atmosfera.

Krakowianie długo się nie spotykali. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych. Tych z Bierunia, Chorzowa i Gliwic też - mają autostradą blisko. A śpiewać trzeba.:gitara:

 

Dajcie znać co o tym myślicie.

Pozdrawiam serdecznie

AdamH

Edytowane przez AdamH (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś - propozycja kusząca - Jola po przeczytaniu miała bardzo obiecującą minę. Autostradą rzeczywiście i szybko i blisko tym bardziej, że dostałem talony na jazdę po niej

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych. Tych z Bierunia, Chorzowa i Gliwic też - mają autostradą blisko. A śpiewać trzeba.:gitara:

Dajcie znać co o tym myślicie.

Pozdrawiam serdecznie

AdamH

Noooo.... brzmi bardzo kusząco :slina:

Napisz coś więcej o noclegach, czyli o ich cenach :bzik:

Pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażynko!

Ceny znajdziesz na www.hornkrakow.pl

Dodam tylko, że tawerna jest na parterze a pokoje na piętrze pensjonatu HORN.

A więc niedaleko. Wszystko inne możemy indywidualnie poustalać.

Szafa -- a dlaczego nie?????:niewiem:

Spotkanie zaproponowałem jako knajpowe - z gadaniem :klotnia: , graniem :gitara: i śpiewaniem. Ewentualni " chorzy" powinni już zacząć się leczyćhehe%281%29.gif

:sleep: dla tych którym nie chce się wracać póżno do domu.

Jeżeli ktoś chce przyjechać z p-pką - jest miejsce prąd i dostęp do sanitariatów. Chciałbym wiedzieć to wcześniej.

Pozdrawiam :ok:

AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.