Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem podobną , u nas w okolicy jeździ wesołe miasteczko, i oni taka mają, tylko ciągną ja ciągnikiem siodłowym.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah fajne, ale ten mój wypatrzony fajny bo niskim nakładem pracy można zbudować samemu. Przy otarciu kilka sosnowych deseczek boazeryjnych i do przodu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, witus napisał:

df8dc103dacea8540a48519988a9d047.jpg&key=f6a7bec45ee656b0acf58ebcfb7e1e3885d78e7d62d5aa6c6aff7de78656eab2

 

Co powiecie na to? Przed chwilą uchwycone na A4. default_smile.png

 

 

 

43febc8724de57684020ada0aae0b7d1.jpg&key=0f1a9b0c54c48794d352c35737053315f3769627f2fe0cc20e3a78957e3c8b10

 

Z miesiąc temu stawiałem ze szwagrem taką altankę w ogrodzie, a mogliśmy na ramie starej przyczepy teściów ;)

 

 

-112 słucham

- ktoś mi dom za... jumał. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje chyba tutaj

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-535-prestige-przyczepa-hobby-prestige-535-po-kompletnej-renowacji-ID6DfxMC.html#b3c087a3a8

i chociaż jedno zdjęcie jak już ogłoszenie będzie nieaktywne

restaurant.jpg.e88640aedd2658b20985732dc6c5041a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 20:47, filipert napisał:

Pasuje chyba tutaj

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-535-prestige-przyczepa-hobby-prestige-535-po-kompletnej-renowacji-ID6DfxMC.html#b3c087a3a8

i chociaż jedno zdjęcie jak już ogłoszenie będzie nieaktywne

restaurant.jpg.e88640aedd2658b20985732dc6c5041a.jpg

Home staging

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę widziałem piękny zestaw - tzn. piękny za sprawą holownika, nie cepki.

Holownikiem był piękny, pomarańczowy garbus (oczywiście stary garbus), a do tego oczywiście mała, może nawet lekka przyczepka (nie Niewiadów), bo przecież Garbus potworem, generującym stado kucy i Nm nie jest. Zestaw na blachach KN.

Ale to co wzbudziło mój największy szacunek to zachowanie kierowcy. Zbliżaliśmy się do podjazdu pod Just od Tęgoborzy - jak ktoś nie wie, to całkiem stromy podjazd z serpentynami przy jez. Rożnowskim. Za nim jechały tylko 4 samochody - ja ostatni, a on zjechał na parking w Tęgoborzy, przepuścił nas i wyjechał za mną.

Szacun Kolego - nie wiem, czy jesteś forumowiczem, ale dałeś piękny przykład jak należy się zachować. Mimo, że nie zrobiłeś w sumie żadnego korka (zaledwie 4 samochody), widać, że dobrze patrzyłeś po lusterkach i zachowałeś się wzorowo!!

I to jeszcze "moje" blachy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zulos napisał:

W sobotę widziałem piękny zestaw - tzn. piękny za sprawą holownika, nie cepki.

Holownikiem był piękny, pomarańczowy garbus (oczywiście stary garbus), a do tego oczywiście mała, może nawet lekka przyczepka (nie Niewiadów), bo przecież Garbus potworem, generującym stado kucy i Nm nie jest. Zestaw na blachach KN.

Ale to co wzbudziło mój największy szacunek to zachowanie kierowcy. Zbliżaliśmy się do podjazdu pod Just od Tęgoborzy - jak ktoś nie wie, to całkiem stromy podjazd z serpentynami przy jez. Rożnowskim. Za nim jechały tylko 4 samochody - ja ostatni, a on zjechał na parking w Tęgoborzy, przepuścił nas i wyjechał za mną.

Szacun Kolego - nie wiem, czy jesteś forumowiczem, ale dałeś piękny przykład jak należy się zachować. Mimo, że nie zrobiłeś w sumie żadnego korka (zaledwie 4 samochody), widać, że dobrze patrzyłeś po lusterkach i zachowałeś się wzorowo!!

I to jeszcze "moje" blachy:D

Znam dobrze trasę.... Twoje... czyli zakażone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.