Skocz do zawartości

Czyja to przyczepka ? Adria Opatija


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znajomi szukają swojej pierwszej przyczepki. Trafili właśnie na taką

http://allegro.pl/adria-4osobowa-na-poczatek-przygody-i3998927551.html

Ogłoszenie ma kilka odnośników do naszego forum. Poprosili więc żebym zapytał na forum.

Ciekaw jestem też co inni forumowicze mają do powiedzenia o ww przyczepie.

Ja mam trochę spostrzeżeń. Prosiłbym o włączenie się do dyskusji i napisanie swoich uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak dla mnie opis jak od bajkopisarza, duzo napisane tylko czy aby nie po to by mydlić oczy i dziwne ze na numerach niemieckich a pisze ze nie jest handlarzem :/


niby wszystko gra a i tak wiele do zrobienia co pisze "własciciel" a ciekawe ile trzeba zrobić co nie zostało wymienione, niby pierdoły ale grosz do grosza i sumka sie zbierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znajomi szukają swojej pierwszej przyczepki. Trafili właśnie na taką

http://allegro.pl/adria-4osobowa-na-poczatek-przygody-i3998927551.html

Ogłoszenie ma kilka odnośników do naszego forum. Poprosili więc żebym zapytał na forum.

Ciekaw jestem też co inni forumowicze mają do powiedzenia o ww przyczepie.

Ja mam trochę spostrzeżeń. Prosiłbym o włączenie się do dyskusji i napisanie swoich uwag.

 

Pytasz w tytule tematu: czyja ?

Ja tam wiem, ale nie powiem :nono: , bo byłoby to nieładnie z mojej strony. Jak zechce, to sam się przyzna.

Jeśli przeczytasz dobrze tekst i porównasz styl z niektórymi postami na forum, to sam się zorientujesz  :hmm:

P.S.

Podpowiem, że Forumowicz ma ponad 2 tys. postów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja oferta Stico :)

Skoro budka jest na tapecie, zapraszam do pytań.

Nie chciałem się lansować przez forum bo jakoś tak głupio.

.

Edit: Krzysiu, znowu w jednym czasie pisaliśmy :)

Oczywiście że się przyznaję, nie mam powodów by ten fakt ukrywać.

.

Edit 2: Jarobaro, ze mnie handlarz jak... Jakoś przywieźć ją trzeba było a ja lubię legalnie i ekonomicznie :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to właśnie chodziło. Liczyłem na to że osoba się właśnie ujawni bo było dużo odnośników do forum. Wychodzę z założenia, że nawet jak coś jest nie tak to lepiej kupić z forum bo przynajmniej dowiem się co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wydało się, ale ja tajemnicy dochowałem :skromny:  (mimo, że moja wiedza nie wynikała z jakichkolwiek wcześniejszych kontaktów z Wojtkiem :nono:  ).

Guugle czyni cuda, a kto choć troszkę mnie wirtualnie zna, to błyskawicznie skojarzy.

Od razu wyjaśnię tutaj, dlaczego numer telefonu jest w postaci obrazka a nie w formie tekstowej.

Numer mam od 16 lat, wiele lat walczyłem o to by uwolnić go od reklam, ofert, telemarketerów, pożyczkodawców itp.

Było to cholernie uciążliwe, upierdliwe i zniewalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Gubina to na 100% nie miłośnik karawaningu tylko jakiś cwaniaczek ,to wynika z opisu bajkopisarz :miga: :miga: :miga:

:) Poważnie?

Wiesz, nawet licznik profesjonalnie cofnąłem ;)

 

Ja wiem że opis jest niewiarygodnie szczery, niespotykany w tym kraju, ale nie jest bajką.

Ale najlepiej komuś zarzucić bo on (czyli ja) z Gubina jest... :ee:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek wysłałem Ci PW. Zapomniałem tam napisać że chciałbym się dowiedzieć jeszcze więcej o tym ogrzewaniu. Ono jest na gaz? Czy tam jest elektryczna grzałka i pompka która gania obieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Poważnie?

Wiesz, nawet licznik profesjonalnie cofnąłem ;)

 

Ja wiem że opis jest niewiarygodnie szczery, niespotykany w tym kraju, ale nie jest bajką.

Ale najlepiej komuś zarzucić bo on (czyli ja) z Gubina jest... :ee:

Tak tak jestem uczulony na ludzi z Gubina , w tan tym roku miałem nie miłą przygodę , a mianowicie chciałem córce kupić samochód i znalazłem właśnie w Gubinie po telefonie do właściciela i stanowczym powiedzeni że jadę go kupić i że rano u niego będę i go rezerwuję do godziny 9 gościu do mnie dzwoni o 23 że go sprzedał kiedy ja już jestem za Krakowem bo do Gubina mam 750 a przejechałem 300 i co Ty na to . Gość miał szczęście że rano mi tego nie powiedział u siebie na podwórku . Pozdrawiam ludzi z Gubina ,na szczęście są też i normalni :ok: :ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek wysłałem Ci PW. Zapomniałem tam napisać że chciałbym się dowiedzieć jeszcze więcej o tym ogrzewaniu. Ono jest na gaz? Czy tam jest elektryczna grzałka i pompka która gania obieg?

Gdzieś tam na zdjęciu jest piec odpalony. Na gaz chodzi i dosyć szybko się nagrzewa. Jest w zbiorniczku wyrównawczym pompka.

a tak z ciekawości - tylna ściana, po lewej od okna - 4 dziurki i na dole pod oknem jeszcze 2 - co tam był za uchwyt ?

 

pytanie 2 - czy te dziurki są czymś zabezpieczone ?

Nie mam pojęcia co to było. Jest zalepione, ściana twarda, też zwróciłem na to uwagę.

Na lewej ścianie z tyłu u góry są 2 uchwyty jakby od masztu , tam też twardo.

Tak tak jestem uczulony na ludzi z Gubina

...

na szczęście są też i normalni :ok: :ok: :ok:

Gubin to zagłębie sprowadzanych aut a w tej materii szczególnie , to o uczciwość trudno.

Robię na pozytywną statystykę :)

Thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.