Jump to content
misiek33

długi weekend czerwcowy czy ktoś chętny na spotkanie w Zakopanem

Recommended Posts

misiek33

Witam serdecznie forumowiczów i wszystkich miłosników carawaningu.Mam zamiar zorganizować spotkanie w Zakopanem na polu kempingowym Willa Skoczek.Przepiękne miejsce ze wspaniałym widokiem na Tatry.Spotkanie będzie w dniech 18.06.2014-22.06.2014.Jeśli ktoś chętny proszę o zostawienie informacji.Można przez meila lub sms na numer  692294136.Naprawdę zorganizuję zajefajne spotkanie z licznymi atrakcjami dla dzieciaków jak i dorosłych.Poniżej link do pola.Co do cen to prosze nie patrzec na nie bo napewno będą niższe.Naklejki i identyfikatory też będą tylko muszę wiedzieć czy ktoś jest chętny.Dokładny plan w przyszłym tygodniu.

www.willaskoczek.pl

post-5117-0-61715700-1393767360.jpg

post-5117-0-25175300-1393767366.jpg

post-5117-0-80674800-1393767371.jpg

post-5117-0-76719100-1393767377.jpg

post-5117-0-03829100-1393767386.jpg

post-5117-0-83633200-1393767397.jpg

post-5117-0-79878300-1393767404.jpg

post-5117-0-50303800-1393767410.jpg

Trafko

Witam.

Chęci a Zakopiański cennik to dwie różnice.

Prawda jest taka , że Zakopane już dawno straciło miano stolicy gór jak dla mnie i wielu Polaków .

dobrawa

Kto wymyśla wyjazdy z pola cempingowego o 10 rano ? Jak dla mnie takie pole w przedbiegach traci na wartości.

Edited by dobrawa (see edit history)

Trafko

No tak , ja o 10 rano to wstaje.

Według cennika wszystko po 10 zł nie jest żle , ale płacimy za dobę z  której nie korzystamy .

Kajetan

Kto wymyśla wyjazdy z pola cempingowego o 10 rano ? Jak dla mnie takie pole w przedbiegach traci na wartości.

Za granicą, jeżeli w ogóle jest to praktykowane, to wyganiają najwcześniej koło 12-13 - tej. kto normalny spakuje cały majdan, np. po dwóch tygodniach pobytu, do 10.00. Wypada zacząć wyjeżdżać dzień wcześniej, a rano tylko jajecznica i bajo  :look:

A cena, jak cena.... to przecież Zakopane :foch: ... jeżeli w tej ruinie, "Pod Krokwią" żądają podobnych kwot, to czego możne oczekiwać po kempingu o lepszym standardzie  :hmm:

Ale nie zniechęcamy. Działaj Kolego  :ok:

Polecałbym również rozważyć taki obiekt: http://forum.karawaning.pl/topic/12232-poronin-kemping-ogr%C3%B3d-pokoje-pole-namiotowe/

Rozmawiałem z właścicielem w listopadzie, opowiadał, że było u niego już kilka spotkań i jest otwarty na takie imprezy. Na stałe mieszka w Krakowie, to jego dodatkowe źródło dochodów, więc nie postrzega świata wyłącznie przez pryzmat dudków  :-]

Miodzio

Bardzo fajna jest też pozycja w cenniku:

Jadalnia kuchnia - 10 zł. 

Wypada zrobić kanapki i wynieść ukradkiem dla rodziny, aby opłata za kuchnię nie była wyższa od opłaty pobytowej  :lol2:

I nie przyznawać się do kuchni we własnej przyczepie bo też policzą  :pad:

Misiek33 trochę spaliłeś temat, bo najpierw wszystko powinieneś dogadać i uzgodnić a potem to ogłaszać.

Jak ktokolwiek ma się zadeklarować na taki wyjazd jak nieznane są ani ceny, ani warunki ani te super zajefajne atrakcje.

Teraz to wszyscy będą sobie dworować z tego cennika.

Poza tym w weekend majowy Zakopane to raczej IMHO mało przyjazne miejsce dla karawaningowców  :bzik:

Spablo1

Poza tym w weekend majowy Zakopane to raczej IMHO mało przyjazne miejsce dla karawaningowców  :bzik:

To prawda.

Także w Boże Ciało są tłumy. A to przecież o tym terminie pisze misiek33 :ee: 

piotrekbb

a to weekend majowy jest końcem czerwca? Miodzio  :hmm: ,edit Spablo już sprostował ;)

od siebie dodam zakwaterowanie od 14.00

Edited by piotrekbb (see edit history)

Miodzio

Miałem na myśli wszystkie długie weekendy. Dobrze, że Spablo zrozumiał :) Zabrakło jednego "i"  :blagac:

misiek33

Czepiacie sie dziwnych cyferek ze strony a kazdy wie że w praktyce jest inaczej.Ja sam mam firme i w soboty pisze że przyjmuje do 14 a wygląda to tak że klienci przyjeżdżają nawet w niedziele jak mam zamkniete.Dobra,chciałem,gadałem z włascicielami że coś takiego będzie,mam nawet kapele góralską.O.K. nieważne.Poprostu pytam czy ktoś chętny.

tymar

W zeszłym roku byliśmy w "skoczku" przez dwa tygodnie. To jest dość małe pole, zmieści się góra 10 przyczep. Jest dość przyjemnie, a ten widok to faktycznie super.

Właściciel bardzo w porządku, prawie go nie widać. Dużym plusem jest mała odległość do centrum, pieszo 20 minut, busy też jeżdżą.

Co do godzin wyjazdu, nie bylo problemem to, że wyjeżdżaliśmy dużo póżniej.

Jednak pole "Ogród w Poroninie ładniejsze, tańsze i właściciel :ok: , za to dojazd do centrum Zakopca szczególnie rano to porażka.

Edited by tymar (see edit history)

gusia-s

Nie rozumiem czemu odrazu tak naskoczyliście??? Wg cennika za dobę 2os+przyczepa+auto+prąd = 45zł/doba czy to dużo? chyba nie aż tak a misiek33 napisał, że ceny na pewno będą niższe.

Chodzi o wekend czerwcowy ;) choć to niewiele zmienia pewno i tak będzie ludu.

... Dokładny plan w przyszłym tygodniu.

Poczekajmy na konkrety :)

Kajetan

No i git !!. Co my byśmy zrobili bez naszych kobietek. Pięknie załagodzona sytuacja  :-]

Krzysztof57

Nie doszukałem się informacji o zapleczu sanitarnym dla kempingu.

gazirek

Miejsce ciekawe,cisza spokój i daleko o centrum-pozytyw,cena według cennika do przyjęcia,tylko musisz podać więcej szczegółów takich jak,ile zestawów się zmieści,ile jest udostępnionych toalet i prysznicy dla pola,dostęp do prądu,i wynegocjowaną cenę,

Jeśli alternatywne spotkanie nie dojdzie do skutku to ja z miłą chęcią spędzę tam Boże Ciało.