Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

Żuczek znaleziony w stodole.... kupiony za 200 zł ..... a ktoś chce interes zbić hehehehe - 28 tyś. :-) ... nawet leniowi się nie chciało wnętrza ogarnąć !!!!! .... zainwestował tylko 5 zł. w karchera !!!!! .....a cześć mieszkalna w całości jest zrobiona z kilku budek .... szkoda gadać ...... JANUSZ !!! Wstydź się !!!! hehehe ......

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TomekKnaus napisał:

.... niech pomysł z tą łódeczką na dachu, podchwycą współcześni producenci przyczep !!!!!! .... :-) .....

TOM

Pomysł nie jest taki nowy i raczej marne szanse aby ktoś masowo to produkował .

http://www.woodyboater.com/blog/2011/01/12/1954-kom-pak-sportsman-are-hotel-prices-getting-you-down/

 

CA0810-96382_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, TomekKnaus napisał:

Dobrze prawisz Benior :-) , że nie nowy .... lecz uważam, że rewelacyjny (czyt. genialny) - połączenie 2 pasji za 1 razem :-) ....

TOM

Ciekawe jak rozwiązany jest problem ściągnięcia łódki/dachu, czy jest czymś dach zastępowany czy jest dziura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie żeby nie było 2 - go dachu ..... łódka zwodowana ..... i pozostało by siedzenie pod parasolką :-) (stary na rybach a żona pilnuję budki przed zalaniem z plandeką pod ręką hehehe).

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look::look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look::look: :look: :look: :look: :look::look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jacekzoo napisał:

Teraz dopatrzyłem, u mnie emotka miała być :) zamiast :(. Źle się kliknęło a nie mogę edytować

domyśliłem się

na majówce widziałem ludzi z nowiutkim blaszakiem , jakimś maxi - wstawione podstawowe rzeczy do mieszkania , wszystko przymocowane pasami i gotowe , wystarczy chcieć.

w zeszłym roku spotkałem czechów - blaszak z regałami , do tego lodówka i przenośmy kibelek, spali w namiotach a w samochodzie baza kuchenno- sanitarno-garderobiana 

para z czarnogóry też fajnie podróżowała jakims stary transitem - pudełka po bananach na podłodze jako podstawa łóżka, do tego duża lodówka i plandeka na czterech kijach teleskopowych do malowania , stolik i dwa krzesła i wakacje gotowe 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.